folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İngilizlerden Türkiye"De Futbol Belgeseli : International Football Factories

İngilizlerden Türkiye"De Futbol Belgeseli : International Football Factories

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    attack bunu yazdı:
    -----------------------------

adanademirspor taraftarı niye yok :) 3bin kişi 10bin giresun taraftarını susturduk :) maçı sormayın ama..

Anonim Şirketi olmadigi icin yok hoca ,patronlarin uzerinden para kazanamadigi takim ADS ,Adanalinin takimi ...bu arada biz niye tanismadik senle :) 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    beşiktaşlı müridleri uyariym videoda çarsı yok GFB ve UA var yani beşiktası izliym die bekliosanız beklemeyin uyariim dedim

Amphetamine Logic.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hMhM
    hMhM's avatar
    Erkek
    güzel yapmışlar ama iki ingilizin öldürülmesinden midir nedir herif 2 dakikada giydi fener montunu taktı atkısını fenerli oldu valla

kenarda köşede takılırım ben
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    fenerist07 bunu yazdı:

valla GFB,UA,ÇARŞI dan sonra gördüüm en manyak en psikopat taraftar Bursa Texas tır :) harbi deli bunlar eksi sözlüğe falan yazın bak.Ankaragücü ile birleşip Çarşının bi ucundan girip dierinden cıkmıslıkları falan var.aramızda bursalı müridler varsa dahada anlatır.

Bu belgeselde 2 ingiliz piçinin öldüü sahneleri falan göstermiş hoş olmus böle şeyi bi ingilizden dinlemek daha bi iyi oluor :) 

Aynen kardeş bursa taraftarı çok pistir ben bursada yaşıom takıma şehir çok sahipleniyo en az 3 büyükler kdar ağırlarlıları var yani ankaragücü kardeş takımdır macata bursa ankaragücü bayrakları dalgalanır. 6. dakikada ankaragücü die bağrılır. 06 ankaranın plakası yaa o bakımdan ;) daha fazla merak ediyosanız video koyuyuom izleyin .

http://www.youtube.com/watch?v=Pefc6qRbD8A

http://www.youtube.com/watch?v=Pefc6qRbD8A

ankaragücü-beşiktaş maç öncesi. dönerler falan var amk. savaşa gidiolar sanki :) 

http://www.youtube.com/watch?v=yoUxiNF-HLI&mode=related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=W0JnpoFWok0&mode=related&search=

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek
    ankaragücü taraftarları niye yok :)

sırıtma la.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek

Ma fenerbahçeliler hayvan gibi türbinlerde... Adamlarda neden bizlere barbar diyolar aq. Nedeni bu ayıların tepişmesi... Ama yinede cimbom ön planda abi GeLAteSErrAY çok hoşuma gitti ingilizce telefüzü aq. :)))

Ama inkar etmemek gerekir ki geçmişe baktığımızda türk futbolunu dünyaya galatasaraylar... Tugaylar, Hasan Şaş' lar, Hakan Şükür' ler ve daha niceleri tanıttı. Bu bi gerçek abi hiç itiraz etmeyin..

Bu arada adamların belgeselde gösterdikleri bıçaklarda hoşuma gitti. Benimde eskiden öle bi koleksiyonun vardı aq. Sonra sattım ama iyi paraya :)

Araya çaktırmadan Mc Donold! ın reklamınıda sokmuş namussuz ingilizler :)) Cimbom-Fener derbisinede değinmişler. Ama bi eksiklik var tabii DiyarbakırSpordan Ve Gaffar Babadan bahs etmemiş öküzler :)

Edit:

Bu kesimde ilk başta dikkat ederseniz konuştuğu adam aynı bizim Holy' ye benziyo aq :)

http://www.youtube.com/watch?v=Ei3HkrTmrNM

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    bir başka "türkiye barbardır" senfonisi :D

kendinize ayığ olunuz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mesut589
    mesut589's avatar
    Erkek

ingiliz ve turk kulupleri arasında olan olayları anlatıyo sonra fb-gs macına gidecek diye onların taraftarlarını ve daha once ne yaptıklarını dagıtıyo mactan once iciyo adam ve mac sırasında kafaaa zummm !sallıyo bişeyler 2 kisinin olmesini baya anlatıyo ve gsliere kin duyuyo

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

@fenerist07

doru sölüon çok pis bizim burdakiler.. beşiktaşı yendiğimizde 3-0 adamlar tabut falan yaptırmış bjk tabutu şehir meydanında gezdiriolardı :D amk üstümde de nike tişört vardı siyah beyaz sakata gitmiyim diye çıkartıp çıplak gezmiştim bütün gece :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek

hackkermemo sendemi heykeldeydin amk. :) aga bende ordaydım tabutu gördüm hatta resmini falanda çekmişitm çok güzel yapmış yalnız adam '' NASIL BİLİRDİNİZ.'' yazıodu beşiktaş renkleriyle. ayrıca 2 tane araba güme gitti yine fazla olay çıkmadı ama 2 tane arabaya saldırdılar adamın biri arabayı bırakıp kaçtı amk.

aga yoksa heykelin ortasına işeyen senmiydin amk. o çocuğunda elinde tişört vardı hem işiyi hem sallıodu :)

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
Toplam Hit: 3573 Toplam Mesaj: 23