folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder İnternet Mafyası Ve Haraç

İnternet Mafyası Ve Haraç

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Yapmak isteyen varsa yapalım kuralım bir ekip. Vebalini bana vekalet vererek iteleyebilirsiniz. Tüm vebali üstlenebilirim sıkıntı yok :) 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı

Yapmak isteyen varsa yapalım kuralım bir ekip. Vebalini bana vekalet vererek iteleyebilirsiniz. Tüm vebali üstlenebilirim sıkıntı yok :) 

kapşonlu poların var mı ?

çok güzel phishing yaparım.

since 2005 // tbt
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek

internet mafyası denilmiş ama bence tanımlama bile yanlış

polisin misyonunda bile suçluyu tutup adalete teslim etmek var başka bişey beklenmez 

buradaki vatandaş onun 2048 bitlik algoritmalarla şifrelenmiş dosyalarının çözülmesini talep ediyor. polisin böyle bir görevi olamaz böyle bir vasfıda yok zaten.

ve işsizlik almış başını gidiyor dün sanayide lastik bayisinde bilgisayar mühendisinin çalıştığını gördüm neden lastik değiştiriyor dosyaları şifrelenmiş adam binlerce doları güvenliğie değil iş başa geldikten sonra malını mülkünü korumak için harcağı için oluyor.

o bilgisayar mühendisini sistemin başına oturttursa gereken önlemler alınır lisanlar alınır microsoftun aylar önce kapattığı açığı İNTERNET MAFYALARI kullanamaz

birde ben bu internet mafyalarını hiç sitelerde gezerken görmedim facebook ta 12yaşındaki çocuklar fink atarken görmedimhayırdır bilader bizim host un namusu var buradalarda gezemezsin demedi siyah giyen adamlar olup alttlarında son model 1000 KM hız yapan fiber internetlerle geçip ilerde yolumu tıkamadılar.

bu internet mafyaları sadece antivirüse paramı verilir lisansı kreykle yaaa diyenlere bulaşıyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

bizim arkadaşın çalıştığı şirketede aynısını 2 gün önce yapmışlar adamlar 5bin euro istemişler kuzu kuzu yatırmışlar parayı

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

para nereye yatırılıyor?

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

Ben de varım :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

aşağıda yazacağım olayda abartma yoktur.

bulunduğumuz bölgede sezer diye bir piç var 4 gün önce 30. arabasını çaldı kamera kayıtları var adam arabayı çalıyo izmirde denizlide benzini bitince bırakıyo

bu adam 30 defa yakalandı ve mahkeme serbest bıraktı 4 gün önceki olayda akşama bile beklemedi

polis adam adliyeden benden önce çıkıyo diyo

böyle bir yerde onlar ne ceza alır

polis adam adliyeden benden önce çıkıyo diyo

AHAHAHAHAHAH

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek
    oinomaos bunu yazdı

Esas benim merak ettiğim konu şu:

Adam zorla para istiyor, diğeride bir şekilde bu parayı ulaştırıyor. iyi de aga kim almış bu parayı? Bugün bitcoin le bile işlemler takip edilebiliyorken alan adama nasıl ulaşılamaz?

Çokmu zor hocam, parayı alan kişi bana verilerimi kurtarın diye ulaştılar bende kurtardım karşılığında 8 bin dolar aldım, kesinlikle ben verileri hacklemedim, verileri hackleyenden geri aldım der olay kapanır gider.

tahref156 tarafından 21/Tem/17 10:18 tarihinde düzenlenmiştir

the man who gets tired after eating a ban
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    oinomaos bunu yazdı

Esas benim merak ettiğim konu şu:

Adam zorla para istiyor, diğeride bir şekilde bu parayı ulaştırıyor. iyi de aga kim almış bu parayı? Bugün bitcoin le bile işlemler takip edilebiliyorken alan adama nasıl ulaşılamaz?

:) 

uğraşsa aynı maaş uğraşmasa aynı maaş . 

Olayın özeti budur

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 19330 Toplam Mesaj: 20
siber saldırı saldırı hacker