İ Phone 6 Ekran'ım Kırıldı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek
    logas bunu yazdı

2200 lira verip te iphone alanlara nedense hic acımıyorum 900 lira az bile sölemisler ben olsam bi 2200 daha derdim

iPhone 6 sahibi değilim.

muhtemelende bi 3 sene daha sahip olamam ekonomim nedeniyle.

ama şu yorumun benı ne kadar rahatsız ettiğini anlatamam.

bi insan neden boyle bi düşüncede olur ki?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Erdem bunu yazdı
    logas bunu yazdı

2200 lira verip te iphone alanlara nedense hic acımıyorum 900 lira az bile sölemisler ben olsam bi 2200 daha derdim

2200 normalleri,  2750 tl plusları. O zaman benim gibi plus alanlara hiç acımamak lazım...

Herkesin bir kalite anlayışı var ben APPLE logosundan vazgeçmiyorum. 

900 lira çok diye samsung mü almayızı yada başka marka... En son samsung s3 ekranını 270 Tl ye aldım  (1.5 ay önce) düşün üzerine ne kadar versiyon çıkmış ve hala bu parayı veriyorum.

Kalite dedin mi iphone,mac kısacası APPLE.... 

Kırılması APPLE ın suçuda değil, sonuçta demir değil bir cam. 

Bende MAC var, Retina. Ekranıda 2700 Tl ye geliyor. Garanti bozulmadan ram ekletmek için 900 dolar servis parası veriyorum.

HAK ediyor dostum. Şarj adaptörüm yandı aynı gün sıfırını aldım.

Bu olgular kişiye göre değişir.

Ama sana saygı duyuyorum acıma bize :)) kendi düşen ağlamaz.

Bütün dediklerine saygı duyarım,doğrudur hepsi,tamam her şey de abi o cam mevzusu olmadı bak. Burada da htc m7 kullanan bir kaç kişi vardı.onlar da söylemişti.kaç kere düşürdük ettik diye.Abi yemek masasından kaç kere düştü hatırlamıyorum,hadi onu bırak motosiklette gidiyorken 35 km üstü bir hızdaydım ne koruma var camda,ne kılıf,telefon düştü,telefonun üstünden bmw g650gs'nin ön tekeri geçti.Bırak kırılmayı çizik dahi yok :D 

Adamlar nasıl bir şey kullandılarsa telefonu yaparken anlayamadım valla :D Şimdi mat ekran koruyu takıyorum çizilmesin diye ama çizileceğini de hiç sanmıyorum :D

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    manyaksi bunu yazdı
    arcsinx bunu yazdı

Yaklaşık 3 hafta önce aldığım telefon yemek masasından düştü ekranı tuzla buz oldu.2 gündür apple store dan randevu almaya çalışıyorum.ama gece 11 45 de pc başına geçip bekliyorum 12 olur olmaz almaya çalışıyorum ama alamıyorum.daha önce başına bu sorun gelen oldu mu.randevu almadan gitsem servis desteği verirler mi?

http://www.youtube.com/watch?v=nROaqybeyIk 

izle çok iyi anlatmış çokta uygun haberin olsun 

biraz sempatizanlık yapmış gibi

dell monitörüm var geçen ay bozuldu

aradım dedim benim moonitör gitti hayalet görüntü var görüntü yapışıp kalıyor ekrana

dedi faturasının birde sorunun fotoğrafını çekip yollayın sorun sizden kaynaklı değilse yeni monitörünüz adresinize gelecek 

yolladım akşama geri döndü yolladıklarınız incelendi yeni monitörünüz bu hafta içinde elinize ulaşacaktır 

2 gün sonra 0 monitör geldi eskisini aldılar

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    manyaksi bunu yazdı
    arcsinx bunu yazdı

Yaklaşık 3 hafta önce aldığım telefon yemek masasından düştü ekranı tuzla buz oldu.2 gündür apple store dan randevu almaya çalışıyorum.ama gece 11 45 de pc başına geçip bekliyorum 12 olur olmaz almaya çalışıyorum ama alamıyorum.daha önce başına bu sorun gelen oldu mu.randevu almadan gitsem servis desteği verirler mi?

http://www.youtube.com/watch?v=nROaqybeyIk 

izle çok iyi anlatmış çokta uygun haberin olsun 

hocam git bu videoyu izlet ver 300 TL al yeni telefon. tamamem orda ki seninle ilgilinen müşteri temsilcisi ile ilgili bi durum.

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
Toplam Hit: 4071 Toplam Mesaj: 45