folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İnsan Öldüktan Sonra Ne Olur !

İnsan Öldüktan Sonra Ne Olur !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

güzelcenee bi yıkanır...
    güzelcenee pamuk tıkanır..
    güzelcenee bi sarılır..
    güzelcenee bi gömülür..
    hadi yallah..

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    karatahta bunu yazdı:
    -----------------------------

yani kardeşim ilim adamı bilim adamı değilsin biliyorum ama bu konu hakkında senin yorumunu senin ağzından duymak istiyorum. mesela bi ateist toprak olup gidersin der. yukarda mesela süper biçimde anlatılmış. yazacan bişeyin yoksa boş boşuna post yazma kardeşim oke. 

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    Ölümden Sonra Neler Oluyor?
    Ölümden%20Sonra%20Neler%20Oluyor?,%20Ergun%20Candan

Ergun Candan
    SINIRÖTESİ YAYINLARI

Ölümü ele aldığımız bu kitabımızın sonuna geldiğinize göreceksiniz ki doğum da size çok farklı görünmeye başlayacak ve böylelikle ölümden sonra sonsuz evrenin içinde, bu dünyadan çok daha ileri düzeyde bulunan "Galaktik Uygarlıklar" içinde bir gün bizlerin de yer alabileceğimiz gerçeği ile yüzyüze geleceksiniz.

Bu sonsuz evrende, bu sonsuzluğa uzanan yolda ilerleyen insanlık ailesi olarak, bir gün hepimiz bu dünya gezegeninden ayrılacağız.. Ve o zaman bu gezegende yaşadıklarımızın tümü, kozmik bir anı olarak ruhsal hafızamızda saklı kalacaktır.

Kitabın içeriğini sizlere daha fazla tanıtmaya gerek duymuyoruz. Çünkü kitabın ismi, kitabın konusunu yeterince özetliyor:

Ölümden Sonra Neler Oluyor?

http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=123578&sa=39528963

konuyu merak edenlerin okumasını tavsiye ederim bizim din hocaları gibi sembolik anlatılmıyor çocuk hikayesi gibi.Açıktan açığa ve mantıklı bir şekilde anlatılıyor.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Z-CHAN
    Z-CHAN's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bedeni çürür.

Benliği de işlevini kaybeden hdd deki bilgiler gibi bir daha recovery edilememek üzere corrupt olur.

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek
    Kaligula bunu yazdı:
    sorgu melekleri ( münker ile nekir) gelirler ve sorgunu yaparlar cennet cehennem hayatı süreceğin belirlenir kıyamet koptuğun cennet veya cehenneme gideceksindir ama kıyamet kopmadan önce eğer iyi biriysen sana kabrin cennet gibi kötü biriysen kabrin cehennem gibi gelecektir. biyolojik acıdan da bir sürü börtü böcek senden beslenecek o allahın onlara verdiği nimet işte.. kabir azabı derler ya eğer defterin sol taraftan verildiyse kabir azabı görürsün ( ben böyle biliyorum yanlış birşey söylediysem k.bakmayın düzelten olursa sevinirim)
    Hocam bu biyolojik olarak açıklaman yanlış..Dini olarak hiç birimiz gidip gelmediğimiz için bir açıklama yapamayız tabii ki.fakat biyolojik olarak kanıtlanmış bir açıklaması var..İnsan vefat edip toprağın belirli derinlikte altına gömüldükten sonra topraktaki bakteriler çürütür.börtü böcekmiş falan yok öyle bir şey..topraktaki bakteriler çürüttüğü için de ölü gübre görevi görür..gübre görevi görüşüne örnek olarak da mezarlıktaki ağaçları gösterebiliriz..ne kadar canlı ve büyüktürler değil mi? =)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek
    Boluk boluk bolunur ayrissarak cerahatta karisirsin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    insan öldükten sonra neolur benim görüşüm Yalan olur Toprak olur.

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

öleceğiz müjdeler olsun müjdeler olsun

ölümüde öldüren Rabbe secdeler olsun

N.Fazıl

ölmek uyanmaktır.rabbim ölmeden uyanmayı nasip etsin 

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek
    amin

Ayrıca çok şekersin :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı:
    Bizim köyde bi deli ramço vardı. Bi kaç gün ortada  görünmemiş, sonra köy kahvesine gelmiş; "ben öldüm, dirildim", demiş.

Rivayete göre; Ramço (k.s), ölünce önce böcekler bunu yemeye başlamış, götüne kurtlar felan girmiş, tövbe estağfirullah, neyse sonra çürümeye başlamış, tabi bunları hissediyormuş, yazık günah :/

Birde dini bakımdan, bu zamanında köylülerin bahçelerinden çok elma, armut çalmış, bunlar için götüne kızgın odun sokuyorlarmış. İşlediği zinalar için çükünü yakmışlar vs, köyün kızlarına baktığı içinde gözlerini dağlamışlar :/

Sonra tövbe Allah ım, ben pişmanım, keşke yapmasaydım, inşallah bir daha ben yapmayacam demiş, ağlamış. Gözünü açtığında bakmış ki, yokustan yuvarlanmıs düşmüş bulmus kendisini :|

Ama  öldüm diyormuş, yani bunları yaşamış hocam. Bak bu bilg kuran da da yoktur, sen sen ol günah işleme :|

Tabi Kuran da her şey yüzeysel, bizim ramço yaşamış. İstersen tanıştırabilirim, köylü deli diyor ama bence o adamda bi keramet var :/

şarlatanın önde gideni.
Toplam Hit: 6274 Toplam Mesaj: 48