İkinci El Bilgisayar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

İkinci El Bilgisayar alıcam arkadaşlar sadece tasarım yapmak için bütçe maks. 5k yani temiz olmasına gerek yok sadece beni götürsün yeter dediğim gibi adobe kullanıcağım için içinde 

boş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Yanlış anlama da artık 5k hesap makinesi satıyorlar

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Bi paket sigara olmus 30 tl...

O yuzden try kuruyla kazaniyorsaniz bir seyler satin almayi unutun!

Yapabiliyorsaniz remote is yapmaya calisin. ederi normalde amerika icin 6k usd ise, 2k usd'ye calisin. Siz artik ucuz is gucusunuz. Icinde bulundugumuz durumu kabullenmemiz gerekiyor.

Secimlerden sonraki 5-10 yil icin bu durum muhtemelen boyle devam edecek. Sansiniza kusun, problemli bir yerde gozlerinizi actiniz hayata...

Konuyu acan hocama tavsiyem, eger isinle alakali bir mevzuysa; calistigin sirketten talepte bulunman yonunde olacaktir.

Zira 30 bin liralik bir makine senin gozune cok bir meblag gibi gorunse de yalnizca 1600 dolar aslinda.

Ornegin Windows 10 uzerinde CS6 serisi icin en az 16 gb ram, 300 gb hdd, i7 kulvarinda bir islemci gerekli.(video render yapmayacagini varsayiyorum).

Boyle bir makine idare eder bir sureligine. Sahibindenden ilanlara bakabilirsin.

Umarim kelepir bir cihaza denk gelirsin, ama zor...

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    x-files bunu yazdı

Yapabiliyorsaniz remote is yapmaya calisin. ederi normalde amerika icin 6k usd ise, 2k usd'ye calisin. Siz artik ucuz is gucusunuz. Icinde bulundugumuz durumu kabullenmemiz gerekiyor.

Secimlerden sonraki 5-10 yil icin bu durum muhtemelen boyle devam edecek. Sansiniza kusun, problemli bir yerde gozlerinizi actiniz hayata...

Konuyu acan hocama tavsiyem, eger isinle alakali bir mevzuysa; calistigin sirketten talepte bulunman yonunde olacaktir.

Zira 30 bin liralik bir makine senin gozune cok bir meblag gibi gorunse de yalnizca 1600 dolar aslinda.

Ornegin Windows 10 uzerinde CS6 serisi icin en az 16 gb ram, 300 gb hdd, i7 kulvarinda bir islemci gerekli.(video render yapmayacagini varsayiyorum).

Boyle bir makine idare eder bir sureligine. Sahibindenden ilanlara bakabilirsin.

Burada şöyle bir nokta var, kazanınca mı 5-10 yıl ? kaybedelerse mi 5-10 yıl :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı
    end bunu yazdı
    x-files bunu yazdı

her iki seçenekde de en az 10 yıl giriyor hocam :DD

salla gitsin ölecez zaten :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Az önce 20k ya Casper aldım hocam. Şoktayım. Casper a 1 lira vermem diyen adamım. Sonumuz ne olacak merak ediyorum.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    blackhorror bunu yazdı
    Roark bunu yazdı
    end bunu yazdı
    x-files bunu yazdı

her iki seçenekde de en az 10 yıl giriyor hocam :DD

Her seferinde giren girdi daha ne olabilir ki diyorum amk.nun laleleri kökledikce köklüyor.

Neyse konuya dönecek olursam acelesi olmadan bir şey alacaksam ikinci ellere bakıyorum. Sahibinden, dolap, letgo.. epey iyi fırsatlar çıkıyor. Ürünü uygun fiyatlı bulunca da hemen almıyorum, kalp - gönül - büzük süzgecinden 3-4 defa geçirmeden harekete geçmiyorum. Aradığımi bulamasam da çok takmiyorum, aklıma geldikçe bakindigim için 3-4 haftaya kalmaz genelde bulmuş oluyorum.

Ah ahh etiket fiyatına bakmadan yaptığım alışverişler rüya gibi :)

telekom tarafından 23/Eki/22 00:20 tarihinde düzenlenmiştir

vatandaşa kafam girsin!..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

hocam elde zaten excalibur oyun bilgisayarım var sadece bunu tasarım yaparken piç etmemek için yeni bir tane ikinci el almak isediğim için açtım 

boş
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

asdfas bir tbt klasiği. adam 5k lık pc istiyor, 8k lık ilan atıyo insanlar yada iş bulmayı falan öneriyolar xd adsfa

geçen konuda adam 110 k lık araba sormuş, bu kadar param var demiş. elemanın teki sahibinden de arabaları 180 bin tl ye kadar filtreleyip filtre linki atmış asdfas

şu tarz bişey işini görebilir belki hacım , pazarlık yapar 5 e kapatırsın : https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-dell-ryzen-5-plus-8-gb-ram-plus-ssdli-plus-full-hd-ekran-1058943335/detay

https://www.sahibinden.com/laptop-bilgisayar?a1722=47533&a1722=1211711&a1722=1247215&a1722=1247218&a1722=1247221&a1722=1255460&a1722=1247216&a1722=1247219&a1722=1255461&a1722=1255463&price_max=5500

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    overlocker bunu yazdı

hocam elde zaten excalibur oyun bilgisayarım var sadece bunu tasarım yaparken piç etmemek için yeni bir tane ikinci el almak isediğim için açtım 

ilan bana ait belki kasa için pazarlık yapardık , bir de kardeşimin msi laptop var , galiba i3 ya da i5 olması lazım 740m ekran kartı vardı 6 ram ya da 8 tam hatırlamıyorum 3kya verebiliriz istanbul içindeysen kargo falan uğraşamayız :)

neyi neden yaptığını bilmiyor, sonra da ölüp gidiyorsun.
Toplam Hit: 1573 Toplam Mesaj: 15
bilgisayar