folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder HSBC Advance Bedava Samsung Galaxy Tablet Veriyor

HSBC Advance Bedava Samsung Galaxy Tablet Veriyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    birgaripaskbestesi
    birgaripaskbestesi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Advance benim için uygun mu?

Siz de hemen vadesiz hesabınızdan en az biri fatura talimatı olmak üzere üç tane ödeme talimatı (Kira, Aidat, BES, Düzenli EFT/Havale, Kredi Kartı borç ödeme, vb.) vererek HSBC Advance müşterisi olabilir, ödemelerinizin aylık toplam 500 TL ve üzerinde tamamlanmasıyla birlikte takip eden aydan itibaren tüm avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Üstelik 28 Şubat'a kadar bankamızla yeni tanışıp, Advance müşterisi olanlara Samsung Galaxy T110 tablet tablet hediye

https://www.hsbc.com.tr/advance/tr/hemen-basvur.asp

Not: Bizzat bankaya gitmeniz gerekiyor, toplamda 3 tane otomatik ödeme veya 2 otomatik bir düzenli eft talimatı verebilirsiniz. 3 ü en az 500 tl olacak toplamı. Konu DH'den alınmıştır. Faydalanmak isteyen çıkabilir. Taş atıp kolunuz yorulmuyor, direk kendinize eft talimatı verin olsun bitsin. Ödemeleriniz sadece 6 ay kalması yeterli.

gariplikten arta kalan zamanların yüksündürdüğü bir yalnızlık benimkisi... http://www.gezgin.web.tr
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

tam ayrıntılar nedir hocam? 

ben şirketin faturaları için verebilirim. toplam 2500 tl falan ediyor. talimatı verip tableti alıp öteki ay çıksak olur mu acaba ?

en az bilmem kaç ay kalmak mı gerek? 

bu süre zarfında hesap işletim ücreti cart curtla zaten o parayı çıkarmasınlar ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    birgaripaskbestesi
    Banlanmış Üye
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

ben şirketin faturaları için verebilirim. toplam 2500 tl falan ediyor. talimatı verip tableti alıp öteki ay çıksak olur mu acaba ?

bu süre zarfında hesap işletim ücreti cart curtla zaten o parayı çıkarmasınlar ?

hiç bir şeyi yok hocam, sadece 6 ay taahüt vermen yeterli. eft, havale ücreti hesap işletim ücreti filan bulunmuyor.

gariplikten arta kalan zamanların yüksündürdüğü bir yalnızlık benimkisi... http://www.gezgin.web.tr
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    birgaripaskbestesi bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

hiç bir şeyi yok hocam, sadece 6 ay taahüt vermen yeterli. eft, havale ücreti hesap işletim ücreti filan bulunmuyor.

sen başvurdun mu hoca tableti veriyolar mı hemen :D

tablet alacaktım çin malı bişi alayım diyodum 100 150 liraya. başvuru yaptım bakalım veriyolarsa hemen iyiymiş :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    birgaripaskbestesi
    Banlanmış Üye
    Erkek

evet başvurdum bugün, hemen vermiyorlar hocam şubat ayı içerisinde vericeklermiş.

birgaripaskbestesi tarafından 27/Oca/15 20:24 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Bunlar Sikmeyecekleri Atın önüne ot koymazlar dikkatli olun misli ile çekerler.

Arkadşıma acces 50 tl bonus vermiş sozde kullanma dedim kullandı sonra birşeyler daha almiş kartla toplam ödeme 400 civari 600 tl borç ödüyor..

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    birgaripaskbestesi
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ottomanmurat bunu yazdı

Bunlar Sikmeyecekleri Atın önüne ot koymazlar dikkatli olun misli ile çekerler.

Arkadşıma acces 50 tl bonus vermiş sozde kullanma dedim kullandı sonra birşeyler daha almiş kartla toplam ödeme 400 civari 600 tl borç ödüyor..

Dediklerinde haklı olabilirsin, genel olarak bankaların hepsi öyle.

Ama hsbc'nin durumu biraz farklı. müşteri düzeyi şu an çok alt seviyede. bugün bankaya gittiğimde ilk kez bu kadar yoğun olduğunu gördüm. ve şöyle de bir durum var, bulunduğum yerde (Van) kobani olayları sonrasında banka tamamen çekilme kararı almış. ama yapılan çalışmalar neticesinde son bir müşteri nasıl çekeriz diye ortaya koymuşlar ve bu tablet kampanyasından sonra baya bir müşteri çekerek şubeyi kapatmaktan vazgeçmişler.

Hep düşündüğüm ve söylediğim bir şeydir, bankalarla işinizi minumum seviyede halledeceksiniz, sürtünmeye başlayınca banka hemen kabartıyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

bu gün başvurdum hacı. faturaların toplamı 500ü geçtiği gün tableti kargoluyolarmış. 300 lira normalde tablet. 6 ay kalmak gerekyor. kredi kartı filan da verelim dedi aman dedim uzak dur.

sen başvurdun muydu

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

ya simdi fatura + duzenli eft toplami 500 olacakya

100 liralık fatura şaapsam. 400 liralıkta ablamın hesabına eft talimatı versem yemezmi ?

black implies white, self implies other, life implies death.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

ya simdi fatura + duzenli eft toplami 500 olacakya

100 liralık fatura şaapsam. 400 liralıkta ablamın hesabına eft talimatı versem yemezmi ?

oluyomuş sordum. eft havale ücretsiz. en az 6 ay otomatik ödeme kullanman gerekiyormuş. yoksa 240 tl ceza ödüyomuşsun.

ya da bu 6 ay içinde bir defa bile 500 tl altı olursa.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek
    ottomanmurat bunu yazdı

Bunlar Sikmeyecekleri Atın önüne ot koymazlar

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
Toplam Hit: 2713 Toplam Mesaj: 18