folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder İlk Android Uygulamam - Desteğinizi Rica Ediyorum

İlk Android Uygulamam - Desteğinizi Rica Ediyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Hocalarım, imkan zaman dahilinde ufak tefek, küçük ölçekli uygulamalar yapıp atmaya niyetlendik arkadaşımla ilk uygulamamız olan "bildirim geçmişi" (capture notification) yayına aldık. 

Uygulamanın yaptığı mevzu telefona bildirim olarak gelen iletileri listeye kaydediyor. Bildirimleri, arşivlemek ve yönetmek için yaptığımız bu uygulamaya admob ekleyip reklam süreci nasıl oluyor dinamikleri neler gibi konularda öğrenmeye çalışıyorum. Bu süreçte yakınlarımıza yaydık biraz ve gelen trafiği izliyor test ediyoruz.

Var olan bildirimleri tutması haricinde. whatsapp mesajları size bildirim olarak geliyorsa birisi size bir şey yazıp sonrasında siz görmeden içeriği sildiğinde uygulama bunu da saklıyor, yani sildiğini görebiliyorsunuz. 

Uygulamayı yükleyip, puan verebilirseniz bizim için şahane olur. Ayrıca uygulama açıldıktan sonra altda olan bottom reklam alanına da 1 kerelik de olsa tıklamanız süper olur, gelirden ziyade farklı lokasyonlardan trafik etkileşimine ihtiyacım var. Mümkünse telefonunuzda bi kaç gün kalması ve aktif kullanmanız çok daha iyi olacaktır. 

Sizin yapacağınız bu destek bizim için çok önemli ve emekleriniz de kıymetli bunu taçlandırmak içinde tema vakfına veya löseve karınca kararınca bağış yapacağım. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=app.mobirus.capturenotifications

dipnot: Logo'muzu   SaviorAngel hocam yaptı, ona destek olmak veya ihtiyacınız varsa profilindeki konudan ulaşabilirsiniz.

TxT tarafından 23/Ara/19 00:21 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

Telefonda yer açar açmaz yükleyip puan vereceğim hocam.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

Hocalarım, imkan zaman dahilinde ufak tefek, küçük ölçekli uygulamalar yapıp atmaya niyetlendik arkadaşımla ilk uygulamamız olan "bildirim geçmişi" (capture notification) yayına aldık. 

Uygulamanın yaptığı mevzu telefona bildirim olarak gelen iletileri listeye kaydediyor. Bildirimleri, arşivlemek ve yönetmek için yaptığımız bu uygulamaya admob ekleyip reklam süreci nasıl oluyor dinamikleri neler gibi konularda öğrenmeye çalışıyorum. Bu süreçte yakınlarımıza yaydık biraz ve gelen trafiği izliyor test ediyoruz.

Var olan bildirimleri tutması haricinde. whatsapp mesajları size bildirim olarak geliyorsa birisi size bir şey yazıp sonrasında siz görmeden içeriği sildiğinde uygulama bunu da saklıyor, yani sildiğini görebiliyorsunuz. 

Uygulamayı yükleyip, puan verebilirseniz bizim için şahane olur. Ayrıca uygulama açıldıktan sonra altda olan bottom reklam alanına da 1 kerelik de olsa tıklamanız süper olur, gelirden ziyade farklı lokasyonlardan trafik etkileşimine ihtiyacım var. Mümkünse telefonunuzda bi kaç gün kalması ve aktif kullanmanız çok daha iyi olacaktır. 

Sizin yapacağınız bu destek bizim için çok önemli ve emekleriniz de kıymetli bunu taçlandırmak içinde tema vakfına veya löseve karınca kararınca bağış yapacağım. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=app.mobirus.capturenotifications

dipnot: Logo'muzu   SaviorAngel hocam yaptı, ona destek olmak veya ihtiyacınız varsa profilindeki konudan ulaşabilirsiniz.

Eline koluna sağlık abi. Yüklüyorum şimdi. Hangi dil veya framework ile yaptın bahsetmen mümkün mü?

Sevgilerimle.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paradox21
    Paradox21's avatar
    Erkek

Yüklendi puanlandı eline sağlık hocam güzel uygulama..

SiYaH SaÇ aK DeFtErLe GeLdİN aK SaÇ SiYaH DeFteRLe gİDiosun........
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

Hemen indirip yorum yaptım. Emeğinize sağlık. Sildiğim bildirimleri burdan bakarak hatırlayabilirim. İş başında silip acaba ne gelmişti diye düşünüyorum bazen yararlı oldu benim için .

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Eline sağlık hocam. Puanladım

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

hayırlı olsun hocam

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muaddib
    Muaddib's avatar
    Erkek

sagolasin kardeşim, puanladim

sic mundus creatus est
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Premium.
    h2so4
    h2so4's avatar
    Erkek

Uygulama eş geçmenin yani sıra sadece loglamasini istediğimiz uygulamaları da secebilsek daha güzel olur gibi hocam 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

iyi fikir. neden ingilizce seçenek yok? bir de logo transparan değil.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek
    motka bunu yazdı

Telefonda yer açar açmaz yükleyip puan vereceğim hocam.

Uygulama benim telefonun Android versiyonu(4.4) ile uyumlu değilmiş :)

Toplam Hit: 4084 Toplam Mesaj: 14
android uygulama bildirim