folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder İnternet Hızı Düşük Değil Ama Video Donuyor

İnternet Hızı Düşük Değil Ama Video Donuyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek
    FiL3MAN bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı
    FiL3MAN bunu yazdı

24.54 ölçümde çıkan hız fakat video seri akmıyor donuyor veya görüntü kalitesini düşürüyor insanların yüzü bile anlaşılmıyor =) 

Şerefsizler benimde cillop gibi internetimin anasını ağlattılar. 73mbps aldığım hızım şuanda 3. günde ve 17mbps'ın üstüne çıkmıyor... Destek kaydı oluşturdum, saçma saçma şeyler yazıyorlar da bakalım ne olacak :D

Turknet ve iptv satıcım (Karizma59) aynı sıkıntı bildirdiğimde bizde sorun yok sorun sende kapat aç bütün fişleri çek tak şarteli indir kaldır çeşmeleri aç kapat diyorlar ama sorun çözülmüyor =)

Hic bir firmada asla ve asla sorun olmaz kardesim :)))))

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

internet hizinin yuksekligi onemli degil, *pneler paket sayisini dusuk veriyorlar o yuzden yavaslama kasma skntilari test yapion 50 mbit ama yavas 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edminkardes
    edminkardes's avatar
    Erkek
    FiL3MAN bunu yazdı
    edminkardes bunu yazdı
    FiL3MAN bunu yazdı

24.54 ölçümde çıkan hız fakat video seri akmıyor donuyor veya görüntü kalitesini düşürüyor insanların yüzü bile anlaşılmıyor =) 

hangi sitede sorun yaşıyorsun

puhu tv

iptv yi bilmiyorum ama puhutv kullanıp aynı sorunu yaşayan çok duydum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    FiL3MAN bunu yazdı
    edminkardes bunu yazdı
    FiL3MAN bunu yazdı

hangi sitede sorun yaşıyorsun

puhu tv

Belki o sitenin sunucuları yavaş? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maniacrelax
    maniacrelax's avatar
    Erkek
    ayd bunu yazdı
    FiL3MAN bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı
    FiL3MAN bunu yazdı

Şerefsizler benimde cillop gibi internetimin anasını ağlattılar. 73mbps aldığım hızım şuanda 3. günde ve 17mbps'ın üstüne çıkmıyor... Destek kaydı oluşturdum, saçma saçma şeyler yazıyorlar da bakalım ne olacak :D

Turknet ve iptv satıcım (Karizma59) aynı sıkıntı bildirdiğimde bizde sorun yok sorun sende kapat aç bütün fişleri çek tak şarteli indir kaldır çeşmeleri aç kapat diyorlar ama sorun çözülmüyor =)

Hic bir firmada asla ve asla sorun olmaz kardesim :)))))

aynen öyle hocam çok güzel dediniz

Bir Gün Ölmek İçin Hergün Yaşıyoruz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Normal dosya indirdiğinde tavan hız alıyor musun öyle dene. Ölçümlere güvenmiyorum ben artık hepsi Samsung un benchmark hilesi gibi hileli :D

Almanya Fatihi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    deja-vu bunu yazdı

Normal dosya indirdiğinde tavan hız alıyor musun öyle dene. Ölçümlere güvenmiyorum ben artık hepsi Samsung un benchmark hilesi gibi hileli :D

ben alıyom. ama instagram olsun feysbık olsun endless scrollingli sitelerde hep bi aşırı geç yüklenmeler falan oluyor. 

Youtube falan diyorsan buffer miktarını arttıran eklentiler var çoğu tarayıcıda ama feys insta reddit gibi sayfaların prefetch miktarını arttırabilecek bişeye henüz denk gelmedim. 

Abi bi de hiperaktif gözlerim benim çok hızlı scroll eyliyorum ondan sonra da oturup PS2'nin açılmasını bekler gibi saatlerce sıradaki fotoların vs yüklenmesini bekliyorum. 56k modemler bu kadar yavaş değildi aq. 

[75/4 mbit hızım var turknet hızımı da alıyorum ping ming de yok vpn de kullanmıyom üstüne benim için en hızlı dns'leri kullanıyorum gene yok abi]

Aklıma tek gelen şey tüm paketleri falan halen snifflemeye çalışıyor devlet babamız.  

Çok sıkılıyom
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    FiL3MAN bunu yazdı

arkadaşım bence bu söylediklerini her yerde yazma döverler seni, hadi burda biz bizeyiz (: 17 mbps'nin üstüne çıkmıyor demişin yine bence haline şükret. ben ömrüm boyunca 73 mbps göremem heralde.

sorununa gelince sen bilgisayarından emin misin bi virüs spy taraması falan yap. bide herşeyden farklı olarak; video seri değil demişinde o anda server ne halde, senden başka kaç kişi o anda izliyor bilemezsin. tüm bunlar etken (;

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Hocam PC nin güç modunu bir karistirsana. Güç tasarrufu, düşük işlemci gücü gibi bir seçenekte kalmış olabilir. Daha önce beni de bu deli etmişti

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    FiL3MAN bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı
    FiL3MAN bunu yazdı

VPN kullanip dene. hangi serviste sorun kimden kaynaklaniyor anlayabilirsin. 

VPN varken youtube normal ise ISP'den kaynaklidir.

VPN varken IPTV de yine donma varsa IPTV server'indan kaynaklidir.

az insan çok huzur.
Toplam Hit: 13671 Toplam Mesaj: 34
internet hızı hız testi ping video turknet