folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder İlk 3 Kişiye Ücretsiz İmza Yapımı

İlk 3 Kişiye Ücretsiz İmza Yapımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxDeaDLYxx
    xxDeaDLYxx's avatar
    Erkek
    selamlar
    ilk 3 kişiye ücretsiz imza yapılıyor.
    nasıl birşey istediğinizi söylemeyi unutmayınız

"Başın öne eğilmesin!"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxDeaDLYxx
    xxDeaDLYxx's avatar
    Erkek
    not
    yaptığım çalışmalardan 2-3 tanesini buraya yazayım.

v.s.

"Başın öne eğilmesin!"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acizmendi
    acizmendi's avatar
    Erkek
    Ben begendim. Guzel olmus.
    Her backgorundla kullanilabilecek Solduyu.com Kendini arayan adam gibi biseyler yaparmisin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Abi manyak olmuş yaaaa

Yaptığım programlarda filan koymak için şöööle

renegadealien

yazarmısın

Çok makbule geçer beeee

şimdiden saol

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dream_Catcher
    Dream_Catcher's avatar
    Dişi

Only after the last tree has been cut down, only after the last river has been poisoned, only after the last fish has been caught, only then will you find that money cannot be eaten
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    Bunu yapmakta ne var ki?
    Yapan arkadaşın ellerine sağlıkta çok abartmışın renegade arkaplanlardaki yıldırım efekti alev efekti hazır zaten photoimpact photoshop real draw photobrush tipi programların hepsinde var yane öle ilk 3 kişiye bedava falan filan gerekmez 10 dkda yaparsınız yazılar desen yazıya kabartma ve yüzey efekti vermekte kolay vs vs..Herkeze kolay gelsin..

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    haymac
    haymac's avatar
    Erkek
    O Nail naber :) nasıl gidiyo aga yaww

neyse herkes photoshop bilcek die bir kural kaide warmı acaba bilenler begenirseniz yapıolar daha ne istion
    iyilikdemi yaramıo sana zaten kabahat iyilik yapmak isteyende diye bosa dememisler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Abi ben daha boktan butonları yapmaya üşeniyom sen kalkmışsın bana imza yap diyon hem sen 3 satır registy ayarını yaparken üşengeçliktyen yapmıyom demedinmi... :)))))

Hem arkadaş güzelde yapıyo...

Eli deymişken benimkinide aradan çıkarır

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    İyilik miyilik mevzusu değil bi işin içinde bişi öğrenmek yada bişeyi geliştirmek varsa photoshop kasar yaparım ama bi ton registry püfünü pastelemek zor gelir cidden adam ilk 3 kişiye ücretsiz imza yapımı demiş te bende para vereceğinize gidin yapın kolay iş bunnar dedim siz iyiliğe miyiliğe çekmişsiniz konuyu nerden nereye ben diom istanbul boğazı siz dionuz yandı neyse :)

Kurtlar tasma takmaz....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PYTH0N
    PYTH0N's avatar
    Erkek
    *** ikinci resimdeki hp yazan resimi hackerpower.com dan mı aldın ? :>***

l0ve is n0thing with0ut fucking!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    Tamam abi kızyma ya!!!!!

dostum aaaaa

Bi resmin aramıza girmesine sebep olma :p

Toplam Hit: 4566 Toplam Mesaj: 19