İmaj Colorize [ İş Teklifi ]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

pm. bin tl ye yaparım begenmessen iade

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

hocam şu an elimde net olarak 184 ayrı foto var

10 farklı renge bürüncek bunlar oda 1840 fotoğraf yapar

zaman olarak bi kaç ay diyeyim size

pozlar cansız manken üzerinde hbb.com.tr den bakabilirsiniz

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Birkaç ay sürmez daha erken teslim ederim. Bu arada fotoğrafçıyım hergün akşama kadar zaten photoshop kullanıyorum. Beğenme garantili :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

@BarisYigit  iyidir grafik konularında daha öncede çalıştık kendisiyle zamanında önce teslim etti işide

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek
    Pm gonderildi.

Gel bili bili gates
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

arkadaşlar ben yaparım diyen

http://www.hbb.com.tr/images/products/front/cebadc65f82858c5e40d61b46df2c8c9.jpg

üsteki fotoğrafı örnekteki renklere dönüştürüp pm atsın lütfen

iş yapmayacak arkadaşlar pm atıp güzelim tbt nin db sinden boşa yer rezerve etmesin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

nasıl yapıldığını ve her birinin ortalama ne kadar süre aldığını belirtirsen 1000 tl nin çok altına yaparım eğer uygunsa

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

yazılımcıyım dediğin img src'lerini dğeiştirmişsin. aslında gayet kolay iş iki türlü de. ben olsam ya php tarafında otomatik adjustmentları ayarlardım direk çevirirdi. arkaplanın yani montun siyah renkte olduğunu diğer hiçbir yerde siyah birşey olmadığını düşünürsek php ile kolay bir şekilde halledilebilir, ne 1800 fotoluk yer kaplar ne de insan gücüne ihtiyaç duyar. html5 ile canvas içine js ile curvesi düzenleyebilirsin böylece ne server yorulur ne de browser yeni bir imaj yükler js halleder her şeyi. yazılımcı olana teknoloji çok anlayacağın. :)

ha yok ps ile yapacağız dersen actions oluşturup otomatik yapmanı tavsiye ederim.

not: eğer her resme özel çalışıp belli bölümlerine adjustment yapacaksanız 1000'den çok daha fazla tutar o yalnız.

. . .. . ... .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek

resimlerin biraz daha büyüğü yokmu bende kısa sürede 1000 tl altında verebilirim sana öğrenci adamım para lazım ztn :)

en basitinden 2 yol var birkaç saat ayırıp tüm renklerin actionunu yaparsın sonra resmi açar tek tek actions yapıp kaydedersin

veya color blanceden tek tek renkleri bulup bunu yapmanın basit bir yoluda sitedeki renklerin kodlarını almak çok kolay hemde ardından tek tek color blancelerini uygulamak

Allah kahretsin :) açıkladım herşeyi beyler unutun parayı adam kendisi yapacak :)

UCİ MTB Racer DÜ Faculty of Economics and Administrative Sciences
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

Buremba bunu yazdı:
    -----------------------------

yazılımcıyım dediğin img src'lerini dğeiştirmişsin. aslında gayet kolay iş iki türlü de. ben olsam ya php tarafında otomatik adjustmentları ayarlardım direk çevirirdi. arkaplanın yani montun siyah renkte olduğunu diğer hiçbir yerde siyah birşey olmadığını düşünürsek php ile kolay bir şekilde halledilebilir, ne 1800 fotoluk yer kaplar ne de insan gücüne ihtiyaç duyar. html5 ile canvas içine js ile curvesi düzenleyebilirsin böylece ne server yorulur ne de browser yeni bir imaj yükler js halleder her şeyi. yazılımcı olana teknoloji çok anlayacağın. :)

ha yok ps ile yapacağız dersen actions oluşturup otomatik yapmanı tavsiye ederim.

not: eğer her resme özel çalışıp belli bölümlerine adjustment yapacaksanız 1000'den çok daha fazla tutar o yalnız.

-----------------------------

işi bilmeden ukala yorum yapmanı tecrübesizliğine veriyorum

ayrıca o fotoları örnek olsun diye koydum işin yazılımla bi alakası yok

ben sadece fotoğrafları istiyorum işin php ile js ile alakası yok git yüzünü yıka

Toplam Hit: 2839 Toplam Mesaj: 26