folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Http://Omegle.Com/

Http://Omegle.Com/

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    Abizittin bunu yazdı:
    -----------------------------
    Stranger: if you speak only turkish, please leave the hall
    You: türkmüsün lan
    Stranger: oh fucking hell :D
    lavuklarda bi türk takıntısı var ama anlamadım gitti.

ayri konu acip, tartisilsin bence... hatta bu konudaki bazi ornek chat postlarida ornek olarak kullanilabilir...

neden acaba ???

anca gidersin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

lemar bunu yazdı:
    Abizittin bunu yazdı:

ayri konu acip, tartisilsin bence... hatta bu konudaki bazi ornek chat postlarida ornek olarak kullanilabilir...

neden acaba ???

Tartışmaya gerek yok 2 sebebi var. Bizimkiler abaza abaza ortalıkta dolanırsa, selam verip hemen sex derse bizi görünce kaçarlar tabi. 2. sebep de karşı taraf da Türk olabilir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı:
    lemar bunu yazdı:
    Abizittin bunu yazdı:

neden acaba ???

Tartışmaya gerek yok 2 sebebi var. Bizimkiler abaza abaza ortalıkta dolanırsa, selam verip hemen sex derse bizi görünce kaçarlar tabi. 2. sebep de karşı taraf da Türk olabilir.

Peki bu hep boylemi gidecek? Orda "aaa cok komik lan. sana koyim dedim, what dedi? you want sex dedim, I am turkish dedim, mauhauhauh cikti gavat oglu gavat" mantiginin, aslinda koca bir toplumu, koca bir ulusu yerle bir, rezil rusva ettigini anlamayacakmi bu "abaza abaza" dolasan, cok alemci, komik millet?

ben onun tartisilmasindan yanayim. cunku susuyorum ama, canim cok sikiliyor (evet ingilizce klavye).

ben girdim muhabbette ettim, hem turklerle, hem inglizlerle guzel guzel, ama durmadan, "tukmusun a.q.", "lan tarragim adam gibi soyle turksun deil mi?" gibi insanlarla karsilasitimda, kusura bakmayin ama ben kendim turk oldugumdan tiksiniyorum... o adamin turk olmasini istemiyorum ya, gitsin ne isterse olsun turk olmasin, yada ben turk olamiyim... vaz geceyim, ciddi ciddi gideyim baska bi ulus bulayim, milletimi herseyimi satayim, daha iyi daha serefli olurum.

anca gidersin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    Çok haklısın. Neden böyle olduk tartışılması gerek. Kendimizi her alanda dünyaya rezil ediyoruz. 2 örnek: Adamın biri yurtdışında (galiba Almanya) yere tükürmüş karşıdan gelen de direkt Türk müsün diye sormuş. Başka bir yerde hiç trafik kazası yapılmamış şu ana kadar. Bilin bakalım ilk kazayı kimler yapmış ? Böyle bir sürü olay var. Benim canım çok sıkılıyor ama canı sıkılmayanlar çoğunlukta olduğu için fazla birşey yapamıyoruz. Bu arada 3. örnek geldi aklıma. Bir ara travian oyununun chat sunucularına Türkler'in girmesi yasaklanmıştı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

lan ingilizce bilmiyince sarmıyo

DOM..
Toplam Hit: 56634 Toplam Mesaj: 176