folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder İnternet Çok Yavaşladı

İnternet Çok Yavaşladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

TTnet adil kullanım kotasını aştığımı söylüyor ancak hiç bu kadar yavaşlamamıştı 512 bile değil diyebilirim şu an. telefonun 2gsinin neti bile daha hızlıdır birden oldu son 10-20dkda başına gelen başkası var mı?

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Öyle göz kararı net hızı ölçülmez. Speedtest sonucu at ona göre yorum yapalım. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Modeme reset attım biraz düzelir gibi oldu.

Az önceki net hızım: "speedtest.net'e giremeyecek kadar" olduğu için göz kararı test yaptım :D

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

bende de olmaya başladı. ama ben yeni verdikleri modemden kaynaklandığını düşünüuyorum. baya dandik bişi gibi. anteni filan yok. :/

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Kablo nette aynı durumda,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    Cayan bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Modeme reset attım biraz düzelir gibi oldu.

Az önceki net hızım: "speedtest.net'e giremeyecek kadar" olduğu için göz kararı test yaptım :D

bilgisayar tablet telefon neler giriyor modeme bir bak modemin arayuzunden DHCP ye vs. belkide makinelerden birinde bir bok vardir o neti somuruyordur.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

yalnız olmadığıma sevindim.. resmen şuan 2000 li yılların başında ki dial-up fax, modem hızındayım :/

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Kablo nette aynı durumda,

Hocam milyon liralık adamsın, uydu net mi kullanıyosun :D

Evet seni parandan bıktırıcaz.

Şeyh uçmaz, mürit ot çekmiştir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

benim internette rezil rüsva torrentten oyun çekmeye kalktım 300 kb ile indiriyor nedir bu yahu..

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    botaNick
    botaNick's avatar
    Erkek

bende de aynı  sorun vardı modem degıstırdım duzeldı sukur

:D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Kutikula bunu yazdı

benim internette rezil rüsva torrentten oyun çekmeye kalktım 300 kb ile indiriyor nedir bu yahu..

Adil kullanım kotan bitmiştir, seed eden yktur vs.

mkyb tarafından 31/Oca/16 17:12 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2417 Toplam Mesaj: 19
ttnet yavaş net