folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İnternet Cafe Açsak ???

İnternet Cafe Açsak ???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

emnimax bunu yazdı:
    -----------------------------

sendemı cafe sahıbısın hocam

yok cnm kardeşim çok şükür değilim bir çok hatayı yaptım birtek onu yapmadım. bendeki farklı bir bela

sen bana bakma ben bu sıralar fazla karamsar oldum. sen otur düşün taşın kendi kendine karar ver bellimi olur belki istediğin gibi yada daha iyisi olur. sonuçta ticaret=risk  çok risk=para  para=sorun gene döndükmü başa

dediğim gibi düşündüğün ve emin olduğun şeyi yap ama sen sen ol her ihtimali göz önünde bulundur 3-5 ay iş olmazsa kiranı elektriğini bilmem neyini ödeyecek paran olmadan hiç bir işe girme 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paranoiattack
    Paranoiattack's avatar
    Erkek

schizophrenictr bunu yazdı:

emnimax bunu yazdı:

Fikret bunu yazdı:

internet cafe devri biteli çok oluyor. herkesin evinde internet var bilgisayar var artık. şu an internet cafesi olanların bi kısmı güzel yerde iş tutturmuş diğer kısmı elden çıkarmaya çalışıyor. bu devirde ölü yatırım bana kalırsa.

hocam burası ordu daha o kadar herkesın evınde pc bıle yok tutuyor burda sorun deıl o ;)

vay hemşerim :=) orduda da çok kafe var ya :/

3 olduk :) benim kuzenimde ordu da int. cafede çalışıyordu. ama çok var mı yok mu bilemicem.

dün için aglamiyorum zira siradan bir dünya var orada.. bir şekilde bunu bulacagim ve siradan bir dünyada yolumu bulmaya çalışırken yaşamayı ögrenecegim..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

gecen arkadaş net cafe actı onsa süpriz olan şeyler cıktı
    mesela ruhsat için  bulundugun belediyeye baglı olarak 500 ila 2000 lira arasında ruhsat bedeli
    sonra polisden imza alabilmen için  kamera sistemi en az 1 hafta kayıt yapıcak degeri benim arkadaş yaptım sistem 4 kameralı 350lira mal oldu

sonra itfayeden onay alabilmen için yangın tupu değeri 60 lira falan bide acil çıkış kapısı

sonra alarm sistemi  benim arkadaşa kurdugum sistemin degeri 250 liraya mal oldu

onekine?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

@schizophrenictr

ordunun fatsa ilçesinde oturuyorum sen  ?

@renegadealien

hocam nerde bu kafeler boyle acaba adam kazanamıyormu yoksa ne?
    kazanamasam ben olsam o cafeleri hemen kapatırım onun elektrıgı bi kere adamı yer bitirir

@oliWeR

karamsarlık iyi deildir hocam dikkat et :D

@Paranoiattack

kuzenın ordunun neresınde ben fatsadayım ilçe olarak?

@volkan

vay anasını zorlastırdıkca zorlastırmıslar be o ne ole desene parası olan yasayacak artık parası olmayana sade nefes pehhhh!!!

Toplam Hit: 5706 Toplam Mesaj: 45