folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İçki Sonucu Hala Kendime Gelemedim

İçki Sonucu Hala Kendime Gelemedim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

Rene bi konuya,içtikten sonra eve geldiğinizde kusun mayalı içerde kalmasın gibisinden bişey yazmıştı diye hatırlıyorum..

Her Hakkım Saklıdır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

hoca şu an karaciğerlerin götünü yırtıyo o alkol yüzünden :| e senin de biraz miden bulansın, başın ağrısın.. o kadar içki içip de bunlar olmuyosa şüphelen zaten.

Ama KUSACAN abi, bol bol kusacan :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masumsunsen
    masumsunsen's avatar
    Erkek

içtiğin kadar kus, bir yandan da su içmeyi unutma ki vücudun karşılasın açığı. Sonra da Kur-an oku imana gel:D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    999Epineprin
    999Epineprin's avatar
    Erkek

bi 70 lik daha devir düzelir.

Karpuzu kabuğuyla,avradı donuyla..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

alp bunu yazdı:
    -----------------------------

hoca şu an karaciğerlerin götünü yırtıyo o alkol yüzünden :| e senin de biraz miden bulansın, başın ağrısın.. o kadar içki içip de bunlar olmuyosa şüphelen zaten.

hocam dayım sürekli alkol içiyordu.Kendi başına 70liği deviriyordu.Doktora gitti.şimdilerde birşey yok ama karaciğer yağlanması olabilir dedi.

Neyse o kısımlar devam ederde.Doktorun dediği enteresan bir bilgi var ;

Her gün 2 duble içmek çok yanlışmış.Çünkü her gün karaciğeri fazlasıyla çalıştırıyorsun dinlendirmiyormuşun.

Dayıma 2 hafta içme istersen 2 büyük bitir.Karaciğer açısından daha yararlı demişti.

---

ekstra bilgi :) bende sürekli içiyodum şimdi ayda yılda bir içiyorum.Kafam iyi olsun istiyorsam alıyorum bi viskki, iki kişi bitiriyoruz iş bitiyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ispanyol
    ispanyol's avatar
    Erkek

Alkollü bir gecenin sonrası baş agrısı veya mide bulantısı çekenlere bir barmen tavsiyesii.

Nescafenin tozunu al bir uzun bardaga iki tatlı kaşıgı dök. sonra üstüne kola dök ama yavaş dök etraf kirlene bilir.Sonra o ortaya çıkan köpügü ye ve dibinde kalan sıvıyıda iç. Herşey giçicektir. Bu dedigim olayı uykusuz kalmak istiyorwsanızda yapabilirsiniz.

Maksadınız Aşk Aşkınız Baki Kalsın
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

alp bunu yazdı:

hocam dayım sürekli alkol içiyordu.Kendi başına 70liği deviriyordu.Doktora gitti.şimdilerde birşey yok ama karaciğer yağlanması olabilir dedi.

Neyse o kısımlar devam ederde.Doktorun dediği enteresan bir bilgi var ;

Her gün 2 duble içmek çok yanlışmış.Çünkü her gün karaciğeri fazlasıyla çalıştırıyorsun dinlendirmiyormuşun.

Dayıma 2 hafta içme istersen 2 büyük bitir.Karaciğer açısından daha yararlı demişti.

---

ekstra bilgi :) bende sürekli içiyodum şimdi ayda yılda bir içiyorum.Kafam iyi olsun istiyorsam alıyorum bi viskki, iki kişi bitiriyoruz iş bitiyor.

abi alkolün azı, fazlası her şekilde zararlı. bu kanıtlanmış bir şey.

alkol içerdikten sonra ne içersen iç, o senin vucuduna mutlaka zarar verir. Nefes aldığımızda bile vucuda giren maddeleri karaciğer temizliyo, zaten işi başından aşkın, bi de onca alkolün parçalanması için karaciğeri yormanın bi mantığı yok.

alkolsüz şarap, bira içersen yararlı olabilir ama alkolün vucuda yararlı olduğu yalanı gerçekten yalandır yani :) vucudun en çok çalışan, en çok yorulan, en riskli organlarından biri karaciğer. iyi bakmak lazım.

bi de kişiden kişiye göre de değişir. Benim dedem 15 yaşından beri tütün, sigara ne bulduysa içti hala sağ, ama 35 yaşında akciğer kanserinden giden elemanlar var.

e tabi zararlı diye içmemek olmaz, içen içer de abartmamak lazım :) hem zaten alkol aldıktan sonra kendine gelene kadarki zaman, baya zaman kaybı. o kaybedilen zamanda neler yapılır neler :) biz Türk genciyiz, ayık olması gerekenlerdeniz :)))

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Eyvah eyvah Açılan konulara Artık kuran ayetleriyle cevaplar verilmeye de başlandı

Hükümetin Gözünü seveyim TBT müridlerini bile değiştirmeye başladı :)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

Eyvah eyvah Açılan konulara Artık kuran ayetleriyle cevaplar verilmeye de başlandı

Hükümetin Gözünü seveyim TBT müridlerini bile değiştirmeye başladı :)

doğru birşey yazdı, yanlış yazmadı ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek

geçmiş olsun kuzum daha çekicen var :) fazla kaçırdıysan ve yattığında dünya döüyosa hemen kusucan

ama sızıp kalırsan  gün aptal gibi dolaşırsın bununda bi çaresi yok bol bol kahve meyve suyu tüket

su içme içtikçe sarhoş olursun

sokayım onun tezine...
Toplam Hit: 7369 Toplam Mesaj: 53