folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İller Arası Mesafe Programı Var Mı?

İller Arası Mesafe Programı Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek

Gladiator bunu yazdı:
    -----------------------------

efsun bunu yazdı:

Türkiye haritası üstünden 2 nokta arasının kaç km oldugunu  gösteren site yada program var mıdır,

Örnek, İzmir  -->     Kilis-Martavan  gibi  istediğimiz 2 nokta arasını vericek

karayollarının sitesindeki sadece iller arası veriyor oda benim işime yaramıyor : S

kilisten martavana mı gitcenn askerlik var galiba gel şimdi kilisteyiz yaklaşık 30 km askerlik düştüyse yandın olumm :D sınırda nöbet çok fazla

gel yardımcı olurum pm att izmirde yaklaşıkk 1000 km felan kilise tam bilmiyorumm nerden çıkardın deme tahmin ettim askerliği yanlışsa kusura bakma..

askerliği yapalı epey bi oldu =) sadece örnek için vermiştim onu saolasın, nöbetide biliriz pusuyuda =)

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Karayolları Genel Müdürlüğü

İLLER ARASINDAKİ MESAFEYİ GÖRMEK İÇİN SEÇİNİZ. ADANA, ADAPAZARI, ADIYAMAN, AFYONKARAHİSAR, AĞRI, AKSARAY, AMASYA, ANKARA, ANTALYA, ARDAHAN, ARTVİN, AYDIN ...
    www.kgm.gov.tr/il1.asp - 13k - Önbellek - Benzer sayfalar

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    godlessturtle bunu yazdı:

sonymap iyidir.

http://rapidshare.com/files/20733524/SONYMAP.rar

Çok teşekkürler hoca.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

Yabancı bir web sitesi. Ancak tüm dünya üzerindeki hemen hemen tüm şehirlerin arasındaki mesafeyi kuş uçuşu buluyor. Hesaplama yaparken türkçe karakterler kullanmayın. Örneğin "Elazığ" yerine "Elazig" yazmalınız. Türkiye deki yaklaşık 50 şehir arasındaki mesafeyi kuş uçuşu hesaplayabiliyor.

www.citydistance.org

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
Toplam Hit: 4888 Toplam Mesaj: 15