folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İki Gündür Bütün Apartman Aşağı İnip Kavga Ediyor

İki Gündür Bütün Apartman Aşağı İnip Kavga Ediyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

adana aklıma geldi okurken ama adanada genelde çözüme baglanıyor cabukca bu tarz olaylar. ya birinin dişlerini kaldırıma dayar üzerine zıplarlar

ya da otomatik silahlarla anal sex ayini felan. kültür farkı tabi sıcakta insanlar çabuk asabileşiyor.

ama anlattıgın olay her gün mütemadiyen vuku buldugundan mütevellit ben roman vatandaslarımız oldugu kanısındayım. 

hobi olarak kavga etmek benim de eskiden zevklerim arasındaydı. sırf trakya da doğdum diye herhalde. 

çözüm önerisine gelince : evi sat.

tabi lan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

Dün blog ların birinde bir fıkra okududum. Polis gelmesse ne yapılır?

Yaşlı karıkoca tam yatmak üzereyken garajın ışığının açık olduğunu görürler. Yaşlı adam zor bela yataktan kalkar ve garaja gider. İçerde 3 kişi vardır ve rafları kontrol etmektedir. Sessisce geri döner ve polisi arar. Garajımda 3 hırsız var der ama polis pekte oralı olmamıştır. Tüm ekipler meşgul, işi biten ilk ekibi yollayacağız cevabını alır.

Yaşlı adam polisin kendini salladığını anlamıştır. 30 a kadar sayar ve tekrar polisi arar. "Az önce garajımda 3 hırsız var diye aramıştım ama artık acele etmenize gerek yok zira üçünüde vurdum" der ve telefonu kapar. Sonrada karısına camın önüne geçip etrafı izlemesini söyler.

Aradan 2-3 dakika geçmeden 6 polis arabası,3 ambulans, itfaiye arabası evin önüne gelir. Etrafta eli silahlı polisler gezinmektedir ve 3 hırsızı kolayca yakalarlar.

Polis amiri yaşlı adamı bulur ve ona "hani hırsızları vurmuştunuz" der. Yaşlı adam güler ve "sizde tüm ekipler meşgul demiştiniz" der.

Özetle polisi arayıp kavga çıktı demeyin. Yerde bıçaklanmış 2 kişi yatıyor olabilir deyin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Akşam kamerayı alıp tetikte beklıyorum beyler aralarından biri silahla birilerını vuracagını söylemıştı dun aksam film cekebilirim size hadı bakalım

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

Akşam kamerayı alıp tetikte beklıyorum beyler aralarından biri silahla birilerını vuracagını söylemıştı dun aksam film cekebilirim size hadı bakalım

vurulma filan kesinse sağlam kamerayla çek haber ajanslarına ver parayı bölüşelim :)

test 1 2
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

Canlı yayın da olacak mı?

Yalnız durum ciddiyse önceden polise haber ver, bence bir şey olmaz her gün oluyorsa rutin iddaalaşmaya bağlamıştır onlar.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
Toplam Hit: 3837 Toplam Mesaj: 36