İçim Parçalandı - Uyuşturucu Bağımlılığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Anneye, babaya, özellikle küçük kız çocuğuna içim parçalandı. Paylaşmak istedim.

Bir de not düşmek istiyorum. Arada cs go oynarım, girdiğim serverlarda takılan bazı 25-30 yaşındaki eşşek kılıklılar swde küçük çocukların olduğunu bile bile bonzai-jamaika muhabbeti yapıyor. Görünce uyarın beyler bunu insanlık vazifesi olarak düşünün. Hepimiz çocuk olduk, onlar ister istemez etkileniyor merak ediyor.

Zaten yanan yanmış, bağımlı olan olmuş. Biz kirliyiz ama geleceği kirletmeye hakkımız yok. Mümkünse çocukların önünde bu tür muhabbet yapmasın kimse, uyaranı da dövmüyorlar.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/208417/bir-ailenin-drami-uyusturucunun-zararlari

"notolerance" paylaşmış ama üstte dursun görmeyen olur diye buraya ekliyorum beyler, bunda da konuşamayacak hale gelmiş 20 yaşında ve bu ülkeyi emanet ettiğimiz askerleri göreceksiniz:

http://www.youtube.com/watch?v=2Sjwq0ZYC9w

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Suan icin en korkulani bonzai denen illet. Ve ogrendigim kadarı sapa saglam bir insani 3 ayda bitiriyor.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı

Suan icin en korkulani bonzai denen illet. Ve ogrendigim kadarı sapa saglam bir insani 3 ayda bitiriyor.

Jwh-018... İşin kötü yanı bu bonzaiyi kullananların çoğunun, jwh-018 kimyasalının beyincik organına yapışıp ömür boyu beyni etkilediğini bilmiyor olması hocam.

Soruyorum mesela kafası geçince düzeldin mi evet düzeldim diyor, eskisi gibiyim diyor ama artık beyninde onu kemiren bir kimyasal taşıdığını bilmiyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=2Sjwq0ZYC9w

Beni bu cok etkilemisti. Nasıl bir bataklıktır ki nefesini solusan batıyosun. Devletin en buyuk sorunudur bence bu is, sokak cocuklarina bu gibi bagimlilara yol gosterecek seyler yapmalilar.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

çocuğa sokayım küçük kardeşe yazık.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

@NoToLeRaNcE aynen hocam beni de etkilemişti. Sağdaki çocuğa yüreğim yandı eli yüzü düzgün tertemiz çocuk, yazık vallahi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı

Jwh-018... İşin kötü yanı bu bonzaiyi kullananların çoğunun, jwh-018 kimyasalının beyincik organına yapışıp ömür boyu beyni etkilediğini bilmiyor olması hocam.

Soruyorum mesela kafası geçince düzeldin mi evet düzeldim diyor, eskisi gibiyim diyor ama artık beyninde onu kemiren bir kimyasal taşıdığını bilmiyor.

Hocam sadece beyin degilki oksijenin dolastigi her yeri tahrip ediyor. Nerden girdi ulkemize bu s...nin belası.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı

çocuğa sokayım küçük kardeşe yazık.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı
    BeyinAdam bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı

Hocam sadece beyin degilki oksijenin dolastigi her yeri tahrip ediyor. Nerden girdi ulkemize bu s...nin belası.

Hiç sorma hocam ülkeyi yiyip bitiriyor resmen gittiğim her yerde bunun muhabbetini duymaya başladım. Virüs resmen abi virüs...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

benim birader de uyuşturucu bağımlısıydı.

krizi geldiğnde üstüne bir kova buzlu su dökerdik bayılırdı. sonra geçerdi.

adam madde bulamadığında herşeyi kullanmayı denerdi. alkol cigara hap pıt ne  karın ağrısıysa artık.

hergün sokaktan alırdım eve getirirdim 2 şişe şarabı bitürmiş yarı baygın halde.

belki bir araba parası harcamışımdır onun maddelerine. 10 tane telefon aldım hep satardı yine bulur içerdi.

bende canım isitiyor dediğinde dayanamazdım para verirdim. ne yapayım adam resmen yalvarıyordu insan dayanamıyor.

en son tedavi filan derken zorla kurtuldu. ama adam zombi gibi şimdi. heran başlayabilir gibi tipi var :)

saç yok kilo alamıyor. sağlıklı konuşamıyor halk içinde hareket edimiyor hep yanlız yaşamayı tercih ediyor hiçbirşeyden tat almıyor.

bizzat yaşadım bunları. çok zor.hemde çok.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Tek çözüm 5-10 bin liralık mal alıp çocuğa bikerede vermek, mutlu ölür kimseyede daha fazla zararı olmaz

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 2519 Toplam Mesaj: 22