İdam Geri Gelecek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

Getirene HELAL OLSUN!...

Kesinlikle katılıyorum.Hatta gaz odası,zehirli iğne,elektrikli sandalye de olmalı.Gerçi örnek olarak sevmem amerikada suç oranı yüksek olabilir ama suçlular hak ettiği cezayı alıyorlar.

Ceza kanunundaki kararlılık insanları ancak düzene getirir.

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    Osman pamukoğlu siyaset yapamaz. ona göre değil bu işler..

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkwood
    darkwood's avatar
    Erkek

amele_2 bunu yazdı:
    -----------------------------
    ameleliğini yapmasan olmaz demi

keşke gelse ama nerde o günler ama işllah iktidara gelirde ortalın hımına koyar geçer

SEMPER PARATUS
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

sivil_padisah bunu yazdı:
    gelsin gelsin idamı hakeden çok insan var Türkiyede baştada öcalan ibnesi

şerefsiz ibneyi idam ettiğin an kahraman ilan edilir. O ve niceleri, hiç bir şekilde geri gelmemeli.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

idam gelmez Kimsede getiremez daha Türkiyede idamı getirecek maçası olan adam yok osmanpaşada da yok o maça maksat oy almak

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek
    emekli Tümgeneral iktidara oturursa o zaman gorursun demokrasinin dibini :)))) Aklim almiyor. ha darbe olmus ha iktidar olmus ayni ))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    darkwood bunu yazdı:

amele_2 bunu yazdı:
    ameleliğini yapmasan olmaz demi

keşke gelse ama nerde o günler ama işllah iktidara gelirde ortalın hımına koyar geçer

ah be koçum, ah be gülüm. beni tanısan da konuşsan eyvallah da. tanımadan bilmeden atıyon sıkılıyon. benimde asfalyalarımı attırıyon. nedir ameleler ile olan derdin? küçükken topun inşaata mı kaçtı?.

pamukoğlu iyi bir asker olabilir. ancak kesinlikle siyaset adamı değildir.

siyaset dediğin şey asarım, keserim, ben subayım benimle böyle konuşamazsın,çalışmadığım yerlerden soru sorma demekle olmaz. paşam parti kurdum dediğinden beri bunu savunuyorum. ve senin gibi hayata at gözlüğüyle dar açıdan bakan bireylere karşı da mantıklı bir biçimde savunmaya devam edeceğim. yarın bigün mecliste baykalın karşısında ne yapacak? o laf cambazı terörist piçlerin karşısında ne yapacak?

paşam hitabet sanatından bihaberdir. paşam siyaset bilmez.kıvıramaz. ast-üst olgularının bulunduğu bir ortamda liderlik edebilir ancak sivilde üst yok. zaten bu siyaseti kıvırabilseydi cumhurbaşkanına posta koymaya kalkmazdı (neticesinde yükselmesine izin verilmedi emekli edildi!) aslında suç paşada değil. onun ününden faydalanmaya çalışarak ona gaz veren yakalarında..

hadi sana iyi uykular beybi. bi düşün bakalım düşünebiliyon mu? yoksa bokunu yemiş tavuk gibi kalakalıyon mu?

mahlaslara takılıp kendini de rezil etme..

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

Ne konuyu okudum ne de verilen cevapları ama

vericeğim tek cevap keşke gelse.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    osman pamuk oglu başa gelsin senin parlementonda böle dallama dallma konuşamazlar idam ve dokunulmazlık kalksın o vekiller soygun yapamazlar terörü bilen adam terörü bitirir hamdolsunla bu gemi yürümüyor  akpden bin kat daha güzel siyaset yapıcagına inanıyorum destekliyorum destekliycemde.

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    "Gelecek gelecek o günler gelecek. Verecek verecek bak herkese verecek!" Aklıma bu şarkı geldi :)
    Bir şeyin olması için bazı koşulların oluşması gerekiyorsa o şeye umutla bakmak ya da kesin gözüyle bakmak yanlış olur bence.

Bahsi konu olan kişi öne umduğuna ersin ondan sonra zaten uzun zaman alır bunların gerçekleşmesi.
    O zaman bi ara tekrar konuşulur bu konu merak etmeyin.
    Şimdiden havanda su dövmenin anlamı yok.

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
Toplam Hit: 6063 Toplam Mesaj: 56