folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ilk Duydugumuzda Bır Anlam Veremediğimiz Yabancı Kelimeler Ve Cumleler

Ilk Duydugumuzda Bır Anlam Veremediğimiz Yabancı Kelimeler Ve Cumleler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty61
    musty61's avatar
    Erkek
    mesela mazoşist (acı cekmekten zevk duyan) ,demoklesin kılıcı gibi...Paylasalım sasırmayalım:)

Güzel değil batmakla gaib olan bir mahbub Çünkü zevale mahkum hakiki güzel olamaz Aşkı ebedi icin yaratılan ve ayine-i samed olan kalb ile sevilemez ve sevilmemeli...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TORN
    TORN's avatar
    Erkek
    gecenin 4.12 sinde aklına bumu geldi hocam.Ya biz ne siteyiz ama yaw.

Eger o an güneş yoksa dünyanda.Cama nefesınle buğu yapıp güneş çizmelisin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty61
    musty61's avatar
    Erkek

ole ya haklısın valla ne yapalım beklemm lazım bos durmıyayım dedım:D

Güzel değil batmakla gaib olan bir mahbub Çünkü zevale mahkum hakiki güzel olamaz Aşkı ebedi icin yaratılan ve ayine-i samed olan kalb ile sevilemez ve sevilmemeli...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TORN
    TORN's avatar
    Erkek
    Çok vardı ama şuan aklıma gelmiyo gün aydınlansın sabah namazını kılayım bide kahvaltı yaptım mı yazarım buraya bi kaç bişi

Eger o an güneş yoksa dünyanda.Cama nefesınle buğu yapıp güneş çizmelisin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty61
    musty61's avatar
    Erkek
    ayıptır solemesı bende onu beklıyorum:) kardes kusura bakma basını sısrdık okul ıs? bolum vesaıre

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khellix
    Khellix's avatar
    Erkek

Kral çıplak!! 

günümüze ulaşmış bir hikayeden çıkarılmış ve dilimize  pelesenk olmuş bir söz.özetle kralımız sadece zekilerin görebildiği iddia edilen bir elbise diktirir,kimse elbiseyi göremez ama diğerleri aptal olduğunu düşünmesin diye görüyormuş gibi rol yaparlar,kral yeni elbisesini deklare etmek için yaptığı basın toplantısında bir velet çıkar ve "kral çıplaak" diye bağırmaya başlar,çorap söküğü gibi yayılır sonra.herkez bu çocuğu onaylar falan (bkz:corap sokugu)
    şudur ki bazen insanlar aptal gibi görünmemek için anlamadıklarını anlamış,görmediklerini görmüş gibi yaparlar,marifet kral çıplak diyebilmektir.(eksiden çalıntı gecenin bu saatinde yazmaya üşendim :)

Nullum crimen sine lege
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty61
    musty61's avatar
    Erkek
    guzel guzel cıkcak bıseyler:D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khellix
    Khellix's avatar
    Erkek

Pandoranın kutusu açıldı.Pek çok insan bilerek ya da bilemeyerek kullanıyor bu sözü hikayenin özeti;

Tanrıların tanrısı Zeus tüm güzellikleri bir araya toplayarak ilk kadını yarattı. Zeus diğer tanrı ve tanrıçalardan onun için armağanlar vermelerini istedi. Aphordite güzelliğini , Athena zekasını, Apollon bilgeliği verdi. Ama hiçbir şey kadının merakının önüne geçmeye yetmedi. Bu yaratılan ilk kadına Zeus "herkezin armağanı" anlamına gelen Pandora ismini verdi. Bu güzel "felaket" yaratılınca Zeus onu yeryüzüne indirdi.kendisine Zeus tarafından verilen ve kesinlikle açılmaması emredilen sandık onun ilgisini hep çekti. İşte kadının merakı burada apollon un kendisine verdiği bilgelikten ve Athena nın kendisine verdiği akıldan daha önce geçerek Pandora yı pençesine aldı. Pandora tüm emirleri unutarak sandığı açtığında yaptığı hatanın ne kadar büyük olduğu geçte olsa fark etti. İnsanlığa zarar verecek olan hastalık, acılar, kederler, kötülüklerin tamamı çıktı ve insanlığa musallat oldu. Pandora son anda sandığı kapatmayı başardı ve sadece insanlığın elinde tek güzel şey kaldı: Umut. O günden sonra insanlar tüm kötülüklere umut ederek karşı durmayı başarmışlardır

Nullum crimen sine lege
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

rofl wtf stfu ftw omg lol h0x0r fetish n00b lamer fail epic fail jaja smb

"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo
    bitane kız arkadasım estapitipiti diyodu estagfurullah yerine:D ayrı bi cins
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rome
    rome's avatar
    Erkek
    günlük hayatta sıkça kullandığım bir sözcük: HAKUNA MATATA. japonca bir kelimedir. ismini hatırlayamadığım bir cizgi filmin başında sürekli çıkardı. alt yazı şeklinde. ben 4 yıl once hayatıma soktum bu kelimeyi ve birdaha çıkarmadım. bir felsefeyi temsil ediyor aslında.... alamına gelince: ''yapacak birşey yok'' demek. olmuş bitmiş şeylerin üzerine iyi gidiyo :))

Romedir
Toplam Hit: 3743 Toplam Mesaj: 24