İntihar Etcem Yeter Artık:(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qral
    qral's avatar
    Erkek

kız çocukluk arkadasımdı. boğaziçini kazandıktan 1 yıl sonra musallat oldu. bir şekilde çıkmaya basladık. saçma sapan bir bölümde okuyordu afyonda. okulu bıraktırdım. dersa calıstırdım. ötümü yırttım. ve bu yıl yıldız teknik fizik bölümüne sokmayı başardım onu. kazandığı gün tekme yedim. BAŞKASINDAN HOŞLANIYOMUS.

kendisi gayet dindar bir ailenin cocugu. abla evinde kalıyordu. ama benimle yemediği bok kalmadı.(kızlık zarı haricinde). Yemedim yedirdim, içmedim içirdim, giymedim giydirdim.

resim desen bir sürü elimde. ailesi herşeyini en ince ayrıntısına kadar biliyorum. bir zarar vermek istiyorum. haftaya okuluna gidicem galiba. ama kararsızım. okulu ytü fizik.

saatlerce ağladım, günlerce ağladım, bir aydır ağlıyorum.:(

hala ağlıyorum. şu anda da.:(

nasıl yapcamı bilmiyorum ama fikir verin bıktım yaa:(

intihar etcem hakkınızı helal edin :'(

bokvarsendegel@hotmail.com iletişim adresim;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek
    boşver hojam bi şerefsiz için deymez.Unutmaya çalış zaten zamanla unutursun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek

hocam kız milleti ne yapmasını bekliyodun ki???

uzme kendini yola dewam etcen bundan sonrada kızlara guvenme tabi :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    Lan bakma dindar mindar :P Bendede vardı öle kızlar Sadece görüntü amaçlı öleler. neyse onu geçelim senn yapcaan olay :D Ba$ka hatunlara dooru yelken açmak. sizin gibi vatanda$lar yüzünden kızların bi tarafları kalkıo bulunmaz hint kuma$ı sanıolar :D pe$inden yalvarmayn çok sevdiinizi belli etmeyin :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    kendisi gayet dindar bir ailenin cocugu. abla evinde kalıyordu. ama benimle yemediği bok kalmadı.(kızlık zarı haricinde).

parantez içindeki bölüm kızlık zarı dahil olsaydı şimdi burada bu konuyu acmayacaktın ;) bu mewzuyu hangi atasözüyle acıklayacagımı bulamadım ama şunu söyleyebilirim!..göte giren şemsiye açılmaz!..önündeki maçlara bakıcaksın artık...üzüldüm senin adına
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    hee hayatına deyecek kız bu yani

Amphetamine Logic.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Olum ne adamsınız yav...Dünyayı düşün diyorum, 6,5 milyar insan diyorum,bunların çoğu dişi diyorum abicim..Hayatta hiçbir şeyin senin verdiğin anlamdan başka bir anlamı yoktur...

Her Hakkım Saklıdır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Bak dostum çiçekler açıyor, kuşlar ötüyor , hayat ilerliyor. Sen olsan da olmasan da bu hayat ilerliyor, boşver takma kafana. Kendine mutluluk formüllleri ara. En basitiyle elma yemekten bile haz duymaya başla , kendini bunlarla mutlu et. Hatta şehrin müsait ise güzel yerlere git ( baraj felan ). Orada bugünlerin daha da ilerisini düşün. Ama kendi üzerindeki o duygulu gömleği bırakarak düşünmelisin. Biliyorum çok zor bir durum ben de birkaç yıl önce bu gibi bir olay yaşadım ( buna benzemiyor ama neyse ). Ama herşeyden önemlisi kendine uğraşlar bul. Emin ol bir kıza değmeyeceğini anlayacaksın. Ben çoktan unuttum ve mutluyum, sen de unut mutlu ol :)

Unutma! Sen yoksan bir eksiğiz.

Herşeyden tat almayı bil. BAYYYYYYYYYYYYY

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    Önce kıza sonra kendine sık...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    turunc4u bunu yazdı:
    -----------------------------
    Önce kıza sonra kendine sık...
    -----------------------------
    bence önce kendine sonra kıza sık:))))))
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek

tbt de kampanya başlatalım akıllı bir mürid müride aranıyor die.....

la olum siktir et giderse gitmiştir boşwer giden gitmiştir gittiği anda bitmiştir aq 

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
Toplam Hit: 7776 Toplam Mesaj: 54