İatkos Kuruyoruz !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

ben bunu uzun uğraşlar sonunda kurmuştum geçen sene, laptopun klavyesini tanımadı o foruma yazdım adamlar bir süre siklemedi sonra sildiler mesajı. neredeyse destek yok. uğraşacakların bilgisi olsun :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

Kext bulmak çok sıkıntılı ben kextlerimi düzenleyerek bir şekilde uyarlamış ve tanıtmıştım çoğunu ama bazı sebeplerden ötürü şuan kullanamıyorum belki yaza bir tane macbook pro alır keyfini çıkarırım.Kuracak arkadaşlara sabır diliyorum 15-20 kez denediğim olmuş kurana kadar :)

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

şu dakka itibariyle casper nirvana tw7 laptopta etherneti hallettim, wireless içinde usb wireless taktım onla uğraşıyorum :) haydebre.! :)

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

MaviGozluDev bunu yazdı:
    -----------------------------

şu dakka itibariyle casper nirvana tw7 laptopta etherneti hallettim, wireless içinde usb wireless taktım onla uğraşıyorum :) haydebre.! :)

azimmm :)

helal olsunda, tavsiyem wireless'e hiç bulaşma derim. Telefondan hotspot ile girebilirsin ben öyle yapıyorum. Yada 50 liraya falan ufak usbler var wireless .. En son wireless yükleyince tekrra kurmak zorunda kalmıştım. 

Ne kadar az kext o kadar stabil iAtkos :/

---

Apple işletim sistemini orjinal şekilde dağıtsa keşke. Böyle kext , zor zar ; gönüllüler tarafından yazılmış şeylerle uğraşmasak. Tamam amk alıcaz macbook'ta ana-baba parasıyla mı alıcaz :-/ alete bak 4 bin maaşallah.

Hea , bir müzisyen için keman neyse, müzik aleti neyse ; benim için bilgisayar o. Bu yüzden verilirde para.. Abi öğrenci haliyle... :/

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

en azından biz gene mac lerdeki donanımı sağlayalım kendimiz toplayalım bu herifler sadece işletim sistemini satsınlar onada razıyıkta o da yok paşalarımızda :) :)

nasip diyorum :)

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

MaviGozluDev bunu yazdı:

en azından biz gene mac lerdeki donanımı sağlayalım kendimiz toplayalım bu herifler sadece işletim sistemini satsınlar onada razıyıkta o da yok paşalarımızda :) :)

yok abi , idda ediyorum ; mac'in soğutma sistemi, mac'in çelik ve aleminyum gövdesi kadar sağlam başka bir laptop yoktur. 

Apple = ar-ge ürünleri...

Ama keynote falan var. iLife yazılımları vs.. Film müzik vs.. konusunda çok çok iyiler. Ve windows için yapsalar ; kapış kapış gider. Adamlar uğraşmıyor ama :) eko sistemini kurmuşlar....

Ki bu gidişle 10 sene Apple dünyanın en iyisi olur.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

22" lik bi ekranı bağlayıp 1920 çözünürlük almış millet "8400M GS" ile... bide şunu yapsam oh

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    agasar_ts61
    agasar_ts61's avatar
    Erkek

ya ben asus laptopa bi kuramadım gitti iatkos l2 ındırdım yok bi tane daha ındırmıstım oda olmadı ama masaustune kuruluyo laptopta da apple sımgesınden sonra restart çekiyor bi yapamadım gitti

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

agasar_ts61 bunu yazdı:

ya ben asus laptopa bi kuramadım gitti iatkos l2 ındırdım yok bi tane daha ındırmıstım oda olmadı ama masaustune kuruluyo laptopta da apple sımgesınden sonra restart çekiyor bi yapamadım gitti

masaüstüme kurmak için 30 kere format attım pc ye. beceremedim bir türlü. çok sıkıntılı. ayrıca macbook ve imac ler macosa göre yapıldığı için çok daha zevkli ve pratik oluyor kullanımı.

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

MaviGozluDev bunu yazdı:

yok abi , idda ediyorum ; mac'in soğutma sistemi, mac'in çelik ve aleminyum gövdesi kadar sağlam başka bir laptop yoktur. 

Apple = ar-ge ürünleri...

Ama keynote falan var. iLife yazılımları vs.. Film müzik vs.. konusunda çok çok iyiler. Ve windows için yapsalar ; kapış kapış gider. Adamlar uğraşmıyor ama :) eko sistemini kurmuşlar....

Ki bu gidişle 10 sene Apple dünyanın en iyisi olur.

saglamlik sadece onla olculmuyor la zumzuk :D

klavyenin uzerine dok bakalim 1 su bardagi buz gibi cola'yi noluyor?

ha ben, benim lenovoya doktum bir sene once. servise bile yollamadim. ihtiyac duymadim. bu mesaji onla yaziyorum (H)

az insan çok huzur.
Toplam Hit: 11038 Toplam Mesaj: 67