folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İki Sevgili Arasında Özel Olur Mu?

İki Sevgili Arasında Özel Olur Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

kadınlar hiç kimseye söyelmedşm dediği şeyi en az 5 kişiye söyler. konuyla ne alakası var bilmiyorum ama öyle. aranızda sır muhabbeti olurmu bu güven ve olgunlukla alakalı. mesela ben daha küçükken böyle şeylere asla gelemem derdim ama yaş büyüdükçe daha mantıklı gözlemleyici yönlerden bakıyorsun. bu genişleme anlamında değil kız vermek istemiyorsa illa senden gizli saklı bişeyler yaptıgı anlamına gelmez. onn güvenini farklı şeylerlede sınayabilrsin. benimde kendime göre ufak tefek özellerim var. olabilir ama insanlara güven konusunda dikkatli olmak lazım.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

evli kadınların bile kocalarının yataktaki hallerini birbirleri aralarında konuştuklarına şahit olduktan sonra bir çok konuda özelin olması gerektiğini düşünüyorum.

insan kendi kocasını başka kadınlarla çekiştirir mi yaa...

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Gerçekten salak kızlar var peşinden ayrılmayan sana her türlü değeri veren elinden geleni ardına koymayan. Ama bunlar genelde çirkin olur. Veya asosyal. Ama gönül güzel arar havalı kız arar o kızların peşinden koşarız. O kızlarda popondan donunu alır beynini yedirir sana ama tam çözemezsin. Nerden mi biliyorum kendimden.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Exael
    Exael's avatar
    Erkek

olur.konu kilit. +rep

hayırlı forumlar.iyi geceler

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Yalan-dolan olmamali ama sır olabilir.

vatandaşa kafam girsin!..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Abi sır nedir ya. Evlisin ama evlendigin kişinin sırları var sana anlatmıyor. İnsan şizofrene baglar kafayı yer mk.

Anlatsın abi ne varsa anlatsın dinlersin açık şeffaf ilişki olur herkes gelecegini ona göre belirler plan yapar.

Ha sır özel derken git sıç demiyorum karının yanında okdr bokunu çıkarmamak lazım. 

Bir insanla hayatını paylaşıyorsan her durumda yanında olup arkanı kollayacaksa sana bişey oldugunda sana destek olacak seviyede olmalı. Herşeyden haberi olmalı diye düşünüyorum.

Ama sırrım var diyip evlendikten 2 yıl sonra bana bişey anlatmaya kalkarsa. Eline veririm boşanma dilekçesini.

Dur be kadınnnn....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

O'nun gizlediği bir şeyin olduğunu biliyorsan, o gizleyememiş demektir. Sır değildir, özel değildir. Üstüne git öğren :) 

Not: Özeli, sırı, gizlisi varsa bunu bilemezsin zati. Eğer hissettiriyorsa üstte yazdığıma dön. 

Daniel-Koo tarafından 27/Ağu/14 10:00 tarihinde düzenlenmiştir

ne diyon?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    A_REX bunu yazdı

Abi sır nedir ya. Evlisin ama evlendigin kişinin sırları var sana anlatmıyor. İnsan şizofrene baglar kafayı yer mk.

Anlatsın abi ne varsa anlatsın dinlersin açık şeffaf ilişki olur herkes gelecegini ona göre belirler plan yapar.

Ha sır özel derken git sıç demiyorum karının yanında okdr bokunu çıkarmamak lazım. 

Bir insanla hayatını paylaşıyorsan her durumda yanında olup arkanı kollayacaksa sana bişey oldugunda sana destek olacak seviyede olmalı. Herşeyden haberi olmalı diye düşünüyorum.

Ama sırrım var diyip evlendikten 2 yıl sonra bana bişey anlatmaya kalkarsa. Eline veririm boşanma dilekçesini.

adam anlatırken yaşamış beyler

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı

aralarında SSL sertifikası var ise olur...

yok bağlantı https değil de http ise olmaz.

güzel tespit.

güvenme duygusu yoksa, ilişki olmaz, ilişki yoksa da zaten sevgili değilsinizdir. takıldığın birisine güvenmene de gerek yok doğal olarak. 

Ha sen ona sevgili o sana tanıdıksa sadece, zaten s*çtın demek.

İpimle kuşağım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Olar

while (1<2)
Toplam Hit: 6614 Toplam Mesaj: 55