folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder İktidar İnternet Korsanlığına Başlıyor

İktidar İnternet Korsanlığına Başlıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Amerika topladığı bilgileri dünya barışı için kullanıyor bilip bilmeden konuşmayın amk, Afganistan'a falan da özgürlük getirdi nankörlük etmeyin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı
    Mr_Dark bunu yazdı
    yNsr bunu yazdı

bu gerçekmi o bile belli değilken malum ne haberler türüttü taraf hükümeti suçlamak saçma.  ama bence olmasida gerekiyor. artik terör örgütlerinden uyuşturucu satanlara kadın satanlarindan cocuk istismarcilarina kadar herkes internetten yürütüyor işlerini devletin oradada olmasi kimseyi endişelendirmememli ki eğer korkacak birşeyleri yoksa.

şimdi yok özgürlük vs diye ortaliği ayağa kaldirmaya çalişanlarda olacaklar ama o özgürlük dediğin koca bir yalan kocaoğlan  hadi türkiyeninkine engel oldun NSA nin kine nasıl engel olacaksin ?

Hocam NSA'yin yapmasıyla devletin yapmasını bir tutmayın biri ulusal güvenlik diğeri hükümet amk şu farka bir varın. + olarak NSA senin benim tweetlerimle ilgilenmiyor. Yarın attığın bir tweet yüzünden götünde patlarsa herşey görürüm ben seni.

Yaz inglizce metinlerler twiterda obamaya su tarihte sole bi suikast olacak falan diye bi deniyelim bakalim ne oluo ayrintida ver biraz yazarken bakalim ne oluo merak ettim.

Evet anten arkadaşım bunu yaparsan seni sikliyorda ben kalkıp devlet böyle böyle çalmış diye yazsam tepeme binecekler türkiyede suikast falan hikaye yani.

https://twitter.com/fuatavni

bu herif suikast mi planlıyor. Ne kadar zamandır devlet peşinde ? Suikast bilgisi mi veriyor. Ya bizdensin yada siktirgit politikası olucak eğer internete el atarlarsa 

Mr_Dark tarafından 22/Haz/14 20:51 tarihinde düzenlenmiştir

!!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    Mr_Dark bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı
    Mr_Dark bunu yazdı
    yNsr bunu yazdı

bu gerçekmi o bile belli değilken malum ne haberler türüttü taraf hükümeti suçlamak saçma.  ama bence olmasida gerekiyor. artik terör örgütlerinden uyuşturucu satanlara kadın satanlarindan cocuk istismarcilarina kadar herkes internetten yürütüyor işlerini devletin oradada olmasi kimseyi endişelendirmememli ki eğer korkacak birşeyleri yoksa.

şimdi yok özgürlük vs diye ortaliği ayağa kaldirmaya çalişanlarda olacaklar ama o özgürlük dediğin koca bir yalan kocaoğlan  hadi türkiyeninkine engel oldun NSA nin kine nasıl engel olacaksin ?

Hocam NSA'yin yapmasıyla devletin yapmasını bir tutmayın biri ulusal güvenlik diğeri hükümet amk şu farka bir varın. + olarak NSA senin benim tweetlerimle ilgilenmiyor. Yarın attığın bir tweet yüzünden götünde patlarsa herşey görürüm ben seni.

Yaz inglizce metinlerler twiterda obamaya su tarihte sole bi suikast olacak falan diye bi deniyelim bakalim ne oluo ayrintida ver biraz yazarken bakalim ne oluo merak ettim.

Evet anten arkadaşım bunu yaparsan seni sikliyorda ben kalkıp devlet böyle böyle çalmış diye yazsam tepeme binecekler türkiyede suikast falan hikaye yani.

https://twitter.com/fuatavni

bu herif suikast mi planlıyor. Ne kadar zamandır devlet peşinde ? Suikast bilgisi mi veriyor. Ya bizdensin yada siktirgit politikası olucak eğer internete el atarlarsa 

bu açıdan doğru :) AKP il başkanı birisi beni tehditvari bir şekilde uyarmıştı internette çok yanlış yazıyorsun hakkımızda diye. Tanıdık olmasa bir de ne olurdu Allah bilir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altair
    Altair's avatar
    Erkek

şimdi devlet dinlemeye başlarsa büyük ihtimal https olayı bizim ülkede patlayacak çalışmayacak yani bir video izlemiştim şu bactrackte dns spoof diye bir dava vardı sanırım oradaki mantık olacak. ee devlet dinlerse bende dinlerim o zaman diyip milletin bilgilerini çalacak zekiler çıkacaktır. yani anlamadığım şimdi bu adamları kim durduracak.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek

bunlar milletin şifreleri ele alınca kendileri hesaplara girer vatandaşı zor durumda bırakır

yada tutar babalar gibi satarım diyip hesapların mk lar

can çıkar huy çıkmaz fesat adamlardan herşey beklenir

Toplam Hit: 18482 Toplam Mesaj: 36