folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Instagram Mantığı Nasıl Çalışır?

Instagram Mantığı Nasıl Çalışır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Bazı kişiler buradan işletmelerini tanıtıyormuş. Şimdi bu olay nasıl oluyor? Takipçileri nerden bulup, kitlelere nasıl ulaşıyorlar? Ne paylaşıyorlar? Başarılı olup müşteri bulmanın sırrı nedir?

Tacize, yüzsüzlüğe bulaşmadan bu mümkün mü?

Bu iş nasıl dönüyor merak ediyorum. 

TiThousand tarafından 05/Nis/17 16:37 tarihinde düzenlenmiştir

‎‎‎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

instagram ayrı bir dünya hocam ne paralar dönüyo..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

instagram ayrı bir dünya hocam ne paralar dönüyo..

Tamamda nasıl?

‎‎‎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

arsız ve yüzsüzlük olmadan mümkün değil.  Şöyleki tanımadığın kişilere sistemin otomatik olarak takip isteği atmasını yüzsüzlük oalrak görmezsen bilemem.

Düşünki benim işletme sayfam yok. Kendi sayfam için 3 4 gündür uğraşıyorum. Çok güzel işe yarayan bir sistem. Ama işte işin doğalı olmadımı sana bana göre değil. Amq biz saat geç oldu şimdi aramayalım diyen adamlarız. Ama şimdi otomatik yorumlar altına çok güzel çıkmış cart curt agresif şekilde dalıyoruz

https://t.me/pump_upp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı

arsız ve yüzsüzlük olmadan mümkün değil.  Şöyleki tanımadığın kişilere sistemin otomatik olarak takip isteği atmasını yüzsüzlük oalrak görmezsen bilemem.

Düşünki benim işletme sayfam yok. Kendi sayfam için 3 4 gündür uğraşıyorum. Çok güzel işe yarayan bir sistem. Ama işte işin doğalı olmadımı sana bana göre değil. Amq biz saat geç oldu şimdi aramayalım diyen adamlarız. Ama şimdi otomatik yorumlar altına çok güzel çıkmış cart curt agresif şekilde dalıyoruz

Çok anladığımı söyleyemem. 

Sistem nasıl otomatik atıyor?

İşe yarayan sistem ne?

İşin doğalı?

‎‎‎
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forum/guncellendi-teliften-kapatilan-instagram-hesabim-221538

ilgili hesabımız ile kendimizce epey yürüdük zamanında.

İşletme olmadan bile kendi çapında bireysel yürüyebilirsin.

İşletmen varsa instagram reklamlar ile hedef kitlene ulaşman daha kolay.

Diğer türlü takibe-takip kasıp veya ben uğraşamam deyip takipçi satın alırsın. 

Benim gördüğüm 3 türlü alıcı var;

1) oooo bu hesabın takipçisi çok kesin iyidir, orjinaldir vs hemen alıyorum.

2) hımmm takipçisi yüksek ama bunla orantılı yorum ve beğeni yok. Demek ki organik değil hile hurda olabilir, olmayabilirde biraz temkinli olayım en iyisi.

3) takipçi sayısı, beğeni, yorum sayısı vs umrumda değil ben her türlü alırım agaaaa.

Bu kitleleri tespit ettikten sonra gerisi senin pazarlama tekniklerine kalıyor. Onlar ne ki dersen, buradaki insanların bile bir çoğu bu konuda ya hizmet veriyor yada hizmet alıyor. r10, donanımhaber vb yerlerde bununla alakalı ebook vs satıyorlar. Yani uzun lafın kısası kimse ücretli aldığı veya sattığı bir hizmeti direkt paylaşmaz.

Ancak kendi tecrübelerim ile diyebilirim ki; bu konu hakkında nette public çok makale var. Biraz zaman ayırıp okursan, hedef kitlen için sana en uygun yolu bulursun zaten.

Kişisel tavsiyelerim;

> olabildiğince organik çalış

> kampanya, çekiliş vs yap. Senin belirlediğin etiket ve görsel ile paylaşım yapılmasını ve senin postun RT edilmesi ile. (takipçi sayın yüksek iken yap bunu)

> organik yüksek takipçili fenomen hesaplara reklam ver. Instagram reklamlarından daha ucuz :)) 

> Sayfan için özel watermark, logo vs hazırla.

> her gün en az 2 kere paylaşım yap. (bunların saati ve kullanacağım etiketler bile önemli)

vb nette bulabileceğin diğer tavsiyeler işte.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

Peki fiziksel herhangi birşey satmıyorsak? Mesela bu işletme eğer bir muayenehaneyse?

TiThousand tarafından 05/Nis/17 17:02 tarihinde düzenlenmiştir

‎‎‎
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    TiThousand bunu yazdı
    heza bunu yazdı

Peki fiziksel herhangi birşey satmıyorsak? Mesela bu işletme eğer bir muayenehaneyse?

Tanıtımlar yaparsın hocam. Mesela diş muayenehanesi diyelim;

Hastadan izin alınıp yüzü görünmeden foto çekip before/after yapabilirsin ama şimdi diş örneği verince biraz garip geldi bana kimse timeline da ağız diş vb görmek istemeyebilir :)))

Verdiğin hizmete göre bir yol izlenir ancak varsayımlar üzerinden fikir üretemedim :)))

Ama şu olur (yine diş üzerinden) fenomene para verirsin, bende dişçiye falanca dişçiye gideceğim vs şeklinde bi videosunda söyler veya senin mekanda muayene oluyormuş gibi paylaşım yapar.

Diğer türlü şahsen ben sağlık vb ile ilgili bir konuda hizmet alacaksam pek sosyal medyaya bakmam, neden? Manüpilasyona çok açık çünkü. Ancak mevcut müşterilerinden paylaşımlarına/aldıkları hizmete yorum yapmalarını isteyebilirsin. Yorumlar daha ciddiye alınır. Bu konuda da instagram sayfası değilde facebook daha çok tercih ediliyor diye düşünüyorum.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Makineciler olarak instagramı nasıl kullanırız fikri olan var mı? Hedef kitlemize bence uzak bir ortam ama pastadan pay almayı düşünüyorum.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Konuyu baltalamak olmasın ama her türlü instagram hesabını logo konusunda yardımcı olabilirim para değilde küçük bir hediye karşılığı sattığı ürünlerden :)

No way out
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

Dis estetigi bu ara cok populer, ve arkadasinda dedigi gibi bunlari takip ettigimde sayfa at agizlar ile doldu. 

Bolumun ne bilmiyorum. Kendi bolumun hakkinda hakkinda disciysen sorulari yanitla kisa videolar cek. Dis nasil fircalanari mesela? Hangi urunu tavsiye ediyorsun filan. Milletede yorum yaptir ben cevap veeicem siz sorun diye.

Ne olur asinalik olur sana karsi. Isi dusunce sen aklina gelirsin

https://t.me/pump_upp
Toplam Hit: 1880 Toplam Mesaj: 15
instagram