folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder İçerisine Film Yüklü Olarak 1Tb Veya 2Tb Hard Disk Alacağım

İçerisine Film Yüklü Olarak 1Tb Veya 2Tb Hard Disk Alacağım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    greenboy2
    greenboy2's avatar
    Erkek

başlıkta da bahsettiğim gibi içerisinde full film yüklü olan hard disk alacağım ama nerden temin edeceğim konusunda pek bi bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

Ben Nezaman Tahttan İndim ki... Siz Kral Oldunuz... Susarsam Çatışma... Konuşursam Savaş... Yazarsam Destan... SEVERSEM DEVRİM OLUR...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arena gibi torrent sitelerinde satan oluyor + buzlas gibi sitelere mesaj at onlarda satıyor

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Direkt link sağlayabileceksen 2tb indirip doldurup yollayayım hocam 0.o

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forum/satilik-2tb-seagate-goflex-desk-usb-30-171666

benim eski konu,

2tb sıfır ve faturalı hdd istersen 250tl,

2tb kullanılmış istersen 220tl, hdtune programı ile detaylı tarama sayesinde bad sector'süz olarak alirsin.

istanbul içi elden teslim de olur. (3.5 inch adaptörlü, yani elektrik prizi ile çalışır)

Elektrik prizi şart olmasın, 2.5 inch olsun (küçük olsun) usb'yi takınca çalışssın ama 1tb olsun dersen fiyat 200TL. (sıfır faturalı)

glaurung tarafından 20/May/16 00:15 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

3 TB ve ethernet düşünürsen şu var:

http://www.tahribat.com/forum/wd-my-book-live-3tb-35inch-satiliktir-217864

Filmler benden 2 TB'a yakın film,belgesel vs. var.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeNRoM
    ZeNRoM's avatar
    Erkek

sahibinden de 69 ya da 79 tl ye veriyorlardı. harddiskte karşılıyorlar uygun fiyata. oraya bakmanı öneririm. 

Hiçbir şey, apaçık ortada olan kadar aldatıcı değildir !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    ZeNRoM bunu yazdı

sahibinden de 69 ya da 79 tl ye veriyorlardı. harddiskte karşılıyorlar uygun fiyata. oraya bakmanı öneririm. 

link ?

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

köye fiber döşüyor superonline , ancak kısa vadede satış yapmayacakmış eğer eve kadar verirlerse gece kuşunu ben bu işi yaparım :) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

köye fiber döşüyor superonline , ancak kısa vadede satış yapmayacakmış eğer eve kadar verirlerse gece kuşunu ben bu işi yaparım :) 

köye kadar nasıl döşüyor ya, ben istedim olmaz dediler, üstelik orman yolu var dümdüz bomboş toprak kazıyı ben yaparım siz sadece döşeyin diyorum 1000 megabitlik 499 liralık olandan alıcam diyorum yok diyolar, 

https://www.youtube.com/watch?v=61TPxbhpOfo

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Hocam,

Kusura bakma belki konu dışı ama, hiç tür, film, yönetmen vs. isteğinde bulunmamışsın. Tek kriterin izlenecek bir şeyler olması mı? 1 tb'a sığan rastgele seçilmiş filmler seni mutlu edecek mi?

Geçen sene benzer iş yapan birisinin yanında benzer talepleri olan insanları görmüştüm. İnsanlar disk getirip şundan bundan doldur diyip gidiyordu. Sanırsın çeşmeden su doldurup gidiyor, içince yenisini istiyor.

Eminim hoşuna giden, merak ettiğin şeyler vardır. Bir liste belirlesen, ona göre bir tercih yapsan daha iyi olmaz mı? Sonuçta film zaman açısından pahalı bir eğlence. Ne olduğu önemli olmalı değil mi?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    greenboy2
    greenboy2's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı

Hocam,

Kusura bakma belki konu dışı ama, hiç tür, film, yönetmen vs. isteğinde bulunmamışsın. Tek kriterin izlenecek bir şeyler olması mı? 1 tb'a sığan rastgele seçilmiş filmler seni mutlu edecek mi?

Geçen sene benzer iş yapan birisinin yanında benzer talepleri olan insanları görmüştüm. İnsanlar disk getirip şundan bundan doldur diyip gidiyordu. Sanırsın çeşmeden su doldurup gidiyor, içince yenisini istiyor.

Eminim hoşuna giden, merak ettiğin şeyler vardır. Bir liste belirlesen, ona göre bir tercih yapsan daha iyi olmaz mı? Sonuçta film zaman açısından pahalı bir eğlence. Ne olduğu önemli olmalı değil mi?

tabikide önemli hocam hdd dolumu yapacak arkadaş arşivine güvenir secim yapabilirim şeklinde düşündüm... tercihim bilim kurgu, fantastik ve aksiyon filmleridir...

Ben Nezaman Tahttan İndim ki... Siz Kral Oldunuz... Susarsam Çatışma... Konuşursam Savaş... Yazarsam Destan... SEVERSEM DEVRİM OLUR...
Toplam Hit: 2179 Toplam Mesaj: 11
hdd