İbrahim Tatlıses Neden Maymunvari Dans Eder...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    altanden
    altanden's avatar
    Erkek
    bu ibrahim tatlıses denen hıyar var ya, o neden şarkı söylerken maymunvari harketler yapıyor. Dikkatimi çeken bunu sadece ibo yapmıyor, kamera gören bütün kürtler hoplamaya zıplamaya maymunumsu hareketler yapmaya başlıyor. bunun genetik bir altyapısı varmı acaba?

Heryerde tartışmalara yol açan topiclerden, başka fikirlere ağır hakaretler doalyı geçici oalrak uzaklaştırma aldınıs.. Tahribat yönetim!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baskenthack
    baskenthack's avatar
    Erkek
    bır teorıye gore canlılar evrelerını tamamlarken bazı sapmalar olmuş.bazıları gelısme donemlerınde maymunlarla cinsel ilişkiye gırmısler(halk dilinde kitlenme)

bu ilişkilerden abuk supuk canlıar dunyaya gelmiş.yok olan olmus ama nesılını devam ettırebılenlerde hayatta kalmışlar.şimdi bu İbo denen dallama bunlardan gelen bır şabalak sanırım
    o yusden bence bu hoplayıp zıplamaları....

baska acıklama olabılırmı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolf_turk
    wolf_turk's avatar
    Erkek
    açıkcası tam kürtler değil onlara KIROLAR deniliyor.. İbo tam manasıyla yavşak bir türkücü bozması...

Ödü Varsa Düşmanın Meydan Açık Hazırız; Bu Topraklarda Biz Doğduk,Biz Yaşadık,Biz Varız...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    altanden
    altanden's avatar
    Erkek
    valla bu kürtlerle dalga geçiyoruz ama aslında yapmamamız gerekir. hırsızlık bunlarda, gasp bunlarda, dilencilik balicilik tinercilik bunlarda, ırza kastetme bunlarda, kapkaççılar bunlar, terörister bunlar, fare gibi ürüyolar ve her şehre göç ettiler.

tamam belki maymuna benziyolar ve maymunvari hareketleri var ama vatanımızı ele geçirmelerine izin vermemeliyiz. bunlarla başedecek ortalıkta TÜRKÇÜ bir partide yok. ne yapıcaz bilmiyorum..

Heryerde tartışmalara yol açan topiclerden, başka fikirlere ağır hakaretler doalyı geçici oalrak uzaklaştırma aldınıs.. Tahribat yönetim!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    altanden
    altanden's avatar
    Erkek
    Nihal ATSIZ 1967 yılındaki Konuşmalar 1 isimli makalesinde bakın ne diyor...

Kürtler, Türk veya Turanlı değildir. Buz gibi İranlıdır. Konuştukları dil bozuk, ilkel bir Farsçadır. Tipleri de öyle.

Evet... Kürt kalmakta direnir, dört beş bin kelimelik o iptidaî dilleriyle konuşmak, yayın yapmak, devlet kurmak istiyorlarsa gidebilirler. Biz bu toprakları oluk gibi kan dökerek; Gürcülerin, Ermenilerin, Rumların kökünü kazıyarak aldık, yine oluk gibi kan dökerek Haçlıların savaşçı şövalyelerine karşı savunduk. Kürtler 1839 yılına kadar askerlik bile yapmadılar. Viyana’dan Yemen’e kadar her yerde Türk ırkının kanı sebil gibi akarken onlar yaşadıkları dağlarda ve köylerde keçilerini güttüler ve fırsat buldukça hırsızlık ve yağmacılık ederek yaşadılar. İran’la yaptığımız savaşlara yardımcı diye geldikleri zaman da daima fırsat kolladılar ve Türk ordusunun yenildiği çarpışmalarda bu sefer İran’la birleşip onu vurmaktan geri kalmadılar. Birinci Cihan Savaşı’nda bize topyekûn ihanet eden Ermeniler, yerleşik Türk halkını vahşi bir kırgınla bitirmeseydi ve dağlarda, sarp köylerde yaşayan Kürtler bu kırgından kurtulmuş olmasaydı bugün çoğunlukta oldukları illerde de azınlık olarak kalmakta devam edeceklerdi. Fakat yüzde yüz çoğunlukta olsalar bile Türkiye’nin herhangi bir bölgesinde devlet kurmak hayalleri, hayal olarak kalacaktır. Yunanlıların Bizans, Ermenilerin Büyük Ermenistan kurmak hayalleri gibi... Onun için Türk milletinin başını belaya sokmadan, kendileri de yok olmadan çekip gitsinler. Nereye mi? gözleri nereyi görür, gönülleri nereyi çekerse oraya gitsinler. İran’a, Pakistan’a, Hindistan’a, Barzani’ye gitsinler. Birleşmiş Milletlere başvurup Afrika’da yurtluk istesinler. Türk ırkının aşırı sabırlı olduğunu, fakat ayranı kabardığı zaman Kağan Arslan gibi önüne durulmadığını, ırkdaşları Ermenilere sorarak öğrensinler de akılları başlarına gelsin.

Şimdilik bu kadar...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLUMSY_WORM
    CLUMSY_WORM's avatar
    Erkek
    bana kalirsa bu fucking bullshit insanlar, NASA"nin arayipta bulamadigi evren disi motherfucker insanlar.ibo"ya gelince onun ben FUCK JUST siyah ASS diyorum.karisini fuck"mayan kalmadi.internette pazarlasa bu kadar uzun boynuza sahip olamazdi, kendi satti, zengin oldu.parasiyla simdi GAY"lik yapiyor soyunu sopunu fuck"ladigimin cocugu.....

CLUMSY WORM
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelman81
    angelman81's avatar
    Erkek
    Arkadaşlarım hepinize katılıyorum ama yapacak fazla birşey yok zannedersem
    Bu dallamalar avratlarının üzerine ceketlerini atsalar hamile kalıyorlar ya. Çocuk sanayisi kursalar yemin ederim dünyanın bir numaralı sanayicileri olurlar. Ya bunları cüküp cüküp öldüreceksin yada bunları tekrar köylerine döndürüp yanlışlıkla bir gaz bombası atıp köklerini kazıyacaksın başka çaresi yok. Yoksa bu dötüne kodumun ibneleri başımıza çok iş açacak

akıllı olun ... aklınız bipppppppppppppppppp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    istemihanbugra
    istemihanbugra's avatar
    Erkek
    Unutmayin sevgili arkadaslar bu gibiler ragbet gorunce bir sey oldum sanirlar.Onlarin haddini onlara para kazandirmayarak verebilirsiniz.Cunku o zaman bunlar eski haline donerler.Ben bu hainin bu halini yillar onceden biliyordum yani supriz degil.Umulurya kallesler sonunda sadece cakallara yem olurlar.Kurtlar ise hep mucadele icinde yasarlar.Cakalligi yegleyen birinin unlu olmasi iste bu yuzden bana dokunuyor.Bunun sebebi Milletimizin ayrimci olmamasindan geliyor.Artik ayrimci olmanin zamani geldi ve geciyor.Bunlara selam vermek bile bir lutuftur, Umarim bu lutufa muhtac kalacaklari gunler yakindir.

istemihanbugra
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holy_Two
    Holy_Two's avatar
    Erkek
    CLUMSY_WORM bunu yazdı:
    -----------------------------
    bana kalirsa bu fucking bullshit insanlar, NASA"nin arayipta bulamadigi evren disi motherfucker insanlar.ibo"ya gelince onun ben FUCK JUST siyah ASS diyorum.karisini fuck"mayan kalmadi.internette pazarlasa bu kadar uzun boynuza sahip olamazdi, kendi satti, zengin oldu.parasiyla simdi GAY"lik yapiyor soyunu sopunu fuck"ladigimin cocugu.....

heeeeyt!!!Arkadas ingilizce biliyo

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReaL
    ReaL's avatar
    Erkek
    kıro ama para var götte parante atsa kimse siklemez biz burada ne desek boş (:
    biz değilmiyiz alkislarla kasetlerini alarak bas tacı eden..

benim Türkiyem Uyurken Güzel Beyler

0,1d0,2i0,3L0,4L0,5e0,6r0,7d0,8e0,9S0,10i0,11n0,12!0,13!0,14!0,15.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyRoN
    PyRoN's avatar
    Erkek
    CLUMSY_WORM bunu yazdı:

+1000 HelaL

Yürüüü Beaaa Ehli Deveee Endamını Göreyim,, Senle Geçen Günlerimin E*dadını S*keyim,, Mecnunmuyum Lan Bir a*m İçin Çöllere Düşeyim,, Senide Leylayida Mecnunuda S*keyim!!
Toplam Hit: 3730 Toplam Mesaj: 15