Htc İncredible S Root Nasıl Yapılır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek

htc incredible s root nasıl yapılır ustalar bilgisayarım win7 işletim sistemi ne kadar driver kurduysam htc sync telefonu hiçbir şekilde görmedi.

usb kabloyu takınca şarj oluyor ancak sağ alttan usb aygıtı tanınmadı hatası alıyorum bu telefona nasıl ve ne şekilde root atabilirim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek

yardımcı olacak arkadaşa buradan teşekkür etmekistiyorum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek

bişey sorucam root yapmak gereklimi sizce ? htc desire sv kullanıyorum bende

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek

benim telefon stabil değil çeşitli romlar var daha iyi stabil çalışan telefonu kasmayan o yüzden istiyorum ve garantisi bitti değişiklik arıyor insan

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

Hocam htc incredible s xda-developers  diye google amcaya aratırsan 

gerekli dosyalara , görsel anlatımlara da youtubedan ulaşabilirsin . 

Olmazsa akşama ben anlatayım sana

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek

kardeşim benim çok yerde buldum onları ancak telefonu bilgisayara tanıtamadım tek ve en baştaki sorunum o !

gerisini belki halledebilirim 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Buyrunn...

https://www.google.com/search?hl=tr-TR&ei=jRWJUrOkNYqohAe3mIHgDg&q=htc+incredible+s+root+yapma&oq=htc+incredible+s+root&gs_l=mobile-gws-serp.1.1.0l3j0i22i30l2.4174.8092.0.9567.5.5.0.0.0.0.208.947.0j4j1.5.0....0...1c.1.31.mobile-gws-serp..0.5.945.55yodse0nug

İmza YOK !!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı

Buyrunn...

https://www.google.com/search?hl=tr-TR&ei=jRWJUrOkNYqohAe3mIHgDg&q=htc+incredible+s+root+yapma&oq=htc+incredible+s+root&gs_l=mobile-gws-serp.1.1.0l3j0i22i30l2.4174.8092.0.9567.5.5.0.0.0.0.208.947.0j4j1.5.0....0...1c.1.31.mobile-gws-serp..0.5.945.55yodse0nug

len kamill kardeşim sende beni anladın ama yanlış anladın amk ilk yazdığım mesajı güzel oku bilgisayar telefonu tanımadı diyorum bak orada onu çözebilecek bir yardıma ihtiyacım var yoksa zaten geriye kalanı anlatan çok yer var senden daha destekli bilgiler bekliyorum hastayım zaten mk telefonda şizofren etti beni

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    rewolt84 bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı

Buyrunn...

len kamill kardeşim sende beni anladın ama yanlış anladın amk ilk yazdığım mesajı güzel oku bilgisayar telefonu tanımadı diyorum bak orada onu çözebilecek bir yardıma ihtiyacım var yoksa zaten geriye kalanı anlatan çok yer var senden daha destekli bilgiler bekliyorum hastayım zaten mk telefonda şizofren etti beni

Laa lalee bırak bana telefonu 2 gunde halledeyım ELİNE VEREYIM :)

Benım cıkamayacagım pek telefon konusu yok genelde bılıyorsun :D

İbnelık olsun dıe attım zaten o mesajı , senınd erdını cok cok ıyı anladım da yıne de tek dermanın google amca ve detaylı arastırma :)

Artı UYGULAMA ;)

//

İmza YOK !!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek
    rewolt84 bunu yazdı

kardeşim benim çok yerde buldum onları ancak telefonu bilgisayara tanıtamadım tek ve en baştaki sorunum o !

gerisini belki halledebilirim 

Hocam mesela samsung cihazlar için bilgisayar-telefon senkronizasyonunu sağlayan kies yazılımı var

Seninde aynı şekil telefonla gelen cd de yazılım var onu kurabilirsin yada Htc Sync diye aratabilirsin 

He bunlarda derdine deva olmazsa telefon-bilgisayar arası ilişki adb driverlarla sağlanır

How to install adb driver on Windows7/8/xp artık ne kullanıyorsan böyle yazıp bulabilirsin

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1137008

gerçi hboot versiyonun önemli onu bi yaz önce.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 1619 Toplam Mesaj: 12