folder Tahribat.com Forumları
linefolder Linux ve Diğer İşletim Sistemleri
linefolder İnternette Dolaşmak İçin Linux Dağıtımı?

İnternette Dolaşmak İçin Linux Dağıtımı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baracuda81
    baracuda81's avatar
    Erkek

Lubuntu

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Windows XP kur geç hocam. Eski laptoplarda en iyi işletim sistemi. 512 MB ramde bile cayır cayır çalışıyor.

xp + deepfreeze

+1 yoksa ertesi gn gorev yonetici acılmıyor lasjdfşlakjsdf osurukdan nem kapıyor mk sistm :D 

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Manjaro Xfce veya Lxde

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Windows XP kur geç hocam. Eski laptoplarda en iyi işletim sistemi. 512 MB ramde bile cayır cayır çalışıyor.

xp + deepfreeze

+1 yoksa ertesi gn gorev yonetici acılmıyor lasjdfşlakjsdf osurukdan nem kapıyor mk sistm :D 

XP'nin zamanında SSD'ler yoktu. Geçen SSD'li makineye kurdum yağ gibi akıyordu namussuz. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

xp + deepfreeze

XP'nin zamanında SSD'ler yoktu. Geçen SSD'li makineye kurdum yağ gibi akıyordu namussuz. 

babamın laptopta chrome sıkıntısı yaşanıyordu naptıysak çözemedik format attım vs vs. genel bir yavaşlık diyelim chrome bağlamayalım desek bile randımanlı çalışmıyordu win 7. ısınma vardı işlemci macunu tazeledim. harddiskten ses geliyordu değişse iyi olur dedim ssd aldım format temiz sıfırdan attım hala bir fark yok. acaba bende xp mi kursam 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek

Xubuntu

Lubuntu

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    FiL3MAN bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

xp + deepfreeze

babamın laptopta chrome sıkıntısı yaşanıyordu naptıysak çözemedik format attım vs vs. genel bir yavaşlık diyelim chrome bağlamayalım desek bile randımanlı çalışmıyordu win 7. ısınma vardı işlemci macunu tazeledim. harddiskten ses geliyordu değişse iyi olur dedim ssd aldım format temiz sıfırdan attım hala bir fark yok. acaba bende xp mi kursam 

xp + firefox

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

Manjaro Xfce veya Lxde

Çok profesyonelsiniz entelektüel linux.2008 yılından kalma bir kasa buldum  buna ne kurarım manjaro dediler olur denedim güzel ama bir kodda takılıp kaldı zannedersem Ubuntu buldum eski bir tane kurdum çalışıyor denemek içindi hani oldu yayla daydık  yayla oldu vs.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

xp + deepfreeze

xp trim komutlarını desteklemez!

SSD yi eline erken alırsın söylemedi deme.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 4352 Toplam Mesaj: 32
linux dagitimi