folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder İnternet Sitesi Üzerinden Para Kazanmak (Fikir)

İnternet Sitesi Üzerinden Para Kazanmak (Fikir)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Peki Sektör olarak sizce ne öncelik şu anda kripto para Teknoloji mi ne önerirsiniz benim aklıma direkt Kripto Para muhabbeti geldi çoğu kişi bilmeden googleden arayıp buluyor sonuçta

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    syklops
    syklops's avatar
    Erkek

@tereke34

Şimdi hit arttırma olayı seo'ya giriyor gibi. Ama sadece yazı ile hit arttırmak istiyorsak, ben yazdığımız konu ne ise onunla alakalı olan sorular var keywordtool.io diye bir site var, o sitede anahtar kelimemi sorguluyorum sonra çıkan questions kısmında ki ne kadar soru var ise hepsini yazıma ekliyorum. Sonra google a anahtar kelimemi yazıyorum, bu sefer önerilen sorular falan varsa benim yazıma eklemediğim varsa onu da ekliyorum. Tüm bunları yaptın hala ziyaretçi gelmiyorsa, teknik olarak index sorunları, hız sorunları, kapsam sorunları gibi sıkıntılar yok ise ve hala ziyaretçi gelmiyorsa, sitenin aktif olma zamanına göre backlink yani link alabilirsin. Backlink için site içerisinde bu tarz seo konularında geçen güzel bilgiler mevcut hacım. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    syklops bunu yazdı

@tereke34

Şimdi hit arttırma olayı seo'ya giriyor gibi. Ama sadece yazı ile hit arttırmak istiyorsak, ben yazdığımız konu ne ise onunla alakalı olan sorular var keywordtool.io diye bir site var, o sitede anahtar kelimemi sorguluyorum sonra çıkan questions kısmında ki ne kadar soru var ise hepsini yazıma ekliyorum. Sonra google a anahtar kelimemi yazıyorum, bu sefer önerilen sorular falan varsa benim yazıma eklemediğim varsa onu da ekliyorum. Tüm bunları yaptın hala ziyaretçi gelmiyorsa, teknik olarak index sorunları, hız sorunları, kapsam sorunları gibi sıkıntılar yok ise ve hala ziyaretçi gelmiyorsa, sitenin aktif olma zamanına göre backlink yani link alabilirsin. Backlink için site içerisinde bu tarz seo konularında geçen güzel bilgiler mevcut hacım. 

hocam kalınla işaretlediğim kısım için çok teşekkürler, bunu bi deneyeyim, çok akıllıca geldi. Diğerlerini kısmen hallettim. Zaman buldukça düzelteceğim. Sadece backlink için biraz daha beklemeyi planlıyorum. 

Nova Vida !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Yurtdışı adsense, gerisi yalan.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
Toplam Hit: 1683 Toplam Mesaj: 15
i̇nternet