Instagram Hacklenmeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Abi nasıl kapattıracaz alınan hesabı 40 kişi şikayet etti daha tık yok açık hesap

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Bir yakınımın başına gelmiş anlatıyorum. Yöntemi bize de denediği için nasıl olduğunu anladım.

Kısacası: phising

--

İsmini instagram_account_help gibi birşey yapıp, DM'den herkese mesaj atıyor.  Hesabınız ihlal sebebiyle 24 saat içinde kapanacaktır. Aşağıdaki linkten giriş yapıp itiraz edin tarzında bir mesaj. Linkte fake sayfa var. Kullanıcı adı ve şifre soruyor. Talebiniz alındı 24 saat içinde geri döneceğiz diyor. Bu sırada arkada user:pass adama gidiyor. Mail adresini değiştirip arkadaşlara mesaj atıyor. Amaç ne anlamadım.

Kullanıcı adını değiştirip mesaj atarken avatarı değiştirmemiş bile :)

bu benim çalışma arkadaşına gelmiş. wp'den bana attı. hacı baksana bu fake mi değil mi diye. dedim fake. eğer şifre girdiysen buna hemen değiştir girmediysen sil demiştim. neyse ki girmeden önce sormuş bana :d

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Bu selfie çekinip Instagrama gönderip kapatma talebinde bulunduğumuz link vardı bulamadım bilen varmı?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

www.yetersonbulsun.com  /gr

armut gibi girmeyin. Anket yaptık doldurur musun diyor arkadaşın sonra izin istiyor verince hop hesap adamın elinde. 
    siteye whoisden baktım hiçbişey belli değil. Elemanın kimlik ve adres bilgisini verebilir misiniz? İstanbul içi ise ziyaret edicem 

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Ya akıl mantık ya...

https://copyrighthelpformrule.com/

BaD_BoYs tarafından 01/Eki/21 16:54 tarihinde düzenlenmiştir

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

Bir de bence sıkıntı hesabı geri almanın çok zor olması. Abi gönder telefonuma kodu alayım işte. Alışılmışın dışında bir hareketlilik olduğunu görüyorsun ver anasını satayım ne uğraştırıyorsun.

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
    kroo bunu yazdı

Bir de bence sıkıntı hesabı geri almanın çok zor olması. Abi gönder telefonuma kodu alayım işte. Alışılmışın dışında bir hareketlilik olduğunu görüyorsun ver anasını satayım ne uğraştırıyorsun.

Çok zor değil imkansız resmen E posta telefon değişmişse git yeni hesap aç diyor Instagram 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Benimde bir arakadasimin basina bugun geldi  x bir arkadasinin hesabini almislar onada baska hesaptan instagram destek adi altinda DM atip linke tiklayip bilgilerinin girilmesini istemisler, Arkadasinin hesabini ele gecirdikleri anda onuda destek hesabi yapip kisi listesindekilere DM atip baskalarinin hesabini ele gecirmeye calisiyorlar. 

Fakat mail ve numara degisikligini nasil yapiyorlar anlamadim. SImdi bu hesabi geri alamayiz sanirim nasil kapattiracagiz baskalarinin cani yanmasin

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
Toplam Hit: 2396 Toplam Mesaj: 19
hack