İnternet Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar bodrumda türknet kullanıyordum memnundum baya zaten çoğu kişiye tavsiye de ettim

şimdi izmire taşındım almanca kursum için oturduğum eve internet bağlatacağım

yalnız şöyle bir sıkıntı oldu türknet oturduğum yere internet vermiyormuş

oturduğum yer karabağlar

internet önerisi olacak var mı ?

bodrumda akn yok diye 7 gb film indirip izliyordum burda film ile artık işim yok 1 yıl sıkı çalışmam lazım

youtube gir ders dinle internete gir gibisinden rutin ihtiyaçlarımı karşılayacak bir internet paketi arıyorum

önerileriniz nedir

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Netspeed. Türknet ile aynı mantıktalar. Taahüt istemiyorlar. 1 sene kalacaksan taahhüte hiç girmemen en mantıklısı.

ADSL : https://www.netspeed.com.tr/adsl-tarifeler/

VDSL : https://www.netspeed.com.tr/vdsl-tarifeler/

44 liraya 16 megabit 75 AKK'li olanı al zaten 3 ay sonra AKK kalkınca 16 megabit sınırsız internetin olur.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Netspeed. Türknet ile aynı mantıktalar. Taahüt istemiyorlar. 1 sene kalacaksan taahhüte hiç girmemen en mantıklısı.

ADSL : https://www.netspeed.com.tr/adsl-tarifeler/

VDSL : https://www.netspeed.com.tr/vdsl-tarifeler/

44 liraya 16 megabit 75 AKK'li olanı al zaten 3 ay sonra AKK kalkınca 16 megabit sınırsız internetin olur.

valla mis gibi paketmiş sağolasın hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aradım port yokmuş 1 ile 90 gün içerisinde açılıp açılmayacağı belli olur diyor sizce ne yapayım

sözleşmeyi gönderdiğim taktirde port başvurusu yapıyorlarmış

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O Türk Telekom ile alakalı. Adamların elinde olan bir şey değil.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Türktelekomdan alsam net diyelim (alınmaz)

Port işini direkt hallediyorlar mı?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kendi müşterileri olunca her türlü hallederler. En kolayı Türk Telekom'dan taahhütsüz abone olup ilk ay kazık yiyerek ödeyip ay bitmeden Netspeed'e geçiş başvurusu yapman. İlk ayın fatura kesim tarihine dikkat et 2. ayı acımadan ödetirler.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

ilk önce türk telekomdan uygun bi vdsl alın, sonraki ay diğer firmaya geçiş yapın, diğer türlü port yok diye 3-4 ay süründürürler.

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Kendi müşterileri olunca her türlü hallederler. En kolayı Türk Telekom'dan taahhütsüz abone olup ilk ay kazık yiyerek ödeyip ay bitmeden Netspeed'e geçiş başvurusu yapman. İlk ayın fatura kesim tarihine dikkat et 2. ayı acımadan ödetirler.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Bu olurmu hocam 2 gün kullanam iptal edem?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Türktelekomdan alsam net diyelim (alınmaz)

Port işini direkt hallediyorlar mı?

twitterdan tt ceo'su paul'a ulaş. evime tt vdsl bağlatmak istiyorum oturduğum evde bana tt tarafından vdsl port yok diye hizmet verilmiyor de. netspeed vdsl taahhütsüz tarifeye geçicekti yeğenim. bu şekilde paul'dan port tahsisi istedim genel müdürlükten arandım gün içerisinde bebek tel. müd. iş emri oluşturdular 1.5 haftada santrale vdsl kart takıldı ve port işi çözüldü.

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
Toplam Hit: 11031 Toplam Mesaj: 17
internet