Hotfile

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

raikkonen bunu yazdı:
    -----------------------------

biraz faklı bir soru olacak ama sakarya üniversitesindeyim ben rapidhsare,megaupload,netload gibi siteler engellenmiş galiba girmiyor hiçbirine sadece hotfile açıktı o da bugun itibari ile engellendi galiba. sayfa görüntülenemiyor sorunu var ekranda bariz bir engellendi uyarısı yok ama, bu sorun aşılabilir mi? aynı şekilde torrent de listeye atıyorum belirli sayıda seeder buluyor kalıyor öyle

-----------------------------

ara siteleri kullanabilirsin.

bi ara aiopre vardı onun gibi sitelere linki verip indirme linki alırısn.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raikkonen
    raikkonen's avatar
    Erkek

ara sitelerde tunnel gibi sitelerle açılıyor ama premium log in olamıyorum o zamanda, birde hız çok kesiliyor ara siteler yüzünden normalde bağlantı hızı 4-5mb/s ara siteler işin içine girince normal bağlantıdan pek bi farkı kalmıyor :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

benimde anlamadığım hotfile ile 200 ü geçemiyorum ama torrentten 700-800 arası gidiyorum neden bu kadar yavaş hotfile ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    bendede aynı. jdownloader ile gene 120 ile falan çekiyor ama opera yada ie ile falan 20-30 kb.(internetim 8mb genelde 950kb ile falan çekebiliyorum) bu yüzden rapide yöneldim şimdi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

bendede öyle hotfile sorunu var bazen 4 mbit  indirirken bazen 512 kb indiriyorum bazen 2 mbit indiriyorum ama rapid her zaman 4 mbit ne olursa olsun hotfile rapidin kalitesini yakalayamaz rapidi bitirebilecek tek şey kendi aldıkları hatalı kararları

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
Toplam Hit: 2322 Toplam Mesaj: 16