folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Instagram Hesap Yönetim Uygulaması Arıyorum

Instagram Hesap Yönetim Uygulaması Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek

Merhabalar

Elimde birinin instagram hesabı var. Hesabın şifresi değiştikten sonra da hesaba erişimim olsun istiyorum(özellikle dm). Kısacası instagram arayüzünden değil de başka bi arayüzden hesaba erişebilmek istiyorum. Böyle bir instagram uygulaması var mıdır? Biraz araştırma yaptım ama bulduklarımda dm yönetimi yoktu.Şimdiden teşekkürler.

Ördek çükü gibi birşey bu hayat, Tuhaflığı ölümden geliyor, Daha doğrusu doğmaktan.(CY)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    numanbaba
    numanbaba's avatar
    Erkek

hootsuite yi bi incele hocam. senin dediğinle alakalı bişe ama tam senin istediğini karşılıyo mu bilmiyorum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek
    numanbaba bunu yazdı

hootsuite yi bi incele hocam. senin dediğinle alakalı bişe ama tam senin istediğini karşılıyo mu bilmiyorum

ona baktım hocam dm yönetimi yok. teşekkürler yine de

Ördek çükü gibi birşey bu hayat, Tuhaflığı ölümden geliyor, Daha doğrusu doğmaktan.(CY)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Öyle bir uygulama yok ama yazılabilir hocam, dilersen kodlayabilirim.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı

Öyle bir uygulama yok ama yazılabilir hocam, dilersen kodlayabilirim.

pm attım hocam. bu mesaj up olsun aradığım ücretsiz servisler yada ücreti yüksek olmayan servisler.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek

up

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Apiler dm ye izin veriyor mu ?

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

Vermiyor api ile DM okuyup gönderemezsiniz. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı

Vermiyor api ile DM okuyup gönderemezsiniz. 

hocam peki böyle bir uygulama yok ama yazılabilir derken neyi kastettit acaba ? çünkü mert kullanıcının şifresi değiştikten sonrada erişim istiyorum demiş bunu ancak token üzerinden yapabiliriz peki token üzerinden apilerle dm ye erişim yoksa nasıl yapacaksınız acaba ? 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Benim takip ettiğim ama beni takip etmeyen kişileri öğrenebileceğim temiz, reklamı bol olmayan bir uygulama önerebilir misiniz? Biraz araştırdım çoğu sıkıntılı uygulama ve herşeyi paraya dökmüşler.  İnstagram için soruyorum. Twitter için de olursa çok iyi olur :)

Teşekkürler...

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı

Benim takip ettiğim ama beni takip etmeyen kişileri öğrenebileceğim temiz, reklamı bol olmayan bir uygulama önerebilir misiniz? Biraz araştırdım çoğu sıkıntılı uygulama ve herşeyi paraya dökmüşler.  İnstagram için soruyorum. Twitter için de olursa çok iyi olur :)

Teşekkürler...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.justunfollow.android&hl=tr

eski sürümlerinde ücretsiz bir şekilde istediğini yapabiliyordun sonra güncelleme ile bokunu çıkarttılar. Eski sürümünü bulabilirsen kur derim.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
Toplam Hit: 1871 Toplam Mesaj: 13
instagram hesap yönetim