folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İETT Otobüslerinde Artık Wireless + Şarj İmkanı

İETT Otobüslerinde Artık Wireless + Şarj İmkanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    128Kbps
    128Kbps's avatar
    Erkek

kaptaaaan wifi şifre koymuşssun şifre ne:D

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Dar gelirliliğin anlamı yok, adam akıllı telefon kullanıyor ama otobüslemi gidiyor sağa sola,

malmısın. arabam var o trafiği çekmemek için otobüs kullanıyorum. herkesin yapması gerektiğini yapıyorum. evet otobüste akıllı telefon kullanıyorum hatta tablet kullanıyorum. 

parayla beyin nakli yapılamayacağının canlı kanıtısın

www.yesilgrow.com - Growshop
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Sharp bunu yazdı

Dar gelirliliğin anlamı yok, adam akıllı telefon kullanıyor ama otobüslemi gidiyor sağa sola,

ayıp hoca

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

valla otomobil var bazen kapıda yatıyor metro+otobüs entegrasyon olaylarına giriyorm kafam rahat huzurluyum aq porche olsa bile binerim otobüse trafiği çekeceğime  :) istanbul için konuşuyorm Bahçelievlerden Mecidiyeköy e sabah saatlerinde araçla gideceğin sürede metrobüsle en az 4 kere gidip geri geliyorsun hatta çok zorlarsan 5 kere git gel yapıyorsun. wifi olayı geç kalınmış ama yine güzel olan bir uygulama destekliyorm bu uygulamayı :D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek
    Cosmic bunu yazdı

tüm giriş çıkışlar kayıt altında tutulmazsa adımı değiştiririm :D

Otobüste sen de öyle sitelere girme...

Adamlar internet cafe işletmiyor, yolculuk esnasında mal mal oturmasın diye koymuşlar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Bolvadinli bunu yazdı
    Cosmic bunu yazdı

tüm giriş çıkışlar kayıt altında tutulmazsa adımı değiştiririm :D

Otobüste sen de öyle sitelere girme...

Adamlar internet cafe işletmiyor, yolculuk esnasında mal mal oturmasın diye koymuşlar.

Zaten tutulması zorunlu.Böylede bir yasa bildiğim kadarıyla.Ücretsiz wireless hizmeti veren mekanlar girişleri kayıt altına almalı diye.

edit : http://eduroam.cumhuriyet.edu.tr/belgeler/cuWiFiBelge_5651.pdf

Ek olarak üniversite wireless ağlarıda log tutuyor.

mkyb tarafından 13/Kas/13 19:33 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek
    iQsuz bunu yazdı

abi ben istanbulda yaşıyorum. karşıya gideceğim zaman kendi arabamla gitmiyorum metrobusle gidiyorum.

bununla kazandıgım 20-30 lira benzin harcıyacagıma 4 liraya işimi hallediyorum.bu senın yazdıgın enayilik.

enayiiiiiii robinson hahahah :D

Fakirim, Fakirsin, Fakirler, Fakır da olabiliyorum arada ördeğe damacanaya bağlı Fakirler dedim orada çağrışım yaptı kafirler nerede ne yapıyor ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    Boş eylem.
    Teknik olarak o kadar wi-fi cihaz tek ap ye yüklenirse kimse birşey yapamaz. Otobüste birtanede video izlemeye çalışan yada download yapma niyetinde olan biri olursa ki genelde olur hepten işkenceye döner. Bağlantı otobüse fiber çekemeyeceklerinden büyük ihtimal 3g ile olacaktır ohoooo bağlantı sürünür. Eğer 3g operatörü avea ise zaten bağlantı kopuk kopuk olur.
    Tipik bal çalma olayı. Otobüste internet extra hizmettir. Toplu taşıma işini düzgün yaptında internetmi kaldı. Yakında twitter de "metrobüs itiyooo" yazanlar çoğalır.
    Ayrıca yasadışıdır zira hizmet alıcıları kaydetmek zorundalar.
    Eskilerin bu gibi durumlar için süper bir lafı var. "ölüyü diriyi s.ktinde sıra bunamı geldi"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    şarj nasıl olacak? Herkesin telefon girişi çeşit çeşit, 220 volt prizi olsa telefonun şarj aletini yanımızda taşımamız gerekecek. Otobüste kaç tane priz olacak. çok priz demek meraklıların çarpılabilmesi demek.
    Yinede şarj olayı güzel.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

otobüslere net koymaktan çok yaşlılar için ayrı otobüs yapsalar , daha büyük devrim yapmış olurlardı.

küfrederiz villalara kulübeden
Toplam Hit: 6202 Toplam Mesaj: 53