Http://Www.Kurdistan-Parliament.Org/

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi

Server Type: Microsoft-IIS/4.0
    nereden bulmuslar iis 4,0 i :) tebrik etmek lazim dunya uzerinde tek kullanan bunlardir galiba :)

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Protesto
    Protesto's avatar
    Erkek

acaba benmi yanlış hatırlıyorum yoksa bir kaç ay önce bu site yine hacklendi diye bir haber çıkmış ve domainin daha 3-4 günlük reg olduğumu kanıtlanmıştı acaba ? Bu adam hala bıkmadı demekki geçen sürede hala hekırcılık oynuo =)

off o domaini hackledim die kim bilir ne karizma yapmıştır bea...  kıskandım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    http://whois.domaintools.com/kurdistan-parliament.org
    domain eski gozukuyor ama :) bu kadar uzun sure index duruyorsa vardir bu iste bir is :)

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

hacılar zone-h ya baktım,

http://www.zone-h.org/index2.php?option=com_mirrorwrp&Itemid=43&id=6008040

1923turk heyklemiş herhalde ilk olarak bunlar heykledi çünkü bu domaine basan direk zone-h dan mirror alır... 

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e-toLqa
    e-toLqa's avatar
    Erkek
    B0LDPiL0T bunu yazdı:
    -----------------------------

1923turk heyklemiş herhalde ilk olarak bunlar heykledi çünkü bu domaine basan direk zone-h dan mirror alır...

bir kere odunun biri site hekırlamıştı ama zone almayıda bilmiyodu sonra üstünden ben geçtim indexin sonra gidip mirror aldım illa onlarmı alacak :)

Böyle bir imza yok yada siz görüntüleyene kadar adminler tarafindan silindi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek
    e-toLqa bunu yazdı:
    B0LDPiL0T bunu yazdı:

bir kere odunun biri site hekırlamıştı ama zone almayıda bilmiyodu sonra üstünden ben geçtim indexin sonra gidip mirror aldım illa onlarmı alacak :)

benim yazdıklarıma cevaben bunu yazdığın için bi sik anlamadım valla. şimdi bu sitenin mirrorunu sen mi aldın 1923turk adına.

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugax
    bugax's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    http://krg.org/ burdada iss açığı var girebiliorum ftp foldera ama dosya atarken hata oluştu kopyalanırken diyo
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    senesi geldi beah daha önce biride vermişti sanırım bunu herif ii sokmuş lafları götlerinde patlamıştır artıkın...

Living Death
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    3 ay önce de vardı bu. böle kurdistan-parliament falan bizim lamerlerin işine benzio :D - (tire) i$aretli domainler heryerde var hayalet-hack illegal-hack falan-hack :D alan adı alma özürlüyüz birazda.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

30 defadır aynı olay.

Bu domainde o index çok uzun zamandır duruyor, ya bu domainin sahibi salak yada biz salağız.

Bu arada IIS 4.0 ırada arasan bulamazsın,nasil birseydir tam ajan mod bu :)

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
Toplam Hit: 7506 Toplam Mesaj: 38