folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder İnternetim Nasıl? Çok Anlık Yavaşlamalar/Kesilmeler Oluyor.

İnternetim Nasıl? Çok Anlık Yavaşlamalar/Kesilmeler Oluyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuuruls
    tuuruls's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Ayni modem ayni sorunu yasiyoruz

Modem değiştirip deneme şansın varsa beni de haberdar eder misin?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Fiber bağlantı ve modemlerde bu tarz bilgileri göremiyoruz değil mi?

Apt kadar fiber sonrasında cat5 ile geliyor bana

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    tuuruls bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

Ayarlamaya cakiacagim sende fazka bir seyle oynama benden haber bekle

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    tuuruls bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

Hocam sorun %100 modemden bugun sabahtan beri test ettim bu modemler de ne varsa sorunlu allah belasini verin tplin 9970 in ulan sorun yasayanlar baska bir seyle ugrasmasalar bari

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

Ayni modemden bende de var ayni problemleri yasiyoruz.Xiomi repearter bende kullaniyorum ara ara kesilmeler oluyor idare ediyoz.Problem modemde.

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    Wort bunu yazdı

Ayni modemden bende de var ayni problemleri yasiyoruz.Xiomi repearter bende kullaniyorum ara ara kesilmeler oluyor idare ediyoz.Problem modemde.

Vay arkadas 1 yildir cektigim sorunlari 1 gunde cozmus olmama mi sevineyim zamaninda zilyon tane ozelligi olan modemi bosuna almisim ona mi üzüleyim 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

Modem Zyxel Vmg3312-b10a ,türknet kullanıyorum aldığım kadar hız verin dedim 100 mb'te kadar açtı onlar,benim modem interneti koparmadan sağlıklı kullanabileceğim seviyeler de hızı arttırıp azaltıyor. Çok büyük oynamalar olmuyor hızda,çok çok nadir anlık kopma sorunu oldu,bir kaç kere yaşadım 1.5 yılda en fazla yaptığım 1 dk filan beklemek olmuştur genelde modeme tekrar bağlan deyince çoğunda hemen bağlandı. Sizin bu konudan sonra bir kez daha verdiğim paraya değdiğini gördüm. Alacak arkadaşlara da tavsiye ederim modemi hem babamların evine hem de kendi evime aldım ikisi de nazar değmesin sorunsuz çalışıyor. Daire içi tesisatı da iki evde kendim çektim ankastreden sıfır kablo ile bu arada.

_ICEMAN_
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

@tuuruls hocam senin o hat zayıflaması değerlerine bakılırsa saha dolabı sonrasında başlayan ciddi bir problem var. en azından upload hızında sıkıntı var çünkü bende daha yüksek hat zayıflaması olduğu halde max hızı 7000 ile 8000 arasında değişiyor. bina ankastresinden modeme kadarki kısmı elektrikçiye veya telekom ekibine elit hizmet karşılığı kontrol ettirin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Bu modemi almayin aldirmayin

Yeni testler yaptim testler de birakin modemi ap olarak bile net kopuyor 

Tp9970 pismanliktir 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Bu modemi almayin aldirmayin

Yeni testler yaptim testler de birakin modemi ap olarak bile net kopuyor 

Tp9970 pismanliktir 

benzer sıkıntı bendede asus davardı bastım parayı her özelliği olan asus modem aldım ulan her gün sürekli saatte bir net kopuyor.

bir gün TP link modem alana kadar sıkıntımın hep hattan oldugunu düşündüm modem değiştim

TP-LINK TD-W9970 300Mbps Fiber Modem/Router,EWAN, VPN, Ebeveyn Kontrolü, VDSL, ADSL2+, USB port

bunu aldım tüm sorunlarım ortadan kalktı.

Fakat 9970 in birden fazla sürümü varmış bende 2 tane 9970 var ikisindede sıfır kopma 0 sıkıntı ah ah asus ile neler yaşamışım.

Toplam Hit: 14392 Toplam Mesaj: 34
internet xiaomi tp-link türk telekom