İhaleden Araba Almak !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

Arkadaşlar araba almayı planlıyorum, 50 bine kadar maksimum çok iyi ise 60 bin kesin. Araştırmalarım sonucunda skoda rapid ve vw jetta  modelleri var .

Hasarlı arabalara baktığım zaman ise volvo v40 , toyota corolla , skoda octavia  var . Ama çoğu kişi alma diyor .

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-2013-model-az-hasarli-volvo-v40-cros-contry-dizel-powershift-254526606/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-2015-toyota-corolla-d.4-dizel-otomatik-256399802/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-2015-skoda-octavia-1.6-tdi-cr-elegance-dsg-dizel-otomatik-2015-259130831/detay

Bende biraz araştırdım ihaleden bir araba buldum VOLVO marka S80   ben bu arac için ihaleye girsem alma durumum olsa  bana ne gibi eksileri ve artıları olur acaba.

işin tam nasıl döndüğünü bilmediğimden buraya danışmak istedim internette de hep mafya  var diyorlar ama internet üzerinden de teklif veriliyor  bilgisi olan arakdaşalardan yardım bekliyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek

hasarllı araçları bende merak ediyorum hele mercedes bmw lerı yarı fıyatından daha aza ve 2000 3000 masrafla yaparz dıyorlar

garıp degılmı

sokayım onun tezine...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

evet bende araştırdım ama dedikleri gibi olmuyor bayaa bir masraf çıkıyor ama sonuçta beğendiğim arabalar 80 100 arası var ve yarı fiyatı neredeyse  ama ben şuan ihaleye bakıyorum ve 2 gün sonra gideceğim ihaleye.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

ihale bende kovalamayı dusunuyorum 520 var 2008 temız 75 e verırız ıstersen ıstanbul ıcı haftasonu gorursun arabayı 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek
    bensiz_aglama bunu yazdı

evet bende araştırdım ama dedikleri gibi olmuyor bayaa bir masraf çıkıyor ama sonuçta beğendiğim arabalar 80 100 arası var ve yarı fiyatı neredeyse  ama ben şuan ihaleye bakıyorum ve 2 gün sonra gideceğim ihaleye.

Hocam max. 60 bütçe var diyorsun ama aracın muammen bedeli 110.000.
    55 ihalenin başlangıç bedeli, araç temizse ihalede 90 üstü rahat görür.
    Gittiğinde tecrübe edersin. 

Mafya muhabbeti evet bazı bölgelerde var.
    Bir defasında ihale için ilgili adrese  (Bayrampaşa) ulaştığımda bildiğin örgütle karşılaştım.
    Adam İhale başlamadan araç satıldı diyordu.
    Kapora yatıracam memur kaporayı kabul etmedi :)

Dallamanın teki geldi ayak üstü aracı itelemeye çalıştı.
    Aracın muammen bedel 10 bin, herif sana 17' ye bırakayım diyordu s.ktir çekip konuyu kapattım.
    Bir daha da o otoparka uğramadım.

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

alıcaksan eski araba al cosworth aldm 84 çiçek çick :D

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek
    efsane_212 bunu yazdı
    bensiz_aglama bunu yazdı

Hocam max. 60 bütçe var diyorsun ama aracın muammen bedeli 110.000.
    55 ihalenin başlangıç bedeli, araç temizse ihalede 90 üstü rahat görür.
    Gittiğinde tecrübe edersin. 

Mafya muhabbeti evet bazı bölgelerde var.
    Bir defasında ihale için ilgili adrese  (Bayrampaşa) ulaştığımda bildiğin örgütle karşılaştım.
    Adam İhale başlamadan araç satıldı diyordu.
    Kapora yatıracam memur kaporayı kabul etmedi :)

Dallamanın teki geldi ayak üstü aracı itelemeye çalıştı.
    Aracın muammen bedel 10 bin, herif sana 17' ye bırakayım diyordu s.ktir çekip konuyu kapattım.
    Bir daha da o otoparka uğramadım.

Haklısın hocam belki fiyat beni aşar  o zaman ama geçen gün de audi â4 vardı araba temiz di kimse almadı 55e  gitti bayram diye  birisi almış arabayi 2. İhalede gitti araba valla mafya olayı var ise işimiz zor ama uyap üzerinden de teklif veriliyor uyap ile bire bir ihale olayını çözemedim . Birde arabayı ilk ihalede almayıp fiyat düşürüp ikinci ihale de alıyorlar. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek
    bensiz_aglama bunu yazdı
    Haklısın hocam belki fiyat beni aşar  o zaman ama geçen gün de audi â4 vardı araba temiz di kimse almadı 55e  gitti bayram diye  birisi almış arabayi 2. İhalede gitti araba valla mafya olayı var ise işimiz zor ama uyap üzerinden de teklif veriliyor uyap ile bire bir ihale olayını çözemedim . Birde arabayı ilk ihalede almayıp fiyat düşürüp ikinci ihale de alıyorlar. 

Hocam sözlerim seni caydırmasın.
    Online teklif ver ve git ihaleye bizzat katıl bişey kaybetmez aksine tecrübe kazanırsın.

İlk ihale 2. ihale olayı yok hocam.
    Mal teklif almazsa 3 defa ihale edilir sonra ihaleden düşer.

Online teklif vermeden kaporayı elden yatıracam dersen yalnız gitmeni tavsiye etmem.
    Bazı otoparklar ücra köşelerde kalıyor. Sorun çıkma ihtimali var.
    Tedbirli olmak iyidir.

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek

Hangi siteden takip ediyorsunz

sokayım onun tezine...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek
    xous bunu yazdı

Hangi siteden takip ediyorsunz

https://esatis.uyap.gov.tr/esatis/index.html

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

konuyu takip edeyim. Tecrube edinelim. Olursa bi tane audi a6 alayim diyorum

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
Toplam Hit: 4286 Toplam Mesaj: 31
araba araba ihale ihale