İngilizce Hazırlık Kitabı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Erkek

arkadaşlar bizim hoca english file kitabını istedi üniversiteye sordum 400 tl dedi beyaz adamı aradım istanbulda 280 dedi oda 3lü sete  var mı daha önce almış yada az kullanılmış 2.ele bulabileceğim bir yer 3'lü set diye geçiyor elinde olan varsa yada daha uyguna bulan söylerse sevinirim  
    Sordum fotokopi olmuyormuş ve korsan olabilirmiş bilen duyan varsa :))

Profesyonel Öküz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

Amazon'a bak istersen orada oluyor kitaplar. Aradığın kitap bunlardan biri mi? Hee tabi gelmesi uzun sürer :D

http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Daps&field-keywords=english+file

evsiz tarafından 30/Eyl/15 10:48 tarihinde düzenlenmiştir

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

hocam sen sen ol kitaplara o kadar para verme, anlayamadım gittim bu hocaların derdi ne bu tarz kitapları istiyorlar sürekli, bi halta da yaradıkları yok.. orjinal istiyorlarmış v.s. bizim hoca demişti korsan kitap getirirseniz jandarmayı ararım sizi içeri alırlar diye :D hoca değil sanki cumhuriyet savcısı mübarek :)

senin yerinde olsam üst sınıflarına bakarım, onlardan ucuza temin ederdim.. Ben de hazrlık okurken maliyeti 700-800 tl ye geliyordu kitapların :) istanbul daki akmar pasajında buldum hepsini :) imkanın varsa oraya bak ya da baktır..  

O kadar para verilmez.. en mantıklısı üst sınıflarına gidip sor, ellerinde vardır

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Erkek

banada bu hafta içinde lazım hocam istanbuldan alabileceğim bir yer var mı

Profesyonel Öküz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

Kadıköy'e gidiyorsun akmar pasaj'ına giriyorsun sonra tek tek tek tek bütün dükkanlara soruyorsun :)

evsiz tarafından 30/Eyl/15 10:56 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Erkek

bu cdsi falan oluyor oda içinde olur mu hocam üst sınıfların çoğu kitapları çöp etmiş hoca kabul etmiyo çoğu çiziksiz olucak

Profesyonel Öküz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

liseden çıkmış adamları dizginlemek kolay, hadi bunu 4. sınıf öğrencilerine yapsınlar da göreyim :)

hocam toysunuz diye korkutabiliyorlar iyice.. yerinde olsam biraz diş gösterirdim.. kabul etmiyorsa da maddi durumum yok alacak, madem bu şekil istiyorsunuz siz alın bana.. 400 tl ne ya.. şaka gibiler.. Dediğim gibi sadece korkutmak amaçlı şeyler. Büyük ihtimal bunlar bir yerlerlerle anlaşıyorlar, orjinal kitap alınca komisyon alıyorlar.. Yerinde olsam dediğim gibi biraz sert çıkarım.. bu şekil olmuyorsa sınıfça birlik olun almayın öyle pahalı kitaplar.. maksadı size orjinalini aldırmak.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Erkek

ben dedim hocaya maddi durumum bu ay el vermez ders başlicak kredi kartıyla al falan filan bissürü tantana yaptı istanbula geçince bi akmara bakiyim 

Profesyonel Öküz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

Aynı tantana bizde de vardı.Millet sahtesini bulmuş almış.Hocalar duyunca yaygara kopardılar bandrollu olacak şu şekilde diye, anladığım kadarıyla anlaşıp komisyon alıyolar.Yoksa kim nerden alırsa alsın kimene.

Zaten bir halta yaramıyor o tür kitaplar.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Erkek

bizimki korsan kabul ediyor korsan bulmak kaldı sadece onu arıyorum set şeklinde :)

Profesyonel Öküz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

İbneler benden de orjinal istemez inşallah. İsterlerse ben orjinal sandım aldım internetten derim :)

Toplam Hit: 1311 Toplam Mesaj: 13
english file