İbrahim Erkal Anma Konserine Gelmek İsteyen Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

olm koca forumda şu adamın yanına takılacak bir kişi yok mu la ben istanbula gideceğim şerefisizm bu kadar yalnız olamaz bu adam.

aga öyle valla herkes yalnızlıktan dem vuruyor yakınıyor ama kimse de aktif olmaya çalışanın yanına gelmiyor üzülüyorum valla:(

kaybedenler kulübünde de diyor ya herkes bu kadar yalnızsa neden herkes bu kadar yalnız

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

sanki bir tek yustang yalnız biz ne yapalım ben dün yediğim yengeçle konuştum yalnızlıktan...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

La Zoom da falan toplanıp içek madem.

anca gidersin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

sanki bir tek yustang yalnız biz ne yapalım ben dün yediğim yengeçle konuştum yalnızlıktan...

İşte insan.👍😆

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

vayyy be yengeç yedin hav. yengeç yiyen birinin bu derece yalnız olduğunu düşünmezdim 

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

vayyy be yengeç yedin hav. yengeç yiyen birinin bu derece yalnız olduğunu düşünmezdim 

satın almıyorum moruk kendim yakalıyorum, hazirana kadar kuryelik yapacağım konusu vardı... çok ters saatlere geliyor buluşacak kimse kalmıyor buluşmak isteyenler de tam kumpirlik patates olmuşlar benim için uygun değiller. ciddi bir yalnızlık çekiyorum kedi ve köpeklerle zaten konuşuyordum işi ilerlettim ağaçlarla falan da konuşmaya başladım.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    yustang bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

satın almıyorum moruk kendim yakalıyorum, hazirana kadar kuryelik yapacağım konusu vardı... çok ters saatlere geliyor buluşacak kimse kalmıyor buluşmak isteyenler de tam kumpirlik patates olmuşlar benim için uygun değiller. ciddi bir yalnızlık çekiyorum kedi ve köpeklerle zaten konuşuyordum işi ilerlettim ağaçlarla falan da konuşmaya başladım.

vay anasını yalnız değilmişim geçen köpeğe naber lan dedim yatan köpek arkasını dönüp gitmişti 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

bugün kendimi 52 Hertz balinası gibi hissettim 

Toplam Hit: 1612 Toplam Mesaj: 19
konser i̇brahim erkal akm