Hotmail Mailden Herkese Mesaj Gidiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phenomenon
    phenomenon's avatar
    Erkek

Arkadaşlar lütfen yardım  arkadaşımın mail adresimden herkeze 250 kontör kazandınız, sıcak sohbet varmısınız gibi salak mesajlar geliyor bu konuda yardımlarınız bekliyorum

Gelsin Hayat Bildiği gibi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Bulaşmışsındır biryerlere

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    trojan yemiş olabilirsin yada bir siteye uye olup kulanıcı adı ve şifreni girmişsin senin maillistin adamlar  kopyalamış ve herkese mail atıyor olabilir

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PirtakoZ
    PirtakoZ's avatar
    Erkek

Ya bundan 1-2 ay önce www.engelleyen.net gibi siteler yükselişteydi...

Millet böyle sitelere k.adi ve şifresini girdi.

Sonuç

Her taraftan 250 kontör meajları yağıyo...

Şifreni ve hatırlatma sorunu falan deiştir. Büyük ihtimal düzelir....

Yoksulluk korkusu ile ömrü servet peşinde harcayanda gördüm fakirliğin özünü...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geceler00
    geceler00's avatar
    Erkek

yok aslında bende hiç bi yere uye olmam şifre falan girmem hayatta ama banada geliyor.. bence sağdan soldan maillistler le falan yaptılar en başta bu işlerieminim çünkü girmedim bi yere fakat geliyor....

veya msn de geziyordu ya bişiler geliyor falan.. onu kabul eden kişinin listesinde olduğumuz için virüs mail listleri topladı her kabul edenden vede on listeden herkeze atıyor da olabilir? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Feryad
    Feryad's avatar
    Erkek

Bahsettiğiniz Şey Trojan :)

Çözümünü Bilmiyorum. Trojan oldunu biliyorum.. Bu çok pis bi virüs :D MSN'yi kendisi 15/20 sn'yeliğine açıp ( msn kapalı dahi olsa ) Reklam atıp msn'yi kapatıyor. Bir yere uye ol yada olma.. yakında kokusu çıkar, Antivisürler halleder...

Şükürki bende öle bişey yok... 

( Dilimin Kemiği Yokki Kırasınız Her Yöne Döner )
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sorpix
    Sorpix's avatar
    Erkek
    arkadaşım sen arkadaşol.com a üye olmuşun ordan sürekli bole msj lar geliyo bende aynı hatayı yaptım hatta bizim bölüm başkanını msn si de vardı bende ona bile gitmişti düşün yani sen en iiisi o adresi daha kullanma başka adres al ben ole yaptım.

Falan Filan...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    hoca ayni mesele benimkinde de var.anlamadigim oyle haltlar yemedigin halde habire mail yagiyo sana .neden gmail de oyle olmuyor yada yahoo da?

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek
    arkadasına soyle mail sifresini degissin sorunu hallolcaktır...Arkadasın mail sifresini kullanarak zikindirik bi siteye uye olmus..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrealkaya
    emrealkaya's avatar
    Erkek
    sana kimden gelıyorsa o  mail adresını al we engellenen mail adresi ne yaz ben denedim oluyo bi daha gelmiyo genelde Pegasus_-_-_@hotmail.com dan geliyo boyle seyler. ben engelledem bi daha gelmedi arkadasım
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Önemli Olmayan Sitelere vs Bilmediqiniz Sitelere.. Kullandığınız Msn Adresinizi Vermeyiniz.) Msn Adresiniz Trojen Göndermeye Başlayabilir.))) Sizde Milletten Küfür Yemeğe.)
Toplam Hit: 13436 Toplam Mesaj: 14