folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Huawei Telefonlarda Arama Ses Kaydetme Özelliği Kazandırma

Huawei Telefonlarda Arama Ses Kaydetme Özelliği Kazandırma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://cloud.mail.ru/public/43rm/4MXZEwmVh

Emui 9 Huawei cihazlarda çalışır. Ek programlara gerek olmadan aramalarda ses kaydı yapar. Kayıtlar sounds/callrecord klasöründe tutulur.

mkyb tarafından 13/Ağu/19 19:14 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

2010 yılında çıkan samsung wave cihazımda ( bada )

https://www.gsmarena.com/samsung_s8500_wave-3146.php

cihazın kendiliğinden ses kaydetme (programsız ve yüksek kalite) 

siz uyurken belirlediğiniz saatte belirlediğiniz kişiye sms gönderme (o dönem kız arkadaşıma kendim uyuyorken günaydın tatlım 5dk sonra bugun nasılsın diye göndertiyordum )

özellikleri vardı.

BADA , TIZEN , WP ve MEEGO  kötü işletim sistemleri tutulmayan cihazlar vs olduğundan değil , ağababaları olan amerikan şirketleri gelişmesini istemediği için bitti.

ANALARINI ZIK Huawei diyorum ve çıkıyorum 2020 yılında 10 sene önce olan bir özelliği kullanmak için bile götümüzü yırtıyoruz. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

WP zaten Amerikalı. Meego'yu bitirmek için Nokia'nın fiyatını düşürüp aldılar ama Meego'nun sonu  gibi sonları oldu Google sayesinde. 

Bada ise güzel bir sistemdi. Samsung ufak ufak geliştiriyordu. Gelecek vaat ediyordu. Ancak mallıklarından bitirdiler. Sonradan Tizen'i çıkardılar ama onuda bitirdiler.

Ses kaydetme mevzusuna gelecek olursak çoğu ülkede kanunen yasal değil. O yüzden firmalar yazılımda o özellik olsa bile ülkeyle başı derde girmesin diye yazılımla gizliyor. Samsung ve Asuslarda aynı şekilde.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Yukledim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

2010 yılında çıkan samsung wave cihazımda ( bada )

https://www.gsmarena.com/samsung_s8500_wave-3146.php

cihazın kendiliğinden ses kaydetme (programsız ve yüksek kalite) 

siz uyurken belirlediğiniz saatte belirlediğiniz kişiye sms gönderme (o dönem kız arkadaşıma kendim uyuyorken günaydın tatlım 5dk sonra bugun nasılsın diye göndertiyordum )

özellikleri vardı.

BADA , TIZEN , WP ve MEEGO  kötü işletim sistemleri tutulmayan cihazlar vs olduğundan değil , ağababaları olan amerikan şirketleri gelişmesini istemediği için bitti.

ANALARINI ZIK Huawei diyorum ve çıkıyorum 2020 yılında 10 sene önce olan bir özelliği kullanmak için bile götümüzü yırtıyoruz. 

tuşlu siyah beyaz nokia telefonlarda bile vardı, mesaj planlama

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Emui 10 versiyonunu arıyorum elinde olan var mı ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Whatsapp dan yada telegramdan yazabilirdin

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Redmi note8 icinde bekliyoruz turkiye romu

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Redmi note8 icinde bekliyoruz turkiye romu

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bir akıllı telefonda ses kaydı kadar güzel bir özellik olamaz. Adres, telefon numarası vs söyleyenler not al falan diyor ben direk sen söyle ben kayıt ediyorum diyorum. Birde müşteri hizmetlerinden arayanlar "hizmet kalitemiz gereği görüşmemiz ses kaydın alınmaktadır" diyor, o zaman hemen yapıştırıyorum "problem değil bende ses kaydı alıyorum" kısa süreli mavi ekran veriyorlar telefonda. :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

android kullandığım dönemlerde call recorder arada bir çökerdi. en önemli ses kayıtlarında hata verirdi.

şimdi nasıl durum acaba. birçok apk stabil çalışıyor mu

Toplam Hit: 1750 Toplam Mesaj: 15
huawei