folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İmarlı Faizsiz Taksitli Arsa Satışı Ne Kadar Mantıklı Bilemedim

İmarlı Faizsiz Taksitli Arsa Satışı Ne Kadar Mantıklı Bilemedim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

nefin projesi olan nefcity82 projesi 526 tl 49 taksitle faizsiz arsa satıyor. Benim gibi hiç parası olmayan için uzaktan bakınca iyi bir sistem ama içine girince biraz işler karıştı. Tamam şimdi adam imarlı sahil şeridi falan filan diyor ama konum belirtmemiş. meğer kızılırmakmış sahil konum da kırşehir kaman tabi ben bunları birinci ağızdan değil internet araştırmasından öğrendim. bir de tapulu falan diyor ama hisse diyen var. Alacak olan mütahitler de nefin projesini yapmak zorundaymış filan. bi insanın kafası bu kadar karıştırırmaz tamam ben o konumdaki fiayatları bilmiyorum ama kimse de bana 526 tl taksitle 10binlik arsa bile vermez. herkes demiş daha ucuza arsa alırsın ordan diye ama nakitim yok. 25 bin gibi bi paraya gelcek bana arsa ama 49 ay sonra aldığım yerin fiyatı gerçekten bu fiyatı geçer mi ne olur bilemedim. Arsadan daha mantıklı yatırım aracı da aklıma gelmiyor sonuçta fiyatın aşağı düşmesi yok(istisanlar binde 1 ancadır).

Not:başka yatırım fikirlerinize de açığım

linkleri aşağı atıyorum lütfen trol olmuycak şekilde(hükümetmiş parası olmayn arsaya bakmasınmış filan) yorumlar yapınönceki konularımda çok çektim:)

şimdiden teşekkürler

https://nefcity82.com

https://kirsehirhaberturk.com/haber-kirsehir-nef-city-82-de-fiyatlar-ne-kadar-31015.html

https://www.emlak365.com/emlak-haberleri/nef-city-82-projesi-ile-bir-ilk-ev-degil-652-tl-taksitle-yatirimlik-h24063.html

edit: bunu yazıp yattıktan sonra rüyamda kocaman bir boğanın üzerinde domuz sürüsü kovalıyordum:) bence bu bi işaret geçen bi arkadaş astrolojiyle gümüş fiyatlarını bağdaştırmıştı. Bence bu rüyanın da bi oluru var. Sonuçta boğanın borsada karşılığı var😎

yustang tarafından 23/Eyl/20 12:51 tarihinde düzenlenmiştir

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/unlu-bal-saticisi-dolandiriciliktan-gozaltinda-40014403

Şu 5 kavanoz balı 100 liraya satan dolandırıcıda bu işi yapıyordu patladı. Dağ başında tarla satmaya kalkmıştı çabuk patladı. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/unlu-bal-saticisi-dolandiriciliktan-gozaltinda-40014403

Şu 5 kavanoz balı 100 liraya satan dolandırıcıda bu işi yapıyordu patladı. Dağ başında tarla satmaya kalkmıştı çabuk patladı. 

Evet hatırlıyorum bi arsayı herkese sattığından içeri almışlardı. Geçen yine haberlere çıktı evinden bişey çalınmış filan dedim ne ara çıkmış hapisten.

Ama biri nef biri sahte balcı insan nefe biraz da olumlu bakıyor ister istemez.

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

1 hissenin ederi ne ? Fiyatlandırmalar nerde ?

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

Hocam Kaman merkez desen neyse 

Muhtemelen dağ başı oraların değerlemesi zor. Kaman merkezden bak istiyorsan Ürgüp Avanos buralardan bak

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

1 hissenin ederi ne ? Fiyatlandırmalar nerde ?

Şirket bilgi vermiyor reklamında hatta Kırşehir olduğunu da 3.kişilerden öğrendik bilgi formunu doldurup onların aramasını bekliycez o şekilde sistem. Belliki en ucuz hisse 25bin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Yalnız 13.000 lira peşinat istiyor. Bunu okumuşmuydun?

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    CAgAtAy bunu yazdı

Yalnız 13.000 lira peşinat istiyor. Bunu okumuşmuydun?

Yok görmedim zaten ortada bi peşinat olmaması tırsmama sebep olmuştu

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Az önce aradılar, Ankara Kapadokya mı Karaman mi ne dedi. O bölgede birşey gölünün kenarı dedi. 160 metrekare arsalar 55-60 bin liradan başlıyormuş. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

yani tabiki o bölge de  o fiyatlara daha büyük araziler alınabilir ama bir projenin içinde imarlı arsanızın olması da daha cazibeli tabi.

bence mesele tamamen projenin bitip bitmeyeceği. ortada göt gibi bırakmaz projeyi tamamlarsa eğer kıyak bir şehir olabilir.

haa ama şöyle bişey var adamlar sana arsayı veriyor, evi yapmıyor. evi sen yapıyorsun fakat nefin mimarlarının çizdiği projeden farklı bir ev yapamıyorsun.

normal bi ev yapmak 100 e patlıyosa sen 200 de ona. çünkü sana normal ev yaptırmazlar o arsaya.

tabi lan
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://galeri7.uludagsozluk.com/275/sahte-bal-yaparak-halk%C4%B1-zehirleyen-firmalar_420685_m.jpg

Toplam Hit: 1560 Toplam Mesaj: 13
yatırım taksit arsa