İlk.Yazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek
    son cümle çora değilse güzel olmuş tebrikler.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berkan360
    berkan360's avatar
    Erkek

tasvir yeteneğin oldukça iyimişş....

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    Naber nasılsın iyiyim sen nasılsın iyiyim bende hadi grşrz
    tarzı olmu$...

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

biraz daha detayli ve uzun yazmayi dene

herseyi siradan olmus gibi duz yazmissin

ilk olmus kotu olmamis 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

silahını çekti ve genç adamı öldürdü...

burayı daha değişik yollarla anlatabilirdin dolaylama yapabilirdin...Ayrıca daha çok betimleme yapsaydın birazda uzun yazsaydın daha güzel olurdu konu çok havada kalmış kimse anlamadı mesela konunun ne olduğunu adamların niye buluştuğunu niye silahlı olduklarını falan vs. vs. uzar böle işte :) daha fazla kitap oku :)

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

adamım devam et

yazdığn yazıyı  2  3 gün sonra tekrar oku ve düzenleme yap  daha kaliteli olur

(bu çok iyi değil)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

fena değil

ama evet biraz daha uzun olmalı

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    bağlaçları gereksiz yere kullanmışsın gibi geldi bağlaçlar yerine fiilimsileri tercih edersen daha akıcı bi anlatıma sahip olabilirsin tasvire ağırlık vermişsin diyalog yok konu epey kısa tutulmuş şimdi sen bu yazıdan yola çıkarak bi başlangıç yapabilirsin belki. bu bi son gibi geldi bana sen başını yaz istersen çok daha iyi bişey çıkacağını tahmin ediyorum bu ilkmiş zaten ama defalarca düşünmeden paylaşma
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    evet baş tarafları güzeldi sonlara doğru birasdaha uzun cümleler kurabilirdin.. yere düşerken ki aldığı nefesin kanında titreşim yarattığını ne biliym.. merminin kalbine ilerlerken aklını nasılda eski günlere götürdüğünden bahsedebilirdin..

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AKSU92
    AKSU92's avatar
    Erkek

edebiyattan anlamayan biri olarak hoşuma gitti

ilk olumlu yorumun benden olsun (:

Toplam Hit: 3004 Toplam Mesaj: 21