İos 10.1.1 Jailbreak Geldi !..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

evet genjler jailbreak geldi saurik cydia'nın ios 10 için güncellendiğini duyurdu ayrıntılar gelecek..

Suanda Qwertyuiop yani Luca Todesco ios 10 Jailbreakin beta`sini yayinladi. Tavsiyesi developer`lerin once test etmesi. Bu arada dun de twitter de yazdi bu jailbreak uzun bir sure son jailbreak olabilme ihtimali varmis. Galiba 10.2 de guvenlik aciklari bulamadilar jailbreak yapabilmek icin:

https://yalu.qwertyoruiop.com

Sadece ayfon 7 ve 6s'ler faydalanabilir beta aşamasında..

Mod Tarafından Eklenen İndirme Linki :

https://mega.nz/#!W10jGaIZ!_Ph1J327fNlVPIS6Bq-cWVFQgUz2v7Ri0Qpz0m__RB4

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

burayı alıyım..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Hayirli olsun

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Tam 10.2 yükleyecektim geçenki konuyu gördüm vazgeçtim. İnşallah se'ye de gelir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Pusudayim.!

Cigu bigule :(
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

iphone6 128gb 10.0.1 (14A403) geldi mi yani? 
    nolur gelmiş olsun.

0.9.35 indiriyorum,durumu yazıcam...

CenkSertoz tarafından 22/Ara/16 11:22 tarihinde düzenlenmiştir

The Beginning and The End.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    CenkSertoz bunu yazdı

nolur gelmiş olsun.

İos 10.0 ve 10.1.1 icinmis hocam. Sadece 10.2 icin olmuyomus.

Cigu bigule :(
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yüklemeyin. iPhone 6'lara zaten desteklemiyor. Kaldı ki beta jailbreak. Olurda telefon elma logosunda kalırsa mecbur ios 10.2 yüklemek zorunda kalacaksınız ve jb şansını kaybedeceksiniz.

Zaten tam jailbreak değil bu. Her telefonu kapatıp açtığınızda bilgisayara bağlayıp işlem yapmak zorundasınız.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    CenkSertoz bunu yazdı

nolur gelmiş olsun.

ne yazıkki gelmedi hocam 1 hafta içerisind netlik kazanır ben kimsenin şu an için yüklemesi taraftarı değilim zaten semi jb.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Zaten daha tweaklar güncel değil. İOS 10 desteklemiyor. Bir haftada onlar sürer.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Beta 4 çıktı hala ortada bi şey yok. Çoğu tweak hala iOS 10 desteklemiyor yükleyince telefonu elma logosunda bırakıp iTunes'tan güncel sürümü attırmak zorunda bırakıyor tabi sonuç olarak elvada JB.

Toplam Hit: 2333 Toplam Mesaj: 18
jailbreak jb saurik