İos 10 Bu Akşam Geliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=OWxLCk53NzM

Şahsi kanaatim çok bicili, renkli olmuş Samsung arayüzü gibi. iOS'un o eski sade tasarımı geride kalıyor gibi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Geldiği an çakarım, güncellik iyidir,

Robinson_Crusoe tarafından 13/Eyl/16 13:17 tarihinde düzenlenmiştir

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Geldiği an yüklemek zor. Tüm dünya yüklendiği için Apple sunucuları kilitleniyor ve sıra sistemi yapıyor. Sırası gelene yüklüyor güncellemeyi. İnerkende acayip yavaş iniyor. 2 sefer başıma geldi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Yükleriz gelsin :)

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

Geldiği an almak gerçekten çok zor yarına kalır gibi. 

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Speedyy
    Speedyy's avatar
    Erkek

6'lar alabiliyor demi güncellemeyi ? En azından testing yapmak isterdim merak ettim 

Bu bir parodidir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek
    Speedyy bunu yazdı

6'lar alabiliyor demi güncellemeyi ? En azından testing yapmak isterdim merak ettim 

5'den sonrası alabiliyor. 

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Speedyy bunu yazdı

iphone 5'e kadar tüm cihazlar alacak.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Speedyy
    Speedyy's avatar
    Erkek

Teşekkürler abiler 

Bu bir parodidir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

kendi uygulamalarını kaldırabiliyormuşuz artık .

ualn 8 gb 4 ler zamanında neden yapmamışlar bu özelliği :D

millet ne acılar çekti hafıza yok diye :)))

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

kendi uygulamalarını kaldırabiliyormuşuz artık .

ualn 8 gb 4 ler zamanında neden yapmamışlar bu özelliği :D

millet ne acılar çekti hafıza yok diye :)))

Kalkmıyor sadece kullanıcıyı kandırıyor. Ana menüden ikon kalkıyor o kadar. Borsa uygulaması çok lazım sanki bana. Türkiye'deki kullanıcıların iddaa ediyorum %90'ı kullanmıyordur bile.

Toplam Hit: 4619 Toplam Mesaj: 44
iphone iphone ios 10 apple güncelleme