folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İlk Kez Genelkurmay Askeri Savcılığı Tarafından Yasaklanmış Web Sitesi Görüyorum İndex Bile Değişik

İlk Kez Genelkurmay Askeri Savcılığı Tarafından Yasaklanmış Web Sitesi Görüyorum İndex Bile Değişik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

renenin notu : linki vermişsin, günde 1000 kişi giriyor buraya, adamların reklamını yapıyorsun hoca...

BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Genelkurmay Askeri Başsavcılığı,17.09.2008 tarih ve 2008/7-4 z.d. nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.

(Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Genelkurmay Askeri Başsavcılığı, 17.09.2008 of 2008/7-4 z.d.)

http://www.tib.gov.tr | http://www.guvenliweb.org.tr | http://www.ihbarweb.org.tr

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

wayy css de kullanılmış :|

artık geliştiriyolar olayı yakında flash animasyonlu ajaxlı felan bi engelleme gelebilir :|

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

içeriğinde yazan konudan;  İslam düşmanı mason yahudi Mustafa Kemal’i bir kahraman gibi ira’e ederek 70 senedir milletin beynini yıkamaya çalışan kemalistlere tokat gibi vesika.

kapatılması değil tamamen silinmesi gereken bi site...

l enfer c est les autres Sartre ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    ss atarmısınız , bende normal de :D

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    İlk defa yasaklı bir siteyi açabildiğime lanet ettim..Ne sapık bi site bu!

Çekil,Önümden Çekil...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Şimdi herşeyi geçtim.. Sen yahudi olan herkesi nasıl düşman olarak görürsün ya ? Allah Kuran'da onları lanetledik derken sen nasıl olurda burdan bütün yahudilerin lanetlendiğini çıkartırsın ? Bu nasıl bir müslümanlıktır yaa lanet olsun sizin gibi dini sömürüp,yalan yanlış bilgileri benimseyip,benimsetenlere ! Sizler kadar aşşağılık yaratıklar yaratmamıştır herhalde Allah.Siktiğimin dürzüleri,yobazları yaaa warya annenizi bacınızı skym sizin yaa.İnsan değilsiniz siz amq ahirette müslüman olmadığınıza şahitlik edicem amq ! Allah belanızı versin bu dünyadada da ahirette de..

Dns ayarları standart olanlar bi ss atabilir mi şimdi downloadımız war urastırmayın :)

Troubles'll come & they'll pass
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

karatahta bunu yazdı:
    -----------------------------
    İlk defa yasaklı bir siteyi açabildiğime lanet ettim..Ne sapık bi site bu!
    -----------------------------

Aynen valla.SS koyabilir mi biri???Pardus'tan herşey normal görünüyor

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek
    keşke o index bendede çıksaydıda içeriği hiç görmeseydim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    allah belanızı versin şerefsiz tohumlaları :S o siteyi yapmayada açmayada hiç mi utanmadınız lan. laynn getirmeyin tıklamayın hiti artmasın bari şerefsizlerin amk.

Living Death
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

her zaman derim it ürür kervan yürür... :D ben bu sitedeki bilgilere ancak kıçımla gülerim...

Atatürk ingiliz ajanıymış lafa bak ingilizi yunanı ermenisini otunu bokunu üst üste koyup hepsinin götüne tekme vuran Atatürk ajan çıktı hey Allahım ne günlere kaldık.... :D ezikler türedi a.q nette.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

hah çok iyi olmuş sırf bu siteyi kapalı görebilmek için dns değiştirdim.

edit:bi site daha var aynı bunun gibi yabancı bi site nereye ihbar edebiliriz.

g2k[et]tahribat[dat]com
Toplam Hit: 2928 Toplam Mesaj: 24