folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İnternet Yavaşladı Nedenini Bilen Varmı...

İnternet Yavaşladı Nedenini Bilen Varmı...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

coLin bunu yazdı:
    -----------------------------

Bu mesajı yazmak için sayfanın açılmasını 3 dk kadar bekledim.

Aynı durum bende de var, öğlen sularında başladı. Zaten işim vardı çıktım akşam eve geldim sorun devam ediyor. Canıma tak etti, aradım telekomu.

Ben: Abone numaramdan hangi bölgede oturduğumu görebiliyorsunuz, bu bölgede herhangi bir sorun var mı?

MH: Hayır, herhangi bir sorun yada çalışma gözükmüyor.

Ben: İnternetim çok yavaş, yurtdışı  siteleri dahil hiçbirine giremiyorum. 56 k hız bile bundan hızlıdır.

MH: İsterseniz sizi modem ayarları için diğer operatöre bağlıyayım?

Ben: Beyefendi sorunun kişisel değil, genel olduğunu biliyorum. İnternetde telekom gene kaplumbağa yürüşüne geçti diye haberler var. Fatura zamanı para almasını biliyorsunuz, herhangi bir ciddi sorunda açıklama yapma gereği duymuyorsunuz. (Sözde) kalitenize toz konsun istemezsiniz zaten.

MH: Forumlarda böyle yazılar çok var, kötüleme amaçlı yazılıyor.

Ben: Forumlarda değil, kendini belli etmiş bir yerlere gelmiş site veya siteleri diyorum. Shiftdelete`e bakın isterseniz?

MH: Yetkili telekom bölge müdürüyle konuşun? 

Ben: Tamam ben alacağım cevabı aldım, iyi akşamlar.

Sözün özü, burda kızdığım müşteri hizmetleri yetkilisi değil, a.q böyle yönetim şirketinin ben. Nasıl sinirliyim anlatamam. Adamda emir kulu böyle konularda şirkete toz kondurmaz tabi, kim bilir benim gibi kaç kişi arıyor bu konuda. Birçok yalanı mecburen söylüyorlar. 

-----------------------------

hoca telekomun dilinden ben anlıyom :) derslerim olmasa bi ses kaydı bırakırdım size :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek

her zaman oldugu gibi yine yurt dışı hatlarında bir sıkıntı var alıştık artık napalım

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    Adanada da aynı sorun var :|  sizinkiler kada yavaş değil ama gözle görülür bir yavaşlama var 100 K dan 60 lara falan dustu :| 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Türk Telekom yeni bir sistem deniyormuş,

" Normal adsl hattı üzerinden Adsl 2 plus hizmeti verecekmiş, başarılı olursa 3 ay bedavaymış, yavaşlama bundan kaynaklanıyormuş " desem ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    tt netin böyle bir güzellik yapacağını zannetmem

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    brK
    brK's avatar
    Erkek
    Telekoma Saygılar Sevgiler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

teeeleekom teeeleekomm anana atlimmm :@

bütün gün kafede sıkıntı çektiğim yetmiyormuş gibi akşamları evde de aynı sorun var ya.. çıldırmamak elde değil..

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    uydunet kullanıyorum bendede aynı sorun mevcut internette 2 günden beri bi yavaşlama söz konusu ama şuan düzelmiş gibi bu saatler itibariyle.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek
    Hoca ya son 2 gündür 128 lik gibi bağlantı :S
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

23:57 itibariyle download hızım

http://img11.imageshack.us/img11/962/42125542.jpg

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
Toplam Hit: 7429 Toplam Mesaj: 66