İnternet Kontratım Bitmek Üzere

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Netspeed aldım arıyorum anında destek inşallah turknet gibi olmaz

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Milleniumda taahutsuz  sınırsız var ben ondan bağlatıım

35 mbit 70 tl

Mx0TBT tarafından 17/Eki/18 02:59 tarihinde düzenlenmiştir

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    manyaksi bunu yazdı

iyi oldu konu benimde 2 ay sonra bitiyor taahhüt sokaktan alabileceğim max hız 16mbit

https://www.netspeed.com.tr/adsl-tarifeler/   iyi görünüyor  

52 lira 16 mbit veriyor sınırsız. var mı tavsiyesi olan

39 liraya 16 megabit, 44 liraya 24 megabit var Kablonet'te. Üstüne Kablo TV temel paketle geliyor. National Geographic, Discovery Channel vs var.

Modemi farklı istersen faturaya ek alabiliyorsun ama Letgo'dan falan ikinci el modem kovalarsan 30-40 liraya pazarlıkla düşürürsün.

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,561,sinir-sizsiniz-kampanyasi

AKK'ya şuan için çok takılmayın zaten 2 ay sonra kalkıyor. Asıl mokoko yılbaşından sonra olacak. Şuan taahhüt verebilenler versin. En azından 2 sene kafası rahat olur. 2020'de ise Allah büyük.

3 ay önce TTnet beni aradı, 70 küsür TL ödediğim aidatı 99 TL yapalım, kurtul AKK den dedi, kabul ettim, ilk 2 ay da yansıtmayacaklardı, yansıtmadılar, aha bu ay 101 TL gelmiş fatura, memnunmuyum, eh eskiye nazaran netim iyi, ama aynı paraya hiper hız alanlar olduğunu bilmek tabi zoruma gidiyor..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Bende kasım ayında turknet' den netspeed'e geçeceğim. 65 liralık paket neredeyse benzer özelliklerde (telefon hariç) netspeed de 50 tl. Telefonda olmasın zaten fazla konuşulmuyor. Ev telimi kaldı sanki. Ayrıca 2019 tarifelerini bende merak ediyorum şurada bu ayı (ekim) saymazsak 2 ay kaldı ve hala doğru dürüst ne btk ne firmalardan açıklama yok hatta sitelere forumlara bu konular düşmedi bile

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

şu kota olayını anlayamıyorum. başka hiçbir memlekette yok bildiğim kadarıyla böyle kota mota.

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Şimdi tahhüt vermek iyimi kötümü anlamadım

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

beyler milenni com la görüştüm suan, adam hız testine baktı 75 destekliyor dedi ama turknetten sorguladığımda 35 görünüyor kafam karıstı. sizce mileni cekici olsun diye sallıyor olabilir mi?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

şu kota olayını anlayamıyorum. başka hiçbir memlekette yok bildiğim kadarıyla böyle kota mota.

2008'in sonlarında 8 megabit hız Türkiye'ye ilk geldiğinde kota yoktu zaten. 8 megabit full hız. Tabi bizim millet sinek bulsa yağını çıkarır ya suyunu çıkardı hemen. Herkes komşusuyla ortak aldı interneti. Hatta tek daireye alıp tüm apartmanla paylaşıp üstüne kar edenlerde oldu. Telekom baktı yeni hat satışı düştü düşündüler AKK denilen saçmalığı icat ettiler. 10 senedirde devam ediyor bu saçmalık. Eşeğin aklına karpuz kabuğunu yine biz kullanıcılar düşürdük. AKK Telekomun daha çok işine yaradı zira adamlar azbuz yatırım yapııyordu AKK sayesinde hiç yatırım yapmadılar ülkeye.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    manyaksi bunu yazdı

iyi oldu konu benimde 2 ay sonra bitiyor taahhüt sokaktan alabileceğim max hız 16mbit

https://www.netspeed.com.tr/adsl-tarifeler/   iyi görünüyor  

52 lira 16 mbit veriyor sınırsız. var mı tavsiyesi olan

39 liraya 16 megabit, 44 liraya 24 megabit var Kablonet'te. Üstüne Kablo TV temel paketle geliyor. National Geographic, Discovery Channel vs var.

Modemi farklı istersen faturaya ek alabiliyorsun ama Letgo'dan falan ikinci el modem kovalarsan 30-40 liraya pazarlıkla düşürürsün.

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,561,sinir-sizsiniz-kampanyasi

AKK'ya şuan için çok takılmayın zaten 2 ay sonra kalkıyor. Asıl mokoko yılbaşından sonra olacak. Şuan taahhüt verebilenler versin. En azından 2 sene kafası rahat olur. 2020'de ise Allah büyük.

valla mustafa hocam kablonet'i arkadaşlarımdan biliyorum gayette memnunlar tv olayı da dediğin gibi 

yanlız bizim semtte kablonet yok birçok kez aradım hatta kayıt oluşturdum bu semte de gelsin diye ama hala yoklar yoksa kaçmaz bu fiyatlar dediğin gibi

modem olarak 2 yıl önce hepsiburada dan black friday etkinliğinde şu modemi 169 liraya aldım iyi düşmüştü memnunum modemden ilerde fiber olan bir yere geçersem diye almıştım şuan ki fiyatını boşver :D

https://www.eksenbilgisayar.com/tp-link-archer-vr200-750mbps-24-ghz-300mbps-5ghz-433mbps--kablosuz-dual-band-gigabit-vdsl2-modem-rou   

yılbaşında bitiyor taahhüt valla 3 ocaktan önce bir yerle anlaşamam geçmişe dönük 2 yılı kitlerler sonra bana :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Beyler bende netspeed baglatayim dedim ama adamlar sadece binadaki kutuya kadar hizmrt veriyorlarmis. Kutudan daireye bağlantı size ait diyor. Bu islemi yapmak kolay mıdır daha once ugrasan oldu mu?

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
Toplam Hit: 2976 Toplam Mesaj: 23
internet turknet netspeed