folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Ingilizce Kurs Istanbul Avrupa Yakasi

Ingilizce Kurs Istanbul Avrupa Yakasi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bakırköy gelirsen bende düşünüyorum bu ara kurs 2 kişiyiz deyip indirim yaptırabiliriz. Bana Facebook'tan yazarsın abi duruma göre. 

Zaten Bakırköy'ün yarısı İngilizce kursu. Birde Amerikan Kültür Derneği çok övüyorlar. Tanıdık hoca var oradan söz vermeyeyim ama indirim yaptırabilirim. 

valla dusunurum neden olmasin kurum iyi olsun hocalar kaliteli olsun git gel sknti olmaz cekeriz yolu :)  ben hafta ici sabahlari gitmeyi dusunuyorum sanada uyarsa tkiliriz akariz :)

amerikan kultur dernegine bir ingce ogretmeni arkadasimda onermisti ya dilko ya orasi olur die dusunuordum ancak dedigim gibi kurumdan cok verilecek egitim ve tavsiyeleriniz onemli.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

dil kurslarını bilmem ama şöyle bir tavsiyede bulunayım, genelde bunların ücretsiz deneme dersleri oluyor. Kurum kendine güveniyorsa, gideceksiniz sekreterliğe ve ben kursa kayıt olmak istiyorum ama yazılanlar çizilenlere pek güvenmiyorum, örnek olması açısından bir tane derse girebilir miyim..

Yok derlerse ya cidden diğer öğrencilerin rahatsız olmasını istemedikleri içindir ya da eğitimlerini görmeni istemediğin içindir.. Artık onu bir şekilde anlarsın.. Bunun yanında oranın hocalarıyla da konuşabilirsiniz ama dersi hocadan dinlemek önemli. Aslında hocadan hocaya bile değişiyor, ama öyle kurumlar var ki, öğrencileri hoca olarak çıkarıyorlar, doğru dürüst tecrübesi yok, aksanlı konuşuyorlar v.s. 

Başka bir tavsiyem de; dil pratik işidir hocam, ne kadar çok pratik yaparsan o kadar çabuk öğrenirsin ve kalıcı olur. Ben bir süre türkçe konuşmadığımda bile kendi anadilimden bir sürü kelime unutabiliyorsam, öğrenilen yabancı dilin tekrarını yapmadığınızda onlar da kolayca unutulur. Dil nankördür diye bir şey var ,bunu unutmamaya çalış..

Seviyen ne durumda bilmiyorum ama biraz temel aldıktan sonra yabancı arkadaşlar edinmeye çalış, kendi seviyene yakın birileriyle iletişim kur, skpye larını al, whatsapp dan yazış v.s. Bir çok şeyi ingilizce düşünmek de önemli.. Yoksa kursa git gel ile ingilizce öğrenilmez.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    calpazhan
    calpazhan's avatar
    Erkek

Bende bir kursa gitmeyi düşünüyordum iyi oldu bu konu. Boğaziçi'nin kursları iyi diyorlar ama parasıda iyi :/

Hayatım Beni Bile Güldüren Bir Oyuncak...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dryrock
    Dryrock's avatar
    Erkek

Bakırköy AKD derim ben. 2 aylık araştırma sonucu civardaki en iyi dil kursunun orası olduğu kanısına vardım. Öyleki hem kardeşime hem kendime 3er kur aldım indirimdeyken. Verdikleri eğitimin kalitesi bence adam olana yeterli seviyede. Fakat herzamanki gibi iş öğrencide bitiyor. İlk kurumun ortalarındayım ve daha şimdiden farkı farketmeye başladım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

2 gundur siteye giremiyordum nedendir anlamadim. 

Bende uzun gorusmeler sonunda Amerikan kulture gitmeye karar verdim ancak bakirkoy bana cok uzak kaliyor sislideki subesi bir nebze daha yakin. Dun gorusmeye gittigim 3-4 kurumdan en mantikli ve akla yatan burasiydi.

@unbalanced hocam dediginiz seyi bende soyledim ve suan acik olan b1 kursuna bana tam 2 bucuk hafta boyunca ucretsiz derslere girebilecegimi hicbir sorun olmadigini ilettiler. Bende tesekkur ettim ve bu kurumu sectim. 

Simdi soyle bir durum var dilko british de sallama 1-2 test yapti adamlar elementary sin dediler ulan okadar kotuymusum demekki die dusunuordum.

Bomba burda patliyor Amerikan kultur de 50 soruluk testden 30 yaptim 10 dkya yakinda konusma ya tabi tutuldum ve adamlar bana int - upp int arasi sin karar veremedik diyince resmen sok oldum. Gramerin kotu ancak konusman ve dinlemen cok iyi yurtdisinda kalmanin etkisi dediler. Yogun tempolu ders programi ile grameri halledersin elementary gibi bir sacmaligi sakin dusunme dediler. 

Diger kurslar beni yedimi simdiye kadar a1 sin falan die ? yoksa bunlar mi beni yedi dicemde adamlarin bir cikari yok altdan baslatsa daha fazla kazanirdi ama adam hic alakasi yok sen eksinlikle b1 sin en az dediler.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

2 gundur siteye giremiyordum nedendir anlamadim. 

Bende uzun gorusmeler sonunda Amerikan kulture gitmeye karar verdim ancak bakirkoy bana cok uzak kaliyor sislideki subesi bir nebze daha yakin. Dun gorusmeye gittigim 3-4 kurumdan en mantikli ve akla yatan burasiydi.

@unbalanced hocam dediginiz seyi bende soyledim ve suan acik olan b1 kursuna bana tam 2 bucuk hafta boyunca ucretsiz derslere girebilecegimi hicbir sorun olmadigini ilettiler. Bende tesekkur ettim ve bu kurumu sectim. 

Simdi soyle bir durum var dilko british de sallama 1-2 test yapti adamlar elementary sin dediler ulan okadar kotuymusum demekki die dusunuordum.

Bomba burda patliyor Amerikan kultur de 50 soruluk testden 30 yaptim 10 dkya yakinda konusma ya tabi tutuldum ve adamlar bana int - upp int arasi sin karar veremedik diyince resmen sok oldum. Gramerin kotu ancak konusman ve dinlemen cok iyi yurtdisinda kalmanin etkisi dediler. Yogun tempolu ders programi ile grameri halledersin elementary gibi bir sacmaligi sakin dusunme dediler. 

Diger kurslar beni yedimi simdiye kadar a1 sin falan die ? yoksa bunlar mi beni yedi dicemde adamlarin bir cikari yok altdan baslatsa daha fazla kazanirdi ama adam hic alakasi yok sen eksinlikle b1 sin en az dediler.

hocam yazmıştım burayada seviye testipi için sadece speaking yapmasınlar hepsine gir diye yoksa dedikleri seviye sallamasyon bir şey olur.

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Hocam 50 soruluk test yaptilar + konusma ve dinleme yapildi yazma olarak da ben zamanim olmadigi icin ugrasmadim hocam acil cikmam gerekiyordu. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

İyi bir şey olursa bende düşünüyorum. Özellikle Boğaziçi, 29 Mayıs yada Yıldız Teknik dil kurslarını araştırıyorum. 

Buradan çıkacak sonuca göre düşünüyorum. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

Hocam 50 soruluk test yaptilar + konusma ve dinleme yapildi yazma olarak da ben zamanim olmadigi icin ugrasmadim hocam acil cikmam gerekiyordu. 

Ne kadar fiyat çektiler ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek
    yazipcikacak bunu yazdı

İyi bir şey olursa bende düşünüyorum. Özellikle Boğaziçi, 29 Mayıs yada Yıldız Teknik dil kurslarını araştırıyorum. 

Buradan çıkacak sonuca göre düşünüyorum. 

Ben ytu ogrencisiyim. Ozel kursu bilmiyorum fakat ytu hazirligi gercekten cok yetersiz

Toplam Hit: 2380 Toplam Mesaj: 27
kurs