folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İnternette Kotaya Hayır!

İnternette Kotaya Hayır!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Fethullah Gülen'in ülkemize olan bu pis oyunu Adil kullanım kotası kaldırılmalıdır. Ülkemiz paralelci örgüt tarafından bilgiye aç bırakılmaktadır. AKK derhal kaldırılmalı ve Fethullah Gülen asılmalıdır.

Beyler çaktırmayın bari arada kaynar bu istek.

mkyb tarafından 09/Eyl/16 22:39 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

2018 ne amk daşşak mı geçiyo bunlar sanki şuan altyapı yetmiyo 2018 e kadar çalışıp bitiricekler. Ben gidip ugraşmadım ama o kadar emek verip bu şarta razı oldularsa ugraştıklarına deymemiş. Ben olsam bi sikim yapmayın en azından sizi sağa sola tekrar şikayet etmeye devam ederiz en sonunda belki canlarına tak ederde kaldırırlar derdim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Minimum kota 100 GB, kota sonrası hız 5 megabit olacak. Bilgi içeriden sağlam bilgi. Birde Btk firmalara altyapı hazırlama suresi verir Onumuzdekı yaza kadar oh mis. Bu mesaj burada dursun. Atın fava bekleyin. 

Hani la içeriden sağlam bilgiydi?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı

2018 ne amk daşşak mı geçiyo bunlar sanki şuan altyapı yetmiyo 2018 e kadar çalışıp bitiricekler. Ben gidip ugraşmadım ama o kadar emek verip bu şarta razı oldularsa ugraştıklarına deymemiş. Ben olsam bi sikim yapmayın en azından sizi sağa sola tekrar şikayet etmeye devam ederiz en sonunda belki canlarına tak ederde kaldırırlar derdim

Bir de 31.12.2018 yazmışlar... 2019 saymak lazım yani.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Minimum kota 100 GB, kota sonrası hız 5 megabit olacak. Bilgi içeriden sağlam bilgi. Birde Btk firmalara altyapı hazırlama suresi verir Onumuzdekı yaza kadar oh mis. Bu mesaj burada dursun. Atın fava bekleyin. 

Hani la içeriden sağlam bilgiydi?

Hakkı Alkan'ın bana dediği bu hocam. Oda Vodafone Net'ten duymuş. Hatta geçenlerde Periscope yayınında da açıklamıştı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

2018 de millet çağ atlicak bizde sene sonu gelsede akn kalksa diye bekleriz artık 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Aslında benim akk ile sorunum yok. Yani torrent olarak yine her türlü 1.6 görüyorum. Ama yine de insan bu hızı sörf sırasında da kullanmak istiyor. Video filan izlerken hd izlemek için bekliyorsun aq.

akk'ye takılmamama rağmen yine de bu duruma kendi çapımda sosyal ortam da destek olmaya çalıştım emme bi sqm değişmedi. 

Lan ta 2019'a kadar 5 yapaydınız bari be. Allah'sız kitapsızlar. Harbi çok sinir halde yazıyorum önden girip arkadan çıkıyorum bunlara. Buradan basacam kalayıda gömerler banı diye şey etmiyorum.

coLin tarafından 09/Eyl/16 23:36 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

ben akn uygulamasından çok upload hızlarının rezilliklerine yakınıyorum ne yazık ki.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

ben akn uygulamasından çok upload hızlarının rezilliklerine yakınıyorum ne yazık ki.

Upload için geçen sene Türk Telekom arttıracağız demişti ancak fos çıktı :

https://onedio.com/haber/upload-hiz-siniri-kalkiyor--463722

Toplam Hit: 6982 Toplam Mesaj: 51
akk ttnet kota